Skocz do zawartości
Nerwica.com

Odstawianie leków i objawy abstynencyjne.Wątek zbiorczy


małpeczka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za słowa otuchy. Masz rację na razie nie będę odstawiać. Dzisiaj mam drugą rocznicę ślubu, wyszliśmy z mężem na lody i się zaczęło. Lęk nie wiadomo przed czym a właściwie przed wszystkim, chce mi się płakać, gula na gardle, biegunka i te okropne drżenia mięśniowe. Mąż próbuje mnie pocieszać, mówi że będzie dobrze ale w głowie dalej coś nie tak. Wzięłam 20 mg i zobaczymy jak się będę czuła przy tej dawce. Jeśli dalej będzie kiepsko to wezmę całą 37,5 mg i na razie nie będę schodzić. Lekarzowi powiem, że nie jestem w stanie tego zrobić i chyba zapiszę się w końcu na tą terapię. Napisz mi na priv czy mogłabyś załatwić Venlectine 37,5mg ER Byłabym wdzięczna, bo mój lekarz przyjmuje tylko dwa razy w miesiącu w soboty i zawsze mimo rejestracji kolejka jest tak ogromna, że ciężko się dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kruszonka,

 

1. jesli ataki wracaja przy odstawianiu to nie jestes moim zdaniem gotowa na odstawienie. ja nie mam zadnych atakow paniki ani nic z tych rzeczy a mialam masakre przed kurwacja, o tym to cie zapewniam.

 

2. mam te same porypane mysli typu: zycie jest bez sensu, po co zyjemy jak i tak umieramy wszyscy, po co zyje i sie staram o to czy tamto jak i tak umre,.. i takie tam bzdety. to podlozylabym do depresji raczej. potrafie wlezc do wyra i nie wychodzic dzien i noc. problem jak juz nie moge zasnac bo przespie 20h. ryczec sie chce, ze po co do cholery zyje. trzeba sie czyms zajac i to konkretnie.

 

pracujesz? uczysz sie??

 

Mialam na mysli KURACJA a nie KURWACJA :lol:

chociaz i tak mzna o nazwac bo do dupy to wszystko hehehhe

 

-- Cz cze 09, 2011 12:48 am --

 

ah, jak nie moje zbyt szybkie pisanie albo to ze nie mam polskich liter to zjadam litery :hide:

 

-- Wt cze 14, 2011 5:19 pm --

 

biore co drugi dzien 20mg i jest ok. jak narazie....oby tak dalej :)

 

-- Śr cze 22, 2011 4:18 am --

 

mam to gdzies. dzisiaj drugi dzien bez 20mg i nie mam zamiaru brac. ciekawe co bedzie jutro :/ czyli trzeci dzien bez wenli

 

-- Śr cze 22, 2011 4:19 am --

 

kruszonka,

 

hej co u ciebie? odstawiasz? bierzesz? jak tam decyzja??? i jak sie czujesz???

 

-- Śr lip 27, 2011 3:45 pm --

 

spoko, nie biore juz od tygodnia nic a nic i jest ok. moze nawet ponad tydzien. nie liczylam dokladnie dni.

juz nie ma zadnych objawow odstawiennych.

jedyne co to mam nadzieje, ze juz nie wroci :( albo chociaz kilka lat niech nie wraca. bo rok to by bylo za malo po 4 latach brania venli. no zobaczymy. ale ja mysle, ze to wraca zawsze- predzej czy pozniej, slabiej czy mocniej- ale wraca....

