Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Halenore cóż...ja mam biegunke ostatnio tak średnio co tydzień...jak nie mniej...więc rozumiem przez co przechodzisz.

 

Tzn. teraz to jest wyraźnie kwestia grypowa. Bieguna plus inne objawy. Ale nerwicowe bieguny też są wspaniałe.

Gdzieś czytałam, że rzucasz terapię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22 heh. Bo już myślałam, że dałam kolejną plamę ;)

 

kasiątko figura ci niepotrzebna, bo swoją masz ok. Nie ładuj tego. Poważnie. Moja kumpela straszną krzywdę sobie tym zrobiła. Teraz ma trzustkę 70-latki i wzdęcia po kanapce z serem. Kasiu...bedem jęczęć...Kaaasiu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halenore cóż...ja mam biegunke ostatnio tak średnio co tydzień...jak nie mniej...więc rozumiem przez co przechodzisz.

 

Tzn. teraz to jest wyraźnie kwestia grypowa. Bieguna plus inne objawy. Ale nerwicowe bieguny też są wspaniałe.

Gdzieś czytałam, że rzucasz terapię...

Wy macie biegunke raz na tydzień a ja przez mesiąc potrafię mieć i to jest bania kiedys porobiłam badania i wyszlo ze nie mam raka jelita grubego czyli nerwy wychodzi:):):) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, tyle,że ja nie dla figury tylko mam problemy ze stolcem :oops:

przez herbatki też kiedyś przechodziłam,przez ocet,do tego regularne trucie lekami,ciekawe kiedy mi to wszystko wylezie bo muszą być konsekwencje

póki co z tym spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czuję się jak stara baba. Teraz mam piękną gonitwę myśli: co ze mną będzie, jak sobie poradzę w przyszłości, co mam robić. Jestem rozsypana na kawałeczki, rozłożona na części pierwsze, a życie przecieka przez palce...

 

-- 21 sie 2011, 03:19 --

 

kasiątko a próbowałaś śliweczek :?: Po śliweczkach perystaltyka jelit poprawia się z prędkością światła.

 

I mama mi powiedziała, że jestem jęcząca ostatnio...I mi smutno :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach nie dobra jest taka śmierć.. chemiczna moze być długa i bolesna... Ja już jakbym miał sie zabijać to pod pociągiem głowa na torach i sru, jak już ma się odpowiedni poziom przymulenia to już wszystko jedno zresztą...

 

Samara to może jakiś benzo plus apap?>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, nie znam innej metody na sen niż leki,sama bez nich nie zasnre,ale może wyciągnij się na łóżku i zamknij oczy to trochę odpoczniesz,przy komputerze to wszysko może boleć i człowiek się męczy-o dziwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie na wątrobie chyba jakiś wirusek leży :D

 

Dziewczyny nie wiem, ile macie lat. Na zdjęciach wyglądacie bardzo młodo. A za miesiąc skończę 28 :hide:

Trochę popracowałam, skończyłam studia z czwórką na dyplomie i to są moje całe sukcesy. A od jakiegoś czasu domowa wegetacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, jua mam 27,w lutym 28

mam ukończone tlko LO indywidualnie,nigdy nie pracowałam,od 14 lat choruje,nie mam syukcesów,rzadnych :bezradny:

Oż ja pierdole... ja bym nie dał rady... max 25 lat w tym stanie(mam 21) Czekam na przełom.

Samara ja w takich stanach idę na spacer, noc jest piękna o tej porze, i jeszcze księżyc przyozdobiony obłokami....

Tyle że ja w mieście bym bał się wyjść mieszkam na zadupiu mam blisko do lasu, lubie spacerować nocą po lesie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×