Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Badziak, Możesz wyjaśnić co w tym nietaktownego?

Najbardziej zraziło mnie to:

kite, Można, :D Widziałaś go?

Wesoła buźka, gadu gadu "jakby nigdy nic" i jakby autor wątku nie istniał. Gość jest świeżo po próbie samobójczej, to wymaga trochę taktu. Sytuacja trochę taka jakby ktoś wyskoczył z kawałem na pogrzebie.

 

Ten ban to przesada. Wystarczyło ostrzeżenie. Chyba dla takich sytuacji zostały stworzone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeee .....zdejmijcie mu tego bana, bez przesady.... gdyby tak banowac kazdego to z połowa forum powinna by wyleciec

 

Połowa już wyleciała.

Powoli mój scenariusz zaczyna się sprawdzać niestety.

Najlepiej wejść na forum dać bana i pójść

 

Ja sam osobiście nie przepadałem za Im_Back ale Michuj ma rację - zrobiliście sobie jaja. Z coś takiego ban ?

To kogo chcecie na tym forum ? Kiedy naprawdę wartościowi użytkownicy zostali wyrzuceni lub sobie poszli sami.

Wcale się nie zdziwię jak powstanie inne forum o bardziej liberalnych zasadach.

 

Nie podoba mi się takie zachowanie. Mam żal to tego który wlepił mu bana - Zapewne kogoś z "czerwonych"

 

Nie rozumiej jeszcze jednej rzeczy. Dlaczego za każdym razem kiedy ktoś ma STANOWCZE zdanie na jakiś temat to mówicie że zieje agresją ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy naprawdę wartościowi użytkownicy zostali wyrzuceni lub sobie poszli sami.

Dla mnie to brzmi jednoznacznie ........

 

Pomijam już fakt jak bardzo subiektywną jest ocena kogoś jako: wartościowy lub niewartościowy .....

 

Sprawa "ajmbaka" jest obecnie omawiana ...........

 

Natomiast przypominam, po raz kolejny, admin też człek i ma prawo się wkurzyć, mieć gorszy dzień itd itd......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, dla każdego brzmi inaczej, dla mnie ten cytat zabrzmiał jak .. wielu wartościowych użytkowników...

Oczywiście każdy jest człowiekiem i ma prawo do potknięć, czy moderator, czy admin czy tym bardziej zwykły user, w każdym razie ja czytałam wczoraj tą dyskusje i jestem przeciw banowi dla I'm back. Więcej wolności słowa proszę. Myślę, że forum jest przede wszystkim dla zwykłych użytkowników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to brzmi jednoznacznie ........

 

Bardzo opacznie to obierasz. Pisząc to miałem na myśli WIELU.

Druga sprawa to to co pozostali zauważyli czyli bezsensowne bany za to, że ktoś ma własne zdanie.

Ja nie neguję pracy moderatorów ale nigdy nie będę pobłażał ludzkiej głupocie. Co zawinił ten człowiek ? Zarówno w mojej jaki i w ocenie pozostałych niczym. A tu wpada "czerwony" jak przeciąg daje bana, wyzywa od chamów idzie sobie. O co tu chodzi ?

Inna rzecz na którą chcę zwrócić uwagę to powtarzający się tekst "jak ci się nie podoba to nikt cię tu nie trzyma". Więc pytam czy to forum można uznać za publiczne czy też jest to miejsce jakiejś grupy znajomych która to nie akceptuje pozostałych użytkowników a zwłaszcza ich zdania.

 

A sprawa Marka utknęła w martwym punkcie, bo Marek nie chce mieć już z tym forum do czynienia po niesłusznej ocenie.

 

No więc właśnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna rzecz na którą chcę zwrócić uwagę to powtarzający się tekst "jak ci się nie podoba to nikt cię tu nie trzyma".

Pisałam już miliony razy, wszelkie sugestie są rozważane przez modów i adminów, dostosowujemy się do rozsądnych próśb i uwag, ale jeśli ktoś mimo to usilnie narzeka i marudzi, wszczyna pyskówki jak tu jest źle i strasznie a modzi to okropni to przecież nie musi nas znosić tak?