 

pozdrawiam wszystkich. jak cos sie zmieni bede pisac tutaj. moze komus sie przyda....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy !! ;(((

 

Witam Wszystkich mam otóż problem Totalnie czuje się źle od ponad pół roku byłem u Neurologa który zalecił mi branie leku Zomiren rano 0,5 mg rano raz dziennie brałem go z pół roku w miare cos pomogl ale bez rewelacji raz bylo zle raz dobrze i jakieś 3 dni temu lekarz powiedział mi abym zaprzestał branie tego leku tak ooo nagle odstawił i tyle tak więc zrobiłem i czuje się masakrycznie poszedłem do rodzinnego lekarza przepisał mi Citabax 20 abym jadł przez pierwsze szesc dni po pół tabletki jem tak od dwóch dni ale czuję się masakrycznie nie wiem czy od odstawienie tego Zomirenu tak oo czy od tego leku Citabax mam uczucia goraca zimna boli mnie serce , żołądek poce się masakrycznie uczucie lęku słabo mi jakbym miał się wywrócić uczucie pustki jakiejś totalnej wogole zle mysle ze umre i mysli ze mam miliony chorob ze dostane zawalu itp boje sie wyjsc gdziekolwiek w pracy sobie nie radze uciekam wariuje nie wiem co mi jest :( wczoraj wyladowalem w szpitalu zrobili ekg serca badania krwi mialem tomografie echo serca wszystko wychodzi ok dostalem zastrzyk bodajze relanium i w miare przeszlo nie wiem co mi jest juz nie daje rady :( nie mam pojecia co mam zrobic jesli bedzie tak dalej to chyba cos sobie wkoncu zrobie pozatym od dawna stresuje sie szybko wybucham gniewem itp odkad pamietam bylem nerwowy a teraz takie cos nie pije alkoholu nie pale kawy nie pije zadnych innych uzywek mial ktos podobnie ?? nie wiem co robic pomozcie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem od czego mam te leki poprostu nagle mnie napada pozatym problemy w rodzinie od malego ojciec alkoholik itp wieczne moje wkurwianie sie na wszystko wybuchy gniewem itp boje sie czegos nie wiem czego nawet zle sie czuje teraz jak pisze nawet caly drze poce sie czuje sie okropnie wiem co mam z tym Zomirenem zrobic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citabax jest w porządku. Zostań na 10 mg, a później wskocz na całą tabletkę 20mg. Nie powiem Ci dokładnie ile to będzie trwać, ale wierz mi, że odstawianie benzo to paskudna sprawa. Po Citabaxie też mogą być skutki uboczne w początkowym okresie kuracji. Musisz to po prostu przetrwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

badania wychodza niby ok a kazdy lekarz mowi ze wszystko ok wiec nie dotkne tego zomirenu bede jadl tylko ten citabax tak jak kazal ten lekarz i zobacze jeszcze dzis na noc do pracy ide masakra boje sie ze umre wogole jakies zawaly w glowie wszystkie choroby serce kluje zoladek itp :( zle mi a wizyte u psychiatry mam dopiero 7 wrzesnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli musze to jakos przetrwac boje sie tylko zeby mi sie nic nie stalo bo tak mnie trzepie ze porazka ... bojes ie smierci wylewow jakis zawalow itp ... nie chce dotykac tego zomirenu sam ten Citabax bede jadl w takim razie moze cos pomoze a jak nie to nie wiem ... wiem ze dzis kolejne 8 godzin w pracy bedzie jak tydzien caly sie ciagnac

 

-- 19 sie 2011, 22:02 --

 

w domu na uspokojenie mam tylko valerin forte milocardin i persen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstawiam benzo ( rudotel i elenium )

 

Od dwóch dni odstawiam benzodiazepiny... Do tej pory zażywałem 10 mg rudotelu i 10 mg elenium dziennie... Od dwóch dni mam zmiejszoną dawkę o połowę czyli 5 mg rudotelu i 5 mg elenium...

 

Troche odczuwam tą zmianę....

 

Ma ktoś doświadczenie w temacie ??

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biogenix, Widzisz, mamy tu na forum kompetentną osobę Mad_Scientist'a. Takie informacje, które On Tobie udzielił, powinien udzielić Ci lekarz.

Wydaje mi się,że powinieneś pomyśleć też o psychoterapii po kątem syndromu DDA/DDD bo się wykończysz.

Zaraz Ci podeślę linka, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×