Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

kasiątko, Kotek nr 1 sprzedany :lol:

 

Morfik, Dawaj namiary, bierz czarnego :mrgreen:

 

-- 20 sie 2011, 23:16 --

 

tahela, Kasiątka kotki.

 

-- 20 sie 2011, 23:17 --

 

Kotem nie trzeba się dużo zajmować, teraz właśnie mi taki jeden na kolana się ładuje i przeszkadza w pisaniu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morfik,

Morfiki ale piesek jesst bardziej koontaktowy chyba tak mi sie wydaje, macha ogonem , pcha sie na rece i takie tam a kot taki dziwny , ale nie miałm nigdy kota tylko psa wiec moze sie myle, ale gdyym sie kiedys zdecydowała na zwierze to chyba na psa jednak i spaniela tak jak wczesniej miałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, nie widzę,żeby Morfik, był za bardzo chętny

komuś kto zwierzaków nie lubi :zonk:

 

-- 20 sie 2011, 23:19 --

 

a jeśli nie nauczy się z kuwety korzystać, Morfik, do lasu go bach :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, Z tego co czytam , to z Morfika jest fajny facet i na pewno by kotka nie skrzywdził, a mam przykład, mojego zięcia , który nie lubił kotów, dopóki z nami nie zamieszkał, Teraz jak wstaje rano to pierwsze co robi to głaszcze kota i dosypuje im żarcie do miski :D

Poza tym nie ma takiej opcji, żeby kot się nie nauczył korzystać z kuwety, ona mają to we krwi.

 

-- 20 sie 2011, 23:25 --

 

Morfik, Zupełnie nei masz racji, widać ,że nigdy kota nie miałeś.

 

-- 20 sie 2011, 23:26 --

 

kasiątko, Moje też ze mną gadają, nawet potrafią przekazać jak czegoś chcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, ja wiem tylko tyle co mi moja siostra kiedyś opowiadała jak miała kota, a właściwie kotkę. Głaskać tylko wtedy jak ona chce bo inaczej zagryzie, jeść tylko niektóre rzeczy, a najgorzej jak kotka wchodziła w ten pewien specyficzny okres... Masakra...

 

Dzięki tej rozmowie zaczynam lubić psy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, hej dzięki za tego fajnego faceta, fajnie jest usłyszeć takie coś o sobie... A jeżeli chodzi o zwierzęta to może rzeczywiście nie przepadam, ale nigdy w życiu nie zrobiłbym takiego sk**wysynstwa i nie wywiózł do lasu, ani do rzeki czy coś takiego. No dajcie spokój ale jak porąbanym trzeba być żeby coś takiego zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morfik, moje psiaki swojego czasu bały się przejść obok kotki bo ta je tłukła,ni stąd ni z owąd rzucała się na psiaka :lol:

 

i chodzi ze mną na spacery,daleko,wszędzie za mną chodzi :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×