Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mnie wywaliło, to sobie poszłam do parczku na spacer z psem. Robię rundkę z Mulanką, a tu biegnie laska. Boso, buty w ręku. Za nią koleś. Nie wiem. Wydawało się, że jej chłopak i jeszcze jakiś frajer z nim. I zatrzymuje dziewczynę, a ta prosi go, żeby da jej spokój.

 

-- 20 sie 2011, 03:59 --

 

Koleś ją zatrzymuje na siłę, a ona prosi, żeby ją puścił. W końcu dziewczyna upada na kolana, a ten coś tam do nie gada, że nie zrobi jej krzywdy. Więc myślę sobie: ch.j :!: Będzie ciekawie. Wychodzę z krzaków, staję w odległości 50 m i patrzę. Nie odzywam się, pies przy nodze też patrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hu hu to fajne odbice , ale dzisiaj piątek to ludzkośc szaleje , kiedys takie akcje mniej dziwiy ,do mnie ostanio na przystanku babka sie przyaliła , ostro rabnieata zacżeła mi przedtawaic wizje PiS-u jaki prezez jest fajny a na końcu zacżela sie głośno modlic, laska obok siedział i lał po prostu a ja cóz z baka nie było kontaktu a jak sie modlic zacżeła to juz odjechal zupelnie

patrzyłąm i mysłalam zeby tylko tak nie skończyć kiedyś tak z 70 dych miała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogła lasencja spanikoac czasem ktos zagada a sa takie co odrazu, że je zabije i w nogi, buty zdjęła i dyla z drugiej strony mozna skonczyc jak Iwon awieczorek jak sie człowiek włoczy po nocach

 

-- 20 sie 2011, 03:06 --

 

halenore,

opowiadaj dalej brzmi ciekawie pusciłaś psa czy nie bylo potrzeby hehe?

 

-- 20 sie 2011, 03:11 --

 

Mogłas psa spuścic dla kurazu a goscia smycza po plecach przejachac , jakby za bardzo sie rzucał znaczy się maniakalny morderec. :twisted::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pies był luzem, tyle, że w kagańcu. Mulanka jest bardzo mądra, więc natychmiast wyczuła, o co biega. Stała przy mnie i obserwowała rozwój sytuacji. Ja prawą ręką wyciągnęłam z kieszeni gazik pieprzowy, a w lewej klucze z ciężkim brelokiem "katedra Sacre-Coeur". Będę napierd..ć katedrą i gazem, a Mulana kasować nogawki jak bilety. Chyba wygladałam groźnie, bo puścił ją, uciekła przez park. Ja wycofałam się i przecięłam jej drogę. Zapytałam czy wszystko gra i czy mam pomóc? Powiedziała, że nie.

 

Oni się znali. Mówił do niej Paulina. Ale widać było, że ona boi się go.

 

-- 20 sie 2011, 04:16 --

 

Widzisz tahela nauczyłam się rozgrywać takie sytuacje. Jeśli zaatakuje, będę się bronić na całego. Ale czasem wystarczy nastroszyć pióra i pokazać: uważaj :!: nie drażnij lwa, bo lew to ja :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore,

Bo to w takich sytuacjach nigdy nie wiadomo naprawdę, ty cos zrobisz a laska jeszcze rzuci sie na ciebei z pazurami ze jej facetwi chcesz , nirdobra ty krzywde zrobic.Duże są te twoje pieski, jakies groz rasy czy cuć w teń deseń?

Katedra obowiazkowo a jak sie wrraca z impry to butem z obcasem ściagnać i tak tą szpilą napierdzielac delikwenta po głowie.

 

-- 20 sie 2011, 03:21 --

 

Ja tez mam szczęscie do takiego szcześcia a jeszcze chca odmie na wino zawsze a późnniej jeszcze zapraszaja zeby sie z nimi napić, tak z dobroci serca zapraszaja uh, zycie ciulwa i serwer wywala co chwila jeszcze.

 

-- 20 sie 2011, 03:25 --

 

Jak trzeba to człowiek wtedy kombinuje co i jak draznic nie ma co z abardoz bo mozna w łeb dostac, trzeba to skuteczne rozgrywać.

 

-- 20 sie 2011, 03:29 --

 

Wlasne powiedzilei w Star-treku zysk jest wazniejszy od przyjaźni. Zawsze jak jest dyskusja o zydach to mowie ze sa jak feregi ze Star-Treka wystarczy pogładac Star-treka i wiadomo czemu ich nie lubia , nie zebym generalizowala ale te cechy sa w tym serialau bardzo sprytnie pokazane, takie na wyrost troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela brałam pod uwagę tą opcję. Dlatego wyszłam zza winkla, zrobiłam groźną minę i obserwowałam, co będzie dalej. Bo może jakaś "histeria związkowa".

 

Groźna rasa :lol: Heh. Mulana jest kundelkiem, średniej wysokości. Ale atakuje jak kobra. Zero szczekania, tylko hop i do roboty.

 

-- 20 sie 2011, 04:33 --

 

Dobra. Spadam. Może zasnę...Dobranoc:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore,

czyli groźny duch w małym ciele , chwali sie pieskowi bo odwaga proporcjonalnie wieksza czym cialko mnniejsze, kiedys miaam spanielke az trzeba było niestety uspić ja jak miala 13 lat

 

-- 20 sie 2011, 03:43 --

 

halenore,

Ja czuje w końcu zmecznie wczoraj w nocy nic nie spałam , w dzień tylko 3 godziny i nic do tej pory a teraz tak jakby troche sie poczułam wiec może zasnę w końcu , mam nadziieje przynajmniej

Dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam rozmowy w toku:-)

 

-- 20 sie 2011, 04:58 --

 

Samara22 poszła spać?tahala tak całą noc się tłuczesz tu?faceci mają lepsze spanie tak widze..same panie zostały..

 

-- 20 sie 2011, 05:03 --

 

Zostałem sam:-(

 

-- 20 sie 2011, 05:10 --

 

Błędny rycerz jestem kobiety uciekły..sam ty pisał nie będę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×