Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

halenore,

Oglnie lęk ale to nie pierwszy raz ale jtro ma wizytę na 10 rano i ie bojeze powie zeby spafdać o wymysłam i ze ooooon takich jaK JA TO SIE NAQOGŁADAŁ CHOCIAZ

po NAJOMOSCM JEST ZAŁĄTWIONY BO MA DUZO CHETNNNNNNYCH OBOJGA PŁCI.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOJĘ SIĘ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]Mama jak mam ja bym chciakl iec kogos kto nie jest nieuzezniony d ękow i wirede ze jak ja sie boje to nie dla tego ze mi sie nieczce ale dlatego ze sie bbbbboję dlatego tsk tesknoen za M i oze dlatego ne tyk ze był og ólnie mądrzeszy od moich inny6ch znajomych, sama niE wiem

 

-- 21 sie 2011, 03:49 --

 

Chyba ma sama siebie po tych piwach z koleżanką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiesza się i nie umie wysyłać postów,same sypiacie?może z facetem byłoby ciekawiej?a może nie my też jesteśmy wrażliwi,może inaczej niż wy to okazujemy,ale każdy ma swój ból.Michuj ma w pewnym sensie racje z tymi lekami,tyle że ma odwage tak eksperymentowac..każdy jest podobno najlepszym lekarzem dla samego siebie..przy ustawianiu leków psychiatra pisze tak na czuja..czasem to trwa latami zanim wyczuje..a człowiek co królik doświadczalny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo tak. Michuj jest wyluzowany.

 

-- 21 sie 2011, 04:58 --

 

Noopii, nikt nie kwestionował wrażliwości mężczyzn:)wszyscy jesteśmy przecież ludźmi i wszyscy czujemy:)

 

Jeszcze tylko dodam, że panowie bardziej w sobie trzymają emocje, a panie muszą sobie pogadać.

 

-- 21 sie 2011, 05:01 --

 

Spadam. Wezmę prysznic, zapakuję się do łóżka i może przysnę na troszkę...Dobranoc Kochani:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to zawieszanie zapytam głupio próbowałyście medytacji?jogi?to wycisza uspakaja..daje dystans..techniki relaksacyjne..ćwiczenia oddechu rozluznianie tu piszac godzinami nakrecacie sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×