Skocz do zawartości
Nerwica.com

TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon)


Krzysztof

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

100 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      62
    • Nie
      41
    • Zaszkodziła
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Ja biorę ten lek jako używkę, po pięciu rozgryzionych tabletkach na pusty żołądek po 15 minutach pojawia się przyjemne uczucie euforii, które osiąga maksimum po 1 godzinie od wzięcia.

Euforia mija po 2-3 godzinach, pozostawiając tylko lekkie uczucie niepokoju i trzeba brać kolejne 5 tbl.

Zjadam w ten sposób paczkę dziennie(nie wspomnę jakie są miesięczne koszty).

Idealnie łączy się z lekkim piwem.

 

Negatywne efekty bycia pod wpływem(np 10 tbl na raz) to wyraźne swędzenie na całym ciele, człowiek cały czas się drapie.

 

Głupoty piszecie, że boli po tym głowa, przy większych dawkach wyraźnie zauważa się działanie przeciwbólowe.

Dodatkowo potwierdzają to efekty odstawienne(które przeżywałem już nie raz) czyli łamanie w kościach/kręgosłupie, po nagłym odstawieniu takich dawek pojawia się też nerwica na żolądku(kto miał ten wie o co chodzi).

 

Ogólnie, na podstawie brania przez ostatnie 6 miesięcy, uważam lek za bardzo bezpieczny. Dodam że niedawno miałem robione próby wątrobowe i nadal są w granicach normy.

 

POZDRAWIAM I POLECAM TE 5 TBL NA PUSTY ŻOŁĄDEK, TEGO TRZEBA SPRÓBOWAĆ, CHOCIAŻBY PO TO ABY SIĘ PRZEKONAĆ ŻE TO NIE JEST PLACEBO!

 

-- 18 sie 2011, 19:06 --

 

Acha, dodam że w USA psychiatrzy stosują dużo większe dawki niż te 3 tbl dziennie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę ten lek jako używkę, po pięciu rozgryzionych tabletkach na pusty żołądek po 15 minutach pojawia się przyjemne uczucie euforii, które osiąga maksimum po 1 godzinie od wzięcia.

Euforia mija po 2-3 godzinach, pozostawiając tylko lekkie uczucie niepokoju i trzeba brać kolejne 5 tbl.

Zjadam w ten sposób paczkę dziennie(nie wspomnę jakie są miesięczne koszty).

Idealnie łączy się z lekkim piwem.

 

Negatywne efekty bycia pod wpływem(np 10 tbl na raz) to wyraźne swędzenie na całym ciele, człowiek cały czas się drapie.

 

Głupoty piszecie, że boli po tym głowa, przy większych dawkach wyraźnie zauważa się działanie przeciwbólowe.

Dodatkowo potwierdzają to efekty odstawienne(które przeżywałem już nie raz) czyli łamanie w kościach/kręgosłupie, po nagłym odstawieniu takich dawek pojawia się też nerwica na żolądku(kto miał ten wie o co chodzi).

 

Ogólnie, na podstawie brania przez ostatnie 6 miesięcy, uważam lek za bardzo bezpieczny. Dodam że niedawno miałem robione próby wątrobowe i nadal są w granicach normy.

 

POZDRAWIAM I POLECAM TE 5 TBL NA PUSTY ŻOŁĄDEK, TEGO TRZEBA SPRÓBOWAĆ, CHOCIAŻBY PO TO ABY SIĘ PRZEKONAĆ ŻE TO NIE JEST PLACEBO!

 

-- 18 sie 2011, 19:06 --

 

Acha, dodam że w USA psychiatrzy stosują dużo większe dawki niż te 3 tbl dziennie.

 

Przysłali Ciebie z hyperreala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na hypku bywałem jakies 13 lat temu, od 10 lat nie używam, nie potrzebne mi to.

 

Tianeptyna to wg mnie bardzo bezpieczna 'używka? substancja?' , przeciętny człowiek może ją stosować na ile kasa pozwoli...

 

Gdzieś w necie czytałem opis gościa który doszedł do 240 tbl dziennie i trafił na odtrucie (swoją drogą musiało mu być zajebiście..)

