Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość tego faceta, jak on śmiał byc moim mężem :evil:

No zajebiste po prostu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

To jest żałosne a nie zajebiste, że ja sie tak dałam wmanewrowac :evil:

Ale dość koniec, teraz zobaczy moje prawdziwe oblicze, byłam grzeczna, cicha, cierpiałam ale przelało się, będę teraz jego wrzodem na doopie :twisted::twisted:

Nie chodzilo mi o treść tylko o sposób ujęcia tematu. "Jak on śmiał?". :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morfik,

Zalezy jak na to patrzec spokkój jest , ale człowiek dzicieje, z drugiej strony jak masz stan depresyjny to siedzisz czasem i nie ejstes w stanie po prostu sie zmobilizowac do czegokolwiek i nawet jak ktos dzwoni to mowisz nie a jak pjódziesz to i tak jestes obok jakiegos poczucia ze jest fajnie nie odczuwasz , swiat obok sobie biegnie a ty starasz sie w niego wkomponowac , ale nie dajesz rady, wszytko jest takie jakby nieralne , obok i tak soobie patrzysz i przypominasz jak to było gdy wszystko było takie ze sie brało w tym udział, przezywało a teraz jest sie poza a jak sie przezywa cos to jest ot raczej smutne. Ja dzisiaj z kolega na zamku byłam później w knajpie a póxniej na placu zabaw z piwem . To był moj pomysł zawsze miałam takie głupawe pomysły i zaczełam sobie przypominac jak ciagnełam ludzi wieczorem na ten plac zabaw i się hustałam i to było fajne a teraz takie obojetne i od maja to trwa cholera. Pierwszy raz w zyciu mam takie cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee dobry temat, dawno Go na Darkach nie było :mrgreen:

Ja znalazlam już sobie horrorek, wzięłam 4mg Klona i idę lulac.

Dobranoc Wszystkim

Niesamowita jest, nie? Fajny temat, idę spać. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×