Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, bo to byłoby zbyt piękne,żebyśmy przez cały dzień czuli się dobrze.

 

Norttnie odtworze filmu,mam za wolnego neta

zmień muzyke na bardziej pozytywną bo zbyt mocno na Ciebie działa,ja ostatnio polubiłam folk pogan metal,a jak nie pomoże to disco polo jest muzyką pokoju :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, poezje też lubie,Lorenca,ścieżke z "Podwójnego życia Weroniki",Dead can dance, Bjork...dużo w zależności od nastroju,a i folk typu Żywiołak

Żywiołak jest swietny ae wolę

kapelę ze wsi

wrszawa oni ttak fajnie nowczesnośc lączą trdycja dla niektórych jest to zrzut dla mnie zaleta

 

Smara ja jeżdziłm do Bolokowa na castel party byłas kiedys to był klimack wszyscy na czarno poubierani dzieczyny w długich sukniach chłopacy za rycerzy to było coś

 

kolga mi pisał ze był na woodstooku w ty roku i ze fajnie był i ze za rok tez jedze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

U mnie to róznie bywa raz wesoła i pewna sibie a innym razem sokojna i ciha takie przeiwiestwa dwa.

za to prrawie nigdy zaden facet mis ie nie podoba swoje lata mam i dletego to nuz wiem, propozycji nie brakuje a m sie tylko raz ktos bardzo spoodbał ze chciałam spóbowac czegos wiecej.

nie wiedzziałm czy to na całe zycie bo tego nigdy nie wiadomo chciałam sprobować , spradzićczułam ze jestem w stanie pokochac tę osobę, bo szybka miłość to dla mnie głupia miłoś miłość to powoli powstaje, tylko wtedy jest prawdziwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie czasem impry ale spokój też cenie..jeśli chodzi o uczucia kobiety traktuje poważnie,,nie biorę tego co mi się nawinie pod rękę!''tahela!umiesz to sobie wyobrazić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja byłam u lkarza i zapomniałam powiedzieć ze nie spię , zapomniałam dal mi telefn powiedział ze jakby co to dzwonić a mi jest głupio zadzwonic no koszmar te moje lęki wala na zyciu czasami , na załatwianiu spraw, zawsze tak normalnie maskra

 

 

nawet miły był z polecenia ,wziąl mniej za wizytę, nawet sobie z nim troche porozmawiałam, okazało sie ze mamy wspólego znajomego, sprzeddałam mu ciekawego niusa nt. pewnej oosb, o nowym prezydencie miasta porozmawialismy , on go troche zna ja powiedzialam ze jego dzieci chodziły do szkoły gdzie moja mam była dyrektorem , nie było najgorzej a i tak m wrazenie ze zrobiłam z siebie debila moje nieodparte wrazenie, ale kolega mnie pocieszył ze w koncu poszłam tam po pomoc a nie na spotkanie towarzyskie i mma sie niczym nie przejmować, gdyby nie paru moich kolegów, którzy mnie podtrzymuja na duchu i jedna kolezanka to bym padła, facecii mi bardziej pomogli niż dziewczyny w trudnych chwilach a ja tesknie za tym , który zawiódł, czy to nie jest przewrotnośc losu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tahela załapałaś co napisałem?o moim podejściu do kobiet?nie biore wszystkiego..więc zastanów się co piszesz..zadzwoń do lekarza,że nie śpisz to bardzo ważne..

 

-- 22 sie 2011, 05:19 --

 

Staram się przynajmniej takiego jak ja łatwo zranić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii,

noopi wszyscy tak mowia ze sie ne bawia ale kobiety tez sa rózne i jak jaks powie ze ebdzie miiał jakiegos faceta to osiągnie cel, sama znam facetów którzy tak sie dali zmanipulować i nawet o tym nie widzą ze to ze gdzies ja spotkał na miesie to nie był przypadek. Mąz mojej kolezanki tez był porżadny a przyszła tak nowa do firmy tylkoo go zobaczyła ii powiedział ze on beedzie jej ze to było małzeństwo to troche to trwało ale dała radę , te wszystkie przypadkowe spotkania, te usmiechy to było zapalnowane z góry ale oon sie nabrał.

 

czyy bardziej porżadny facet tym łatwiej doswiadczonej i bardzo zdetrminowanej dizewczynie go sobie owin ,czym bardziej podstena dziewczyyna tymm jej latwiiej ja do dziewczyn tez nie mam zufania az taiego wielkiego bo we ze tak robiąa, ną , bo te dooswiadczoone bardzo i bezwzgledne wiedzą jak to robić metodycznie ii podstępne, teraz jest z tama

on sie nie bawił ale dał sie zmanipulować bardzo wyrachowanej kobiecie, ktora od początku wiedział go bedzie mial i pochwaliła sie tym jednemu koledze póxniej

to naprawdę tak działa jak swiat swiatem od zawsze, kobiety manipulowały męzczyzn, były podsyłane do łozka na wyciagniecie informacji a najlepiej manipulowały te które wydawały sie tym panom najbardziej niewinne, wystrczy troche historii poczytać

ty piisałes np. ze dziiewczyna dzzwoon o 6.30 rano ja bym nie zadzwonila ale dziewczyny dzwonia bo sprawdzaj , ty myslisz ze ona sie martw a o 6.3 dzwoni dla penosci zeby sprawdzić, zeby kontrolowwać , zeby przypomiiec o sobie ze jest, to tak dzial a jak ktos sie nie chce narzucac t mze wyjsc na tego zlego , a dziewcczyny sa sprytne dlatego pilnuj, sorry ze ci to napisąłm ale to tak ejst własnie, własnie takimi elefonami sie okreca faceta min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×