Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Morfik,

Morfik nie bój sie , ja wiem co czujesz ja mam taki niepokój głupi i nieuzasadnniony , i to jest przy mnie , ale saram sie jakoś to na racjonalizm wziaśc bo bez sensu jek sie człowiek nakręci to uz zupełnie jakies odjazdy porobią w głowie. Nie myśł o tym.

Jak buył pogoda u ciebie bo u mnie jakiś koszmar 35 stopni mysłałam ze sie rozpłyne cholewcia. Siedziałes w domu ale moze coś ogładnąłes , przeczytąłeś, posłuchałes . opowiadaj , odpedź. czarne mysli

 

-- 19 sie 2011, 00:31 --

 

halenore,

Nie widziałyscie a ni ja ani moje alter ego , chyba za daleko mieszka, moze tvn 24 cos pokaze? Włacze telewizornie sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92,

Dominisia burze sa supper ja uwielbiam chyba od małego ,szczególnie takie letnie gdy jest ciepło i parno a po burzy przychodzi takkkkkkkkie ukojenie i chłodzik przyjemny. Latem najlepsze wyładowania sa poza tym bo to styk suchego i mokrego i sie dzieje piekne pioruny, aż sie patrzeć chce i patrzec i zatracic w tym patrzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, obejrzałem dzisiaj Czarnego Łabędzia, polecam wszystkim. A przeczytałem w końcu do końca Malowanego ptaka Kosińskiego, strasznie porabana książka, ale mi sie podobało. U mnie też straszny upał, m.in. dlatego nie wychodziłem dzisiaj nigdzie. Ale są również plusy, niebo gwiaździste nade mna, pięknie było wszystko widać. Siedziałem dzisiaj tak sporo czasu na balkonie już jak ciemno było. Delektowałem się cisza i spokojem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morfik,

Nie widziałm Czarnego Łabedzia ale słyszałm wiec ne mowię nie, co do kosińskiego to on tez był troche taki jak jego ksiazki i nie udzwignął sławy albo raczej jje spadku. Czytałam ze on podobno był bardzo w USA popularny i póxniej to sie nagle skończyło a media sobie znalazły innych ulubieńców jak to bywa i nagle jak to bywa w takich sytuacjach przyjacól mniej. Pinedzy raczej mu nie brakowao , długów nie miał ale psychicznie nie wyrobił , moze ludzkiego gadania. A w ksiazce pofantazjował troche ,a le przecież mogli sie domyslic ze to raczej taka pseudo atobigrafia z czasów wojny, luźne powiazania ,a le to Amerykanie wiec od nich za duzo nie mozna wymagac.

Lubisz fantastyke ? Jesli tak to polecam Diune Franka Herberta naprawde fascynujaca chociaz też troche dziwna.

 

-- 19 sie 2011, 00:46 --

 

wiola173,

No ja tez sobie srek Valbon pokroiłam i jest fajny, wina brakuje do sera ale dzisiaj 2 desperadosy wypiłam to wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morfik,

Delektowanie sie cisza i spokojem jest odpręzajace jak czujesz take napiecie to ono potrafi z ciebei spłynąc, siedzisz i czujesz ten spokój i te gwiazdy i cisza, to budujące. Moze niektórym sie to wydawać dziwne , ale cisza jest budujaca, chłoniesz ja.

Jak to Kofta pisał ;

gdy sie milczy milczy , milczy

to apetyt rosnie wilczy

na poezje co byc moze drzemie w nas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moze niech ktos rozkęci imprezke, jakis grący temacik znowu?

 

-- 19 sie 2011, 01:18 --

 

Morfik,

Morfik w burząwa noc na balkonie to mozna sobie burze zafundować , byle sąsiedzi nie widzieli , ale to juz kwestia czarów i nic nie widac.

 

-- 19 sie 2011, 01:20 --

 

Morfik,

Morfik w burząwa noc na balkonie to mozna sobie burze zafundować , byle sąsiedzi nie widzieli , ale to juz kwestia czarów i nic nie widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj samara22

niestety niezbyt, właśnie się obudziłem i nie mogę zasnąć, a przed 6 dopiero pobudka powinna być.

Oglądałem "Czarnego Łabędzia", co prawda motywacją były dość niskie pobudki ;)

Jakie wrażenia? obiecałem sobie, że jeszcze raz obejrzę, ale czasu brak...

może teraz jak się wkurzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×