Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Przykro mi,pośpiewałbym Ci kołysanki,ale natura nie obdarzyła mnie zdolnościami wokalnymi,raczej doznałabyś uszczerbku na zdrowiu słuchając mnie,a to niewzkazane.

 

-- 18 sie 2011, 04:32 --

 

Tahela to pisałem do Ciebie a w ogole spałas?może spróbujemy zasnąć ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam , ale nie wyszlo za bardzo a czujesz sie na silach zasnąć? Talent nie taki wazny licza sie intencje, najwyzej bym Cie uciszyła jakbys sie za bardzo rozspiewał.

 

-- 18 sie 2011, 03:50 --

 

/cenzura/, ludzie to pojeby, naprawdę

dziekujemy kefas ze podzieliłes sie z nami ta niesamowitą wiedza, bedziemy teraz bardziej świadomi.

 

-- 18 sie 2011, 03:52 --

 

Noopii,

nopus mam nadzije ze zasniesz bedziesz wtedy przynajmniej wyspanym człowiekiem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna Hal, wyprzedziłaś mnie bo miałem takiego dać. Ale się nie śpieszyłem :why:

 

halenore, Myślę, że bardzo ładnie by Ci było. Kolor gumek do włosów podkreśla głębię oczu :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, o to samo poszło:gęsi-psy,tyle że gęsi były uduszone czy padnięte bez śladu zębów więc jak to pies,a mi psiaka zabił.

 

-- 18 sie 2011, 22:18 --

 

dune, przepraszam,ta sprawa mnie zawsze porusza.Przepraszam Was,że klimacik psuje :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mogła kuna przyjść i nakłuć je w szyjkę. On tobie psa zabił :?::!:

 

Moja sąsiadka podała nas do sądu o to, że Max (na zdjęciu jak-si-dzi-czujecie-umiecie-to-opisa-t9027-24990.html) nasikał jej na łeb. A Max nie nasikał, bo nawet gdyby chciał to zrobić, balkon jest osłonięty specjalnym sztucznym materiałem.

 

-- 18 sie 2011, 23:25 --

 

kasiątko spoko. Sąsiedzi to temat, przy którym można polać się ze śmiechu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×