Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie zdrzemnełam. Stres nasila moje bóle menstruacyjne, więc jest cudownie. :evil:

 

Nie mogę pomóc Karolinie.

Lejdzia poszła sobie i nie chce gadać.

Mama chce zabrać mi benzynę.

Siostra jest egocentryczną fizdą, ale kocham ją nad życie.

Idzie na burzę, idzie na deszcz, więc kurwica też już jest... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie z kolei swieta mijaly znakomicie ,ale do czasu :x w poniedzialek dostalem wysokiej goraczki 39,5 st , i nastepnego dnia kiedy wybralem sie do lekarza okazalo sie ze mam angine

lekarka zapisala mi tyle lekow ze mialem problem z wydostaniem sie z apteki

 

jednak drugi dzien biore antybiotyk i dzis popoludniu zauwazylem ogromna poprawe, goraczka zanikla, bol glowy jest mniejszy , to zwiekszylo moja wiare w kompetencje lekarzy

naprawde pani doktor mi pomogla

a meczylem sie strasznie (to jak wie tylko ten co mial angine)

pzdr

pełen pustki i lęku..od jutra zaczynam brac leki,czuje sie przegrana a zarazem tli sie we mnie wiara,ze walcze i moze uda mi sie odnalezc w tym wszystkim..mam bpd i opinie,ze zmierzam w kierunku dwubiegunowej afektywnej choroby..czuje sie jak wiezien,jak kat,jak ofiara,a zarazem jakbym miala misje ,ktora byc moze bedzie miala ogromne znaczenie dla innych,przede wszystkim tych na ktorych tak mi zalezy.ta ciagla ambiwalencja wewnetrzna mnie niszczy.Tylko czuje ,ze to niszczenie ma podwojne pozytywne i negatywne znaczenie...cholera jakie to jest ciezkie w wyrazeniu,chociaz nigdy nie mialam problemu z wyrazaniem uczuc,raczej mam ekstrawertyczna nature,czuje sie tak zmanipulowana sama soba,ze zaczynam totalnie znieksztalcac rzeczywistosc,jak w ogole jeszcze cos takiego jak rzeczywistosc funkconuje w moim slowniku w znaczeniu egzystencjonalnym..tak nie w zyciu tylko egzystencji,niby to samo a roznice w pojmowaniu ogromne.zreszta na pewno po czesci mniej lub wiecej rozumiecie o co mi chodzi.Mam nadzieje,ze leki to dobry pomysl,jakis przelom,ze pomoze ,wesprze.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, wiola173, polakita, dzięki za te dobre słowa, dzięki że jesteście

 

 

jak przygotować się na śmierć bliskiej osoby?

 

przecież to jest jak utrata nadziei, jak zdrada...

Karola nie można się przygotować, moge tylko być przy Tobie i wspierać Cię w trudnych chwilach i wiesz, ze zawsze będe.

To żadna zdrada, po prostu kolej losu....niestety :-|

Trzymaj sie, pogadamy jutro na Oddziale**

 

Kasia dzięki, ja już się zastanawiam co będzie jak nie będziemy się codziennie widywac na oddziale :cry::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłam dziś świadkiem w przychodni jak pani doktór przyjmowała przedstawiciela firmy medycznej. Ja nie zostałam wpuszczona do gabinetu, bo już było po godzinach przyjęć, ale przedstawiciel tak, po czym jak wyszli z gabinetu byłam świadkiem jak pan wręczył pani PARASOLKĘ w eleganckim pudełku, a ta pani doktór się przed nim rozpływała - "ach jaka piękna" - przecież taka parasolka kosztuje 10 zł made in china po prostu mi się NIEDOBRZE zrobiło, czy naszym leczeniem rządzą panowie, którzy rozdają parasolki czy też inne gadżety? Obciach i żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odwiedziłam kolejną przychodnię i nie udało mi się zdobyć zwolnienia na dziś - rano byłam w przychodni w szpiatalu, ale nie ma tam internistów. Z kolejnej przychodni mnie wywalili bo "to nie ten rejon" mimo że nie ma rejonizacji. W ostatniej niby "rejon" z łaską mnie zapisali, ale musiałam się dopraszać, po czym jak przyszłam do lekarza to powiedział że mnie nie przyjmie bo ma full. Więc muszę dziś w nocy lub jutro rano wrócić do przychodni nr 2, która ma dyżur weekendowy. Ciekawe jak tam przebiegnie spotkanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×