Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

samara22, on miał na myśli,że jesteś bardzo atrakcyjna,też tak uważam.Swoją drogą zachował się po chamsku choć nie miał niczego złego na myśli.Nie lubie tego typu odzywek i też mam z takimi typami problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tahela nie jestem wszyscy!i nie tłumacz mi życia raczej zastanów się nad sobą jesteś zraniona ok nie przelewaj tego jednak na wszystkich facetów..ok ?mam przerąbane u ciebie bo jestem facetem?nie ja cię zraniłem..kasiątko cześć wysłałew ci wiadomość na pw jeśli nie doszła to nie wiem co znow pokreciłem:-(priva)nie czytałem później jak wróce z pracy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

Samara kefas Ci w ten swój pokręcony sposób napisał ze ładna jesteś, świat jest tak skonstruowany ze nie kazdy musi być subtelny , niektórzy są bardziej bezposredni i komunikują cos takiego, wrazliwej bardzo osobie za krótko i zbyt na temat

 

nie było najgorzej ale wrazenei zrobienia z siebie idiotki poozstaje, ale nie sciemniałm i powiedziaam co i jak, namawial mnie na jakś terapie w hipnozie podziękowam , nie chce zeby mi ktos w psychice grzebał bez mojej wiedzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, nie odchodź z forum tylko 100 a nawet 200 razy przemyśl co piszesz.Wiem,że nie chciałeś urazić,ale w ten sposób nie odnosi się do kobiet-w ogóle a co dopiero w tej sytuacji.Człowiek uczy się na błach.

 

Samara, pisz co się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, zdjęcia?dla mnie, zdjęcia są śliczne,pokazuj siebie,to były źle dobrane słowa

 

-- 22 sie 2011, 04:57 --

 

Wrzucając zdjęcia chciałam po prostu, zeby inni wiedzieli z kim piszą.

no właśnie ;)

 

-- 22 sie 2011, 04:58 --

 

samara22, pierwszy raz mnie wnerwia,że kogoś nie widzę bo się martwie o Ciebie i nie widzę co się dzieje :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałam tylko jak to działa, nie denerwuja sie tak ja was lubie, to był przyklad męza kolezanki bardziej to naprawde tak działa żadna sie dotego nie przyzna a ja własnie jetem szczera i mowie a szczerość nie jest fajna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

noopi to naprawde tak działa ,zadna sie do tego, nie pzyzna , ale to tak działa, mi chodziło bardziej o męza kolezanki juz w tym wszstkim bo rozwalic rodzine to lezy poza mozlwosia mojego pojmowania, ale jak się jest odpowiednio sprytnym to mozna jak widać,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

Samarka podramatyzowałaś, troche sie wurzyłaś i ok i dobrze masz prawo ,

kefas przeprosil i jest ok a ty nie masz za co przepraszać, powiedz no dobra Kefas juz mi minęłó, nie wyczułam twoich intencji, ale mogłes sie bardziej postarać i jest

i jak masz nie spc to nie idź chyba ze idziesz spać to co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,nie dziwi mnie to,że tak zaregowałaśjesteś już tym tak wymęczona,nie przepraszaj bo nie masz za co

 

-- 22 sie 2011, 05:14 --

 

jakbym się znalazła w takiej sytuacji takiej jak Ty przez ostatnie dni to bym taka dzielna nie była :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×