I nie jest to tekst jak ci się nie podoba to won ...... :roll:

 

Ja natomiast mam wrażenie jakoby to forum było główną częścią życia pewnych osób ...tak nie można, jakieś obrażanie się, unoszenie honorem, itd. po co to? nie szkoda życia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie Ewelina ma rację po części bo przecież forum to nie życie... Można tu zajrzeć,coś napisać wyżalić ale znów bez przesady.

Ja miałem też dziwną sytuację ale została ona wyjaśniona... też dążyłem do tego,żeby się jakoś usprawiedliwić i oczyścić swoje imię i mi się to udało.

Teraz zaglądam tu raz za czasu bo mam tu przyjaciół jak i wirtualnych tak i na "lajfa" więc każdy to może odbierać na różne sposoby....

ale jeśli chodzi o Maślane to był bezsens totalny... powinien dostać ost i tyle... a nie od razu BAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałam już miliony razy, wszelkie sugestie są rozważane przez modów i adminów, dostosowujemy się do rozsądnych próśb i uwag, ale jeśli ktoś mimo to usilnie narzeka i marudzi, wszczyna pyskówki jak tu jest źle i strasznie a modzi to okropni to przecież nie musi nas znosić tak?

I nie jest to tekst jak ci się nie podoba to won ...... :roll:

 

Oczywiście, że nie musi znosić nikogo. Każdy z nas jest tu z dobrej i nie przymuszonej woli. Ale chyba wszyscy zapominamy czym jest forum dyskusyjne. Ja rozumiem, że należy się ostrzenie lub ban komuś kto wyzywa innych na lewo i prawo lub szerzy treści nie zgodne z prawem. Ale nie wolno tak traktować kogoś kto ma inne zdania na jakiś temat pomimo, że 99 % tu zgromadzonych jest przeciwnych. Uznając to miejsce za przestrzeń publiczną to każdy z nas ma prawo wyrażać swoje opinie bez względu czy się to komuś podoba bądź nie pod warunkiem zachowania kultury wypowiedzi.

 

Czy przystoi administratorowi nazywanie użytkownika chamem ? Mnie to razi.

Taka funkcja zobowiązuje. Jeśli ktoś taki nie radzi sobie ze stresem powinien abdykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest chamem to jak go nazwać?

Jeśli ktoś taki nie radzi sobie ze stresem powinien abdykować
.

Ok.Abdykuj i sie wyloguj:).

Nie obraż się Kapsch,chodzi mi o to tylko,że to co piszesz jest bez sensu,każdy KAŻDY ma prawo czasem się wkurzyć,zdenerwować - jesteśmy tylko ludżmi.Nie mów mi,że np.Ty nigdy się nie stresujesz i nie dzialasz pod wpływem lęku,nerwów itp. Natury ludzkiej nie oszukasz.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka?Dla mnie to to samo....

 

-- Cz sie 18, 2011 9:20 pm --

 

Bo ktoś kto zachowuje się po chamsku = jest chamem

Np jak w danej sytuacji zachowuje się po chamsku - jestem chamem.Bo niestety prawda taka,co bolesne również i dla mnie,że osoba która raz wykazuje się chamstwem w danej sytuacji,będzie dalej chamem bo w podobnych sytuacjach zachowywać będzie się zawsze tak samo.Widzę to po ludziach.Nie ma takich co przez kilka minut są chamami a potem nagle się zmieniają i są zajebistymi ludżmi...owszem potrafią być zajebiści..do kolejnej kłótni...

Ja sam wiem,że bywam,jestem chamem...co prawda te chamstwo wykazuję tylko wtedy kiedy ktoś mnie zaatakuje również w chamski sposób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Masz rację ale zapominasz o jednej istotnej rzeczy. Pewnym ludziom nie przystoi takie zachowanie.

Mnie regularnie puszczają nerwy i mam prawo się wkurzyć i powiedzieć 2 słowa za dużo. Ale czy tak samo może zachować się np. osoba publiczna ?

Jak byś odebrał słowa np. Tuska, że "Jak się komuś nie podoba w naszej Polsce to wypierdalać do Anglii" ? Zapewne byś był pierwszym który trzymał by transparent pod Belwederem :) A przypuszczam, że codziennie narzekasz na rząd i wyzywasz ich od debili i złodziei.

No może za mocno pojechany przykład ale mniej więcej o to chodzi.

 

Dlaczego uważasz, że im_back zachowywał się chamsko ? Dlatego, że chciał udowodnić swoją rację ? Dla mnie to słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×