Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Badziak, jest "nabita",waży 30 kg co ja ważyłam mając 10 lat

kochana mamusia o niej mówi "beka",że powinna pobiegać,tyle nie jeść.wstyd :oops: to moja siostra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, dziękuję :D

 

a ja świruję bo nie zabrałam na wyjazd wagi...źle mi jak nie mam kontroli nad tym....

"teściowa" się martwi o mnie że tak schudłam i że coś mi będzie..a ja kombinuje gdzie by tu sie zwazyc, zaraz poszukam jakiejs czy nie maja tu..;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja przez cały zlot beztrosko żarłam lody, pizze, kebab, chipsy, nachosy, frytki, piłam słodkie napoje... efekt?? kg na plusie znowu :hide:

mam ochotę sobie za to wpied*lić normalnie ... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj odbyłam poważną rozmowę z chłopakiem. miałam taki atak paniki..wyrzuciłam mu że się o mnie nie martwi, że specjalnie się odchudzam dalej żeby się zaczął martwić, że jestem uzależniona od ważenia się, że boję się że się jeszcze bardziej zaplączę..cieszę się że porozmawialiśmy szczerze...alle niestety powiedział, że trzeba powiedzieć mojej mamie..co równa się temu że będzie się martwić i mnie męczyć..eh..poa tym zabrał mi wagę i nie mogę jej wziąć na działkę..będę mogła się ważyć co parę dni a nie codziennie parę razy dziennie..czuję się jakoś dziwnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety ,faktycznie wykreowany wzór piękna jest pożądany przez wszystkich

szczególnie facetów .Ale nic nie zastąpi tego jakie jesteście ,żadna super figura jędrne pośladki

kształtne piersi czy tez talia jak u osy . Nie mordujcie się dla wzrokowców .

 

Sam mam sporo sadełka i moja druga połowa też ,ale ma w sobie coś czego nie da się

zobaczyć oczami i to jest dla mnie najważniejsze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wolałabym mieć anorekcje niż być taką oblesną świnią jaką jestem teraz, nienawidzę swojego cielska, swojej wielkiej dupy, brzucha, nóg.

 

nienawidzę się do tego stopnia, że unikam wychodzenia gdziekolwiek bo się wstydzę.

 

-- 18 sie 2011, 20:06 --

 

zazdroszcze wam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka lat temu chorowałam na bulimię, do tej pory zdarzają się problemy z przełykiem, na to pomaga tussidrill.

Kiedy skończyłam z b. zaczęłam brać tussipect, potrafiłam cały dzień nie jeść, trochę piłam, aż w końcu wycofali. Pomału zaakceptowałam swoje ciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×