Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

samara22, nie chcę miesiączkować.Zmieni mi tylko leki po których będę jeść,takie wzmagające apetyt.

6kg :shock: przerażające,a za razem Ci zazdroszcze bo u mnie staneło tylko po 200-300 g,ale to takie moje wypaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, Od jakiegoś czasu w ogóle nie czuję głodu.Zmuszam się tylko, żeby chociaż raz dziennie coś zjeść.Wszystko jest bez smaku.To chyba przez tą sytuację.Wcześniej było dobrze.

 

samara22, to jest bardzo poważna niedowaga, wychudzenie, trzeba coś z tym zrobić, poszukać pomocy, nie możesz żyć w taki sposób, nic prawie nie jedząc, z taką wagą... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, sama 2 razy przechodziłam anoreksję, i wiesz, jakoś nigdy się specjalnie nie odchudzałam, po prostu przestawałam czuć głód... Przy pierwszej ważyłam 32 kg przy wzroście 158. Nie byłam głodna... Jeszcze trochę i pewnie bym się wykończyła, gdyby w końcu nie interwencja mojej rodziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądałam przed odchudzaniem 14 lat temu.Nie chciałam tego robić tylko chciałam żeby się ode mnie odczepili i przestali docinać,że jestem gruba.Nawet nie chialam chudnąć tylko zamydlić oczy,że dbam o siebie,że dostrzegam problem i próbuje coś z tym robić.Skończyło się inaczej.

Często słucham utworu "Wstyd "Varius Max podpisując się pod tekstem:

Znalazłam sny z dziecięcych lat

Przewiązane biała wstążką

Nie taki w nich z myślilam świat

Nie tak miało być

 

Zasłaniam ręką twarz bo jest mi wstyd

Sprzedałam swoje ja by tylko kochaną być.

 

Wścieśniej śmieszyły mnie problemy dziewczyn,że albo rzucil chłopak,albo są za grube.Moim celem było się wykształcić.Chciałam być mądra,nie zależało mi na tym jak wyglądam.

Zatraciłam swoje ideały,priorytety tylko dla akceptacji i miłości.

 

Sprzeczne z tym co tu pisałam do tej pory.Bardziej moje.

1734756650_zdj003.thumb.JPG.f6ef2b0312718e35c348b7207cf013b4.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, aż się płakać chce, że umysł potrafił Cię doprowadzić do takiego stanu jak teraz. Przecież wyglądałaś normalnie. Zdjęcie niewyraźne ale tam był uśmiech. A na tych ostatnich z Twoich oczu bije tylko strach i smutek. Czytam Twoje posty, naprawdę miałaś i masz ciężko ale też widzę to światełko, że tak pięknie się otwierasz i zaczynasz wyrzucać z siebie cały nawarstwiony przez lata ból. Przypuszczam, że było Ci niezwykle ciężko wrzucić te zdjęcia, napisać o rodzinie ale zrobiłaś to. Wierzę, ze w końcu wyjdziesz z tego kręgu i wrócisz do swoich ideałów, masz bardzo silny charakter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tak jak Domi teraz jakoś okresowo więcej jem i nie jest mi z tym dobrze. :/ niby jem zdrowe rzeczy i to mnie jakoś trzyma, ale mam wyrzuty sumienia, że więcej. trzymam się w swojej normie 43,8 - 44 kg przy 158 cm, ale widzę siebie grubą. :hide: jadę teraz do domu rodzinnego, tam zawsze chudnę jakiś 0,5 kg, bo mam więcej ruchu, no i mniej jem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, masz bmi 17,22 to podobnie jak ja.

 

Rzuciłabym to wszystko w cholere gdybym była w stanie.Coś mnie dzisiaj napadło.Teraz jestem wściekła,zjadłabym i zwymiotowała,ale też nie potrafie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle myślę o chudnięciu.Co zrobić żeby przyspieszyć.Jak siebie zniszczyć.Dużo chodzę.Wymuszam wymioty.Piję parafinę bo słyszałam ,że przeczyszcza-guzik,jutro się zaopatruję w senes.Liczę każdy kęs i po każdym mam wyrzuty.Wszystko to bo utyłam dwa kg.Jestem chora?Problemu nie widzę dopóki nie utyję,wtedy zaczyna się koszmar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×