 

Dla mnie twierdzenie że po tym komuś spuchł łeb czy go boli, to wynik samej choroby, powinien raczej brać setaloft lub elicee, coaxil to zbyt delikatny lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A stać Cię na 156 zł dziennie??

 

-- 18 sie 2011, 23:01 --

 

Acha, na denerwowanie się nie polecam, bo po większych dawkach człowiek się wkurwiasz nawet na staruszkę, która zbyt długo liczy drobne przed tobą w supermarkecia, coś jak po kodeinie.

 

POZDRAWIAM :D

 

-- 18 sie 2011, 23:03 --

 

Acha, na denerwowanie się nie polecam, bo po większych dawkach człowiek się wkurwiasz nawet na staruszkę, która zbyt długo liczy drobne przed tobą w supermarkecia, coś jak po kodeinie.

 

POZDRAWIAM :D

Człowiek Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej byłem dzisiaj u mojego lekarza i co i nic pocałowałem klamkę a na drzwiach karteczka, że z powodu urlopów poradnia nieczynna do 20 września :? nie wiem co teraz wziąłem dzisiaj ten coaxil i jest jakoś inaczej czuje niepokój strach mam doła i na nic ochoty siedzę w pracy i boje się czegokolwiek. Czuję się, że jestem ale mnie nie ma. Dzisiaj rano wziąłem jedną tabl. i wyszedłem z psem jak wróciłem to zapomniałem, że wziąłem tą tabletke i wziąłem drugą. W pracy się zorientowałem i poczułem dziwny niepokój i strach ale po godzinie gdzieś tak czuję taką ulgę ale z lekkim niepokojem i strachem nie wiem dziwny mam stan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie na szczęście wystarczy coaxil 3xdziennie. przy takich kosztach jak wspomniane wyżej wolałabym depresję...

Dziś rano obudziłam się z okropnymi bólami mięśniowymi, również ból głowy, zębów i uczucie rozbicia - czy to możliwe że to objawy "zejścia" po coaxilu???? Po przyjęciu tabletki i krótkiej drzemce objawy znacząco zmniejszyły się (ale nie zniknęły zupełnie)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was.

 

Dzisiaj byłem u psychiatry opowiedziałem mu o swoim stanie i o wpływie coaxilu na mnie, zasugerował hospitalizację jednak muszę to przemyśleć. Przepisał mi nowe leki citabax 20 i imovane 7,5. dzisiaj brałem już coaxil więc zaczynam brać nowe leki od jutra. Mam nadzieję, że podziała lepiej niż coaxil 31 mam znowu sie pojawić z odpowiedzią na temat szpitala. . . muszę to przemyśleć . . . :bezradny:

 

-- 26 sie 2011, 07:46 --

 

Witam Was.

 

Dzisiaj byłem u psychiatry opowiedziałem mu o swoim stanie i o wpływie coaxilu na mnie, zasugerował hospitalizację jednak muszę to przemyśleć. Przepisał mi nowe leki citabax 20 i imovane 7,5. dzisiaj brałem już coaxil więc zaczynam brać nowe leki od jutra. Mam nadzieję, że podziała lepiej niż coaxil 31 mam znowu sie pojawić z odpowiedzią na temat szpitala. . . muszę to przemyśleć . . . :bezradny:

 

 

Czemu tu taka cisza od kilku dni jest?? jestem co prawda drugi dzień po braniu citabaxu ale jest zdecydowanie lepiej chociaż na pełne efekty trzeba czekać z 14 dni minimum. Po pierwszym zażyciu myślałem że odlecę tak mnie sieknęło po tym ale dzisiaj już jest ok. Aczkolwiek dopiero jest 8 więc wszystko może się jeszcze wydarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak mogłeś się źle czuć po tym coaxilu, to bardzo lekki i przyjemny lek. Trzeba bylo opier... przynajmniej 5 tbl na raz na pusty to by Ci deprecha z miejsca przeszła :mrgreen:

 

Ja właśnie mam peak fazki po 7 tbl na pusty...mmmmmmm.... :mrgreen:

 

 

Michuj, próbowałeś może Akineton?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałeś może Akineton?

