Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Aniołek30

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Jestem nowa ale bardzo się cieszę że znalazłam "TO" forum. Wprawdzie nie wiem czy mam nerwicę ale od pewnego incydentu ( arytmia-puls220 ) zaczęłam się potwornie bać śmierci :( Mam dwójkę malutkich dzieci ( 2 latka i 1 rok) i strach że mogłabym odejść mnie paraliżuje. Do tego stałam się okropną hipochondryczką i w każdym nawet najmniejszym bólu lub dolegliwości doszukuje się najgorszego. Najbardziej pomaga mi "wygadanie się" i słowa otuchy więc myślę że wile razy obecność na forum mi pomoże.

 

Dziękuję że jesteście :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe przyjęcie :) Od razu człowiekowi robi się cieplej na sercu :P

Moim największym problemem na ten moment jest wyszukiwanie sobie chorób. Doszłam prawdopodobnej przyczyny ataku serca. Niedobór potasu i guz na tarczycy robią swoje ale teraz znowu boje się bo ciągle boli mnie prawa noga. Zaczęło się od cierpnięcia prawej stopy i pojawianiu się żylaków wokół kostki. Teraz czasem zaboli/zakłuje mnie łydka i wiecie jakie mam wizje 8) Zakrzepica ;):oops: Już widzę jak zakrzep się odrywa i umieram w ciągu kilku sekund a dzieci biedne płaczą cały dzień aż tata nie wróci z pracy. To chore wiem ale takie mnie myśli nachodzą :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...każdy z nas to przeżył bądź przeżywa teraz ( tak jak Ty ), ale głowa do góry, to minie. Potrzebny tylko specjalista ( ewentualnie leki ) i z biegiem czasu wszystko wróci do normy. Będzie trochę ciężko, ale dasz radę jak każdy z nas.

Witaj na forum Aniołku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×