Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ból psychiczny ? Proszę o pomoc.


Pony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od razu chciałbym przeprosić, jeżeli wybrałem nie ten dział i prosić o przeniesienie.

 

Od ponad 8 miesięcy męczy mnie pewien ból. Postaram się wytłumaczyć, aby było zrozumiale.

Zaczęło się od lewej ręki, później lewa noga, teraz prawa ręka/noga i na zmianę.

 

Nie jest to typowy ból fizyczny, który sam się pojawia. Ten "ból" pojawia się tylko wtedy, gdy o tym pomyślę na takiej zasadzie, że nie odczuwam tego dyskomfortu, ale jak sobie przypomnę o tym "bólu" to nawet 10 godzin mnie męczy. Polega na tym, że wtedy kiedy ten "ból" przychodzi niemal ciągle muszę wygiąć nogę/rękę, a czasami sprawić sobie w ten sposób ból fizyczny, aby odczuć chwilową ulgę. Dodam, że miałem operację kolana prawego i teraz "przerzuciło" się własnie na prawą nogę, ale jeżeli pomyślę o lewej nodze, albo ręce natychmiastowo te uczucie przerzuca się.

 

Ten "ból" jest bardzo uciążliwy, przy siedzeniu/leżeniu jeżeli tylko pomyślę o tym nie da mi spokoju, aż nie zapomnę.

 

Wydaje się dziwne, dla mnie również jest to trochę nienormalne i nie byłem z tym u lekarza bo po 1. nie wiedziałem do jakiego lekarza się udać, a po 2. nie chciałem wyjść na głupka.

 

Jeżeli coś nie jasno opisałem proszę pisać postaram się jaśniej.

Naprawdę staje się to strasznie męczące i uciążliwe.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pony, Może jest związany z urazem poprzednim, za dużo o tym myślisz. Czasem człowiek jest w stanie wywołać u siebie ból, np. głowy. Przynajmniej ja tak mam.

Nie wiem co Ci doradzić.

Może skontroluj te pozostale kończyny. Jak będzie wszystko w porządku to może się uspokoisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974,

W tym sęk, że to nie wina poprzedniego urazu. Zaczęło się od lewej strony, teraz na przemian.

Staram się jak najmniej myśleć. Nie mam pojęcia co mam robić, a jeżeli miał bym już iść do lekarza chciał bym być w miarę sprecyzowany co do objawów, gdy będę je przedstawiał lekarzowi bo on w żaden sposób chyba sprawdzić tego nie będzie mógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×