Ja próbowałem. Przy 4 tabletkach jest najlepsze samopoczucie na świecie. Czysta dopamina, wrażliwy na bodźce penis, pełnia szczęścia i megarelaks. Jest to chyba już dawka rekreacyjna, więc skonsultuj z lekarzem, bądź znajdź swoją dawkę.

 

Pewnie dlatego dużo ludzi chwali paro i klomi/TCAs, antycholinergiki znakomicie poprawiają samopoczucie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekaw jestem tej cudnej dopaminy, tylko pod postacią sulpirydu. Biorę drugi dzień dopiero i nie wiem czy to zbieg okoliczności czy co, ale z totalnej chemicznej kastracjii (dzięki fluo) są przebłyski sexualnośći ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watrobą się nie cieszcie, sprawdzcie lepiej nerki. Ten lek nie wplywa w ogole na watrobe, a na nerki tak.. macie to w ulotce.

 

Biore coaxil miesiac, nie ma szału. Jedynie tyle, że raz na fitness poszłam i jak byłam na takich warsztatach to śmiało zabierałam głos w grupie. Normalnie byłam tam zawsze wycofana. Tym razem jak za każdym razem jechano po mnie, ale nie brałam tego do siebie, czyli chronił mnie przed stresem.

Jestem pobudzona, jak idę się o coś zapytać w urzędzie to mówię takim podniesionym głosem, zauważyłam ze zdziwieniem, że to niestety działa motywująco na urzędniczki...

Jak jakies bachory kopną mi piłkę pod nogi, to uprzejmie odkopuję ale wciąż się wstydzę zrobić to z zamachem, więc daleko ta piłka nie leci. Jest to powodem do drwin nieznanych mi bliżej wyrostków na osiedlu. Dlatego planuje brac wenlafaksynę żeby im wreszcie pokazać.

 

Poza tym na spontanie opowiedziałam rodzicom o sekretach mojego życia seksualnego, nie planowałam tego i ich tym trochę zasmuciłam. Moja psychiatra mówi że ten lek to palcebo. Jeżeli tak działa na mnie placebo to boje się co będzie przy paroksetynie?

 

Ale jak mówię, szału nie ma, bardziej się to nie rozkręci. Odczuwam niepokój jak nie biorę, a nie biorę na noc. Czuję też wtedy smutek, jakiego dawno u mnie nie było. Tęsknię za życiem, jakiego nigdy nie prowadziłam, czyli szalonymi imprezami czy po prostu zwykłym kontaktem z ludźmi.

Na początku otępiał, teraz się najwyraźniej przyzwyczaiłam. A może to ta tępota się przyjęła i sprawia, że już nie widzę różnicy.

Najbardziej mnie kręci w nim to, że podobno na stałe leczy mózg. ALe nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja brałam coaxil 4 tygodnie i zauwazylam, ze moja depresja poglebia sie. malo tego wrocily po tym leku stany lekowe jakich nie mialam od kilku lat co zawdzieczalam hydroxyzinum i sedamowi. Niestety lekarz kazal mi je zamienic na coaxil:/ 4 dni temu postanowilam odstawic ten lek poniewaz uczucia dusznosci w klatce piersiowej byly nie do wytrzymania. Moja lekarka mowi, ze to glupota i ze nie wierze w lekarza, a ona z kolei nie wierzy w skutki uboczne ktore jej opisuje, ale odstawilam. Mam od wczoraj lekkie objawy odstawienne podobne jak po sedamie, ale i tak jest lepiej. Byc moze innym pomaga, ale ja nie polecam. Pozdrawiam wszystkim cieplo i zycze zdrowka.

>>>>>>>>>>>>>>>

 

Witaj ! Być może Twoja wypowiedź będzie dla mnie drogowskazem. Coaxil biorę od 2 miesięcy, z początku mało i nieregularnie.

Od miesiąca, jak poczułem że działa, nawet do 3-4 tabl. dziennie... I nie wiem, czy Coaxil jest powodem mojego nieszczęścia...

