Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Noopii, a bo...nie chce tu byc, a powinnam sie cieszyc,wszystko n6biektywnie oceniam jako fajne i mi£e i wszyscy chca dla mnie dobrze a mimo mecze sie okropnie i dusze co powoduje dodatkowa frustracje i tak oto kolko sie zamyka...:( i wlasnie p:(

 

Michuj, ja cie przepraszam,nie mia£am zamiaru sie tak zenujaco upominac o twoja uwage...a chyba tak wysz£o ze cie postawi£am niejako pod sciana...:( urlop... co mozna robic nad morzem,leze na piachu i drzemie a potem wstaje i ide na piwo,teraz to dopiero dubel domowego spozycia :( ciezko sie bedzie ogarnac po powrocie i chyba pizdne tymi wszystkimi lekami bo mnie juz trafia,ciekawe dokaa mnie moje urojenia doprowadza :( na skraj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, Nie stawiasz mnie pod ścianą. Ostatnimi dniami troszkę zamotany jestem, więc faktycznie mogło to tak wyglądać :cry: Ciesz się piwkiem i plażą. Co ja bym dał za to :smile: Z chęcią się z Tobą zamienię :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.wg życzenia,ale ale ,a mogę wcześniej?jadę do pracy na 7..niechciałbym się zabić budząc Ciebie.

Dune to niewesoło się bawisz,może się zamienimy?obiecuje się cieszyć każdą chwilą;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu napisze później jade do lekarza.

 

-- 18 sie 2011, 20:47 --

 

wróciłem opisałem co czuje w watku jak sie dzis czujecie :( Jutro kawki chyba nie będzie...nie wiem beznadziejnie sie czuje.Nie lubie chorować od czasu jak zostawila mnie dziewczyna i chciałem skończyć ze sobą unikam sytuacji mowienia że coś mi dolega mojej dziewczynie chociaż jest kochana..czuje sie tak bezradnie winny ze sie pochorowalem :why: zły na siebie :roll: mam taka głupia traume?czy kiedyś mi minie?przerabialem to na terapii...jakos cieżko widać ciągle tkwi.tutaj moge napisać chociaz tez czuje sie winny ze pisze...głupie to....czytacie moje marudzenie nie lubie tego chociaz mialem potrzebe napisania tego ,i dzieki ze moglem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, ogolny spadek formy :(

 

Michuj, tak,wszystko to w£asnie w coraz wiekszym natezeniu i totatalny brak si£y na podejmowanie najmniejszych nawet wyzwan. Z dnia na dzien robie sie coraz spokojniesza bardziej zrezygowana pogodzona z tym wszystkim a zawsze sie wscieka£am i tupa£am nogami,teraz jakby nadszedl kres mojej motywacji do zycia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×