Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Im_Back, nie rozumiem jak mozna doprowadzic do takie syt ze sie ma lekow w domu,lekow ktore sie bierze przewlekle a odstawia stopniowo...awaryjnie przepisac moze zwyk£y lpk

 

carlosbueno, ty depiluj nogi na zjazd a nie tak myslisz brzydko. Bedzie fajnie przeciez, nos do gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okropnie się cały dzień czuję, choć od godziny już w sumie lepiej. Chyba wrócę na jakiś czas do trybu nocek, bo lepiej mi pasuje.

 

 

A teraz, o dziwo, pozytywnie - nie ufajcie nikomu ;) Cieszę się, że dałem sobie taki dystans z czasem, dzięki temu teraz nie muszę przeżywać żadnych zawodów :smile: , do ludzi trzeba być konsekwentnym, twardym, stanowczym, ale kiedy trzeba kulturalnym - wtedy może lubić nas nie będą, ale przynajmniej szanować i liczyć się z nami.

 

Ale przede wszystkim wiem, kto lubi mnie za moją naturalność i prawdziwość i mogę śmiało ciskać po zakłamanych ludziach bez konsekwencji w drugą stronę - oczywiście wtedy, gdy trzeba, bo wolę unikać konfrontacji niepotrzebnych. Mimo to uważam, że ufać mi również nie można, bo co prawda nikomu kto mi nie zaszedł za skórę nie zrobiłbym (chyba że na prawdę bym musiał i poniósł za to odpowiedzialność), o tyle na nie jednej osobie bym się zemścił za wiele rzeczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22 mnie zaatakowała obsesja pt.:"wymioty". Panicznie się tego boję. Panicznie :zonk:

A poza tym klasyka: że umrę (chociaż innym razem chcę umierać), że coś mi się stanie, że dostanę jakiegoś wylewu. Niestety fizyczne dolegliwości zaraz włączają epizody hipochondrii :( A że ostatnio ogólnie nie mogę wygrzebać się z dołka, to bardziej na mnie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja zaczynam mieć depresję!!!!!!

 

-- 22 sie 2011, 16:56 --

 

Jak to jest jęczarnia to ja będę jęczeć. Ja chcę wrócić do swojej wagi! W cholerę z fluanxolem! Utuczył mnie jak prosię! Nigdy tyle nie ważyłam co teraz. Niedługo nie będę miała w czym chodzić! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×