Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Ka_Po, śpij dobrze.

 

tahela, faktycznie są słowa, które nie unikają z pamięcy po wielu latach, często to słowa przypadkiem usłyszane i niemające większego dla nas znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, wrócą do nas ;

Wróca , ale obawiam sie ,ze jutro dopiero :x

 

syny marnotrawne ;)

 

-- 18 sie 2011, 00:25 --

 

tahela, tak, te nieprzypadkowe to sytuacje z życia wzięte, najczęściej przykre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore,

a mnie Baska tak jakos troche zniesmacza , to znaczy ulegam ogólnemu tredowi usmiania sie z niej , ale ogólnie czuje takie zazenowanie jak na nia patrzę.

 

Baśka Kwarc wzbudza moje zainteresowanie w aspekach socjologicznych i językoznawczych.

Oczywiście jest chamska i niejednokrotnie jedzie po bandzie, ale są odcinki, w których porusza naprawdę ciekawe tematy np.: oferty pracy w gazetach (odc. Dziobanie), gry smsowe (odc.BMW za sms) albo perypetie Polaków w ambasadach USA (odc. Konsul). Jest brutalnie szczera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morfik,

Nie bój sie Morfik, przezyłes juz kilka dni w swoim zyciu i dałes radę. Jutro nie bedzie gorsze niz dzisiaj , bedzie słonce, bedzie jasno i bedą sytuacje, które dobijaja ,a le beda tez takie ktore może cos rozjaśnia. Moz eoudzisz sie nagle w twojej głowie cos sie przestawi , popatrzysz i poczujesz jakies ciepło i radośc z tego że zyjesz i jesteś. Życze ci tego naprawde z całego serca.

Mnie się tez płacz włacza i brak spokoju.

 

-- 17 sie 2011, 23:41 --

 

halenore,

W aspektcie socjologicznym i językowym na pewno jest ciekawa, no rzeczywiscie jest w niej taka prostota, która nie owija w bawełnę , wali prosto z mostu ale czesto trafnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, nie płacz, niech chociaż z naszej dwójki ty będziesz się jeszcze jakoś trzymać. Wystarczy, że ja ci jęczę cały czas. Rozchmurz się, moge Ci napisać to samo co Ty napisałaś Wioli. Pomyśl, że przynajmniej jedna osoba na tym forum(ja!) myśli o tobie i nie chce, żebyś za mocno się smuciła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×