Objawy narastały i to szybko. Najpierw budziłem się z wielkim lękiem, siadałem, a moje piersi pompowały powietrze w siebie jak miechy... Z początku trwało to kilka minut, później o wiele dłużej. No to do lekarza. Rodzinny osłuchał i stwierdził zapalenie płuc. 8 dni antybiotyk. Cały czas czułem się nieźle, temperatury brak... Kolejna wizyta "podduszanie nie ustąpiło więc szukamy dalej, skierowanie na prześwietlenie płuc. Wynik dobry... Ale podczas tej wizyty lekarz wysyła mnie do pokoju obok na EKG. Wynik: jestem w trakcie zawału. Powtórzenie EKG. To samo. Więc hop, do Stacji ratownictwa Przy Szpitalu Wojewódzkim św. Barbary... A ja się czuję jak rybka... Tam - nie ma żadnego zawału i nie było... Lekarz zarządza dodatkowe badania - poskarżyłem się na duszności... RTG płuc - znów ok. Skierowanie do specjalisty od płuc. Po kilku dniach wizyta, Spiroskop ok. Tu - też ok. Dostaje leki "wziewne". Skierowanie na jakiś rezonans, oczekiwanie - 2 miesiące... A ze mną co raz gorzej. Nieprzespane noce, pół dnia mordęgi z oddychaniem, która przechodzi w ucisk w "dołku", nawet w jakiś ból poniżej. Biorę samozwańczo No Spę 80 i 50 kropli Milokardinu 15g. Kilka minut - wszystko przechodzi, aby wrócić wieczorem... Następne dni - każdy, nawet bez wysiłkowy ruch powoduje atak duszności... Ale... Pewnego dnia uroczystość rodzinna, wypijam piwo 5,2% 0,5 l. Wszystkie dolegliwości przechodzą, normalnie chodzę itd. No i co to ? Nerwica czy działanie uboczne Coaksilu ? Chyba oszaleję... Może coś podpowiecie? Mam 58, palą, wódki nie piję w ogóle...Juliusz

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! Być może Twoja wypowiedź będzie dla mnie drogowskazem. Coaxil biorę od 2 miesięcy, z początku mało i nieregularnie.

Od miesiąca, jak poczułem że działa, nawet do 3-4 tabl. dziennie... I nie wiem, czy Coaxil jest powodem mojego nieszczęścia...

Objawy narastały i to szybko. Najpierw budziłem się z wielkim lękiem, siadałem, a moje piersi pompowały powietrze w siebie jak miechy... Z początku trwało to kilka minut, później o wiele dłużej. No to do lekarza. Rodzinny osłuchał i stwierdził zapalenie płuc. 8 dni antybiotyk. Cały czas czułem się nieźle, temperatury brak... Kolejna wizyta "podduszanie nie ustąpiło więc szukamy dalej, skierowanie na prześwietlenie płuc. Wynik dobry... Ale podczas tej wizyty lekarz wysyła mnie do pokoju obok na EKG. Wynik: jestem w trakcie zawału. Powtórzenie EKG. To samo. Więc hop, do Stacji ratownictwa Przy Szpitalu Wojewódzkim św. Barbary... A ja się czuję jak rybka... Tam - nie ma żadnego zawału i nie było... Lekarz zarządza dodatkowe badania - poskarżyłem się na duszności... RTG płuc - znów ok. Skierowanie do specjalisty od płuc. Po kilku dniach wizyta, Spiroskop ok. Tu - też ok. Dostaje leki "wziewne". Skierowanie na jakiś rezonans, oczekiwanie - 2 miesiące... A ze mną co raz gorzej. Nieprzespane noce, pół dnia mordęgi z oddychaniem, która przechodzi w ucisk w "dołku", nawet w jakiś ból poniżej. Biorę samozwańczo No Spę 80 i 50 kropli Milokardinu 15g. Kilka minut - wszystko przechodzi, aby wrócić wieczorem... Następne dni - każdy, nawet bez wysiłkowy ruch powoduje atak duszności... Ale... Pewnego dnia uroczystość rodzinna, wypijam piwo 5,2% 0,5 l. Wszystkie dolegliwości przechodzą, normalnie chodzę itd. No i co to ? Nerwica czy działanie uboczne Coaksilu ? Chyba oszaleję... Może coś podpowiecie? Mam 58, palą, wódki nie piję w ogóle...Juliusz

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×