Skocz do zawartości
Nerwica.com

GaTka poza kontrolOM


Gość LitrMaślanki

Rekomendowane odpowiedzi

OT był w dyskusji ,która ja zamknąłem dając Ci prawo ostatniego słowa

Przepraszam Cię bardzo, ale jakim prawem Ty mi na coś pozwalasz albo nie, chyba coś Ci się pomyliło.

Wiec zamiast mu dawać filmy mówiące o tym ze da się z homoseksualizmem żyć i być szczęśliwemu .

Widzisz i tu się bardzo głęboko mylisz i mówisz o czymś o czym nie masz zielonego pojcia, bo chłopak w tym filmie nie żył długo i szczęśliwie , a właśnie popełnił samobójstwo.

wychowany w katolickiej praktykującej ( jak sądze) rodzinie

-sam wierzący

Sytuacja dokładnie taka sama jak w filmie,.

Ja podejrzewam ,że Twoje zacietrzewienie powstało na skutek tego że ,ktoś śmiał Cie skrytykować ,ale mogę się mylić

Tez się mylisz, bo wcale nie jestem zacietrzewiona, natomiast podejrzewam skąd bierze się Twoje,ale nie będę Ci tu "dokopywać"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz -jest konsensus

Ty masz racje

Ty robisz dobrze

 

 

A ja się z Tym zgadzam ( bez względu jakimi pobudkami się kieruje)

Mam nadzieje ze Cie to satysfakcjonuje .

Co do opinia innych ,na tym forum nie zobaczysz prawdziwych dopóki jesteś zielona .

Wiec czekaj tatka latka ..ale chyba to tez nie jest dla Ciebie nowina ,przewertuj choćby ten temat i zobacz jakie fajne akcje się działy z ludźmi wyrażającymi opinie o modach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pozostawiam ocenę postronnym i nie będę się podpierała sloganami o męskich szowinistach.

 

A ja bym chętnie na przykładach poczytał jakim jestem szowinistą męskim .

Masz takie przykłady czy znów jesteś gołosłowna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im_Back, Przepraszam , jakie znów? Możesz wyjaśnić?

Jako dowód wystarczy w zupełności załącznik do poprzedniego postu.

 

Może po prostu się przyznaj ,że oceniłeś film , o którym nie miałeś pojęcia i stąd to wszystko.

 

-- 17 sie 2011, 16:45 --

 

Michuj, Ty nie jesteś zielony, ale jesteśmy spokrewnieni, więc tez nie jesteś obiektywny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173,

A pewnie że przyzna się do wszystkiego .

Bo forumowicz klasy B

Musi podlegać forumowiczowi klasy A

 

Takie życie .

 

załącznik był wycieczką do Ciebie jak nie zauważyłaś ( a napisałem dokładnie)

A teraz proszę o dowody na to że jestem szowinistą . A nie że uważam ze jesteś

koszmarnym moderatorem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im_Back, Nie mam już ochoty na tą dyskusję, ona i tak do niczego nie prowadzi.Znajdź sobie inny obiekt do wylewania swoich frustracji. Przykro mi tylko ,że znów z kogoś , kogo do tej pory szanowałam i uważałam za rozsądnego człowieka, wyłazi jaki jest naprawdę.

 

-- 17 sie 2011, 16:55 --

 

Ps. Pytałam już 5 razy panie idealny dlaczego sam nadal moderatorem nie jesteś, skoro wszystkich nas przewyższasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jesu a może nie znacie wszystkich szczegółów??

Łatwo mówić kiedy widzi się tylko to co jest na wierzchu.

Ja tam bym poczekał z oceną sytuacji.Może po prostu nie wiemy wszystkiego albo coś w tym stylu.

A poza tym,no sorry ale hmmm no regulamin to regulamin.Ja też dostałem ostrzeżenie kiedyś,i teraz żyje w zgodzie z regulaminem żeby nie dostać drugiego i nie wykłócałem się z nikim o to,czy mi się należy czy nie.

-- Śr sie 17, 2011 11:40 pm --

 

No chyba sobie /cenzura/ jaja robicie?

;)

 

-- Cz sie 18, 2011 1:40 am --

 

A jednak zmieniam zdanie po przeczytaniu całej dyskusji.....kategorycznie należał się ban

 

-- Cz sie 18, 2011 1:41 am --

 

Tak jak mówiłem,regulamin jest po to aby go przestrzegać,jak komuś się nie chce - droga wolna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, tylko nie zrób w majty od tego regulaminu. Najpierw się daje ostrzeżenie, jeśli to nic nie skutkuje to się banuje. Tu była tylko jałowa dyskusja podsumowana banem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj jak Ci się tu nie podoba to możesz stąd iść.Droga wolna.Ale Ty mimo tego,że wszystko Ci tu nie pasuje nadal jesteś...mało inteligentny i niekulturalny chamie.

Po drugie jak nie zamierzasz przestrzegać regulaminu.....no to pewnie sam kiedyś wylecisz...No chyba,że wylądujesz tutaj znowu,z innym nickiem - co by znaczyło,że nie masz honoru.

I nie zamierzam z Twoją osobą dalej dyskutować,marnujesz swoimi niskiej jakości odpowiedziami mój cenny czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Darku, Dareczku itd... Życiowy nieudaczniku, wiecznie zrzędzący, który tylko czeka jak jakaś kobitka na forum napisze ''ojej dareczku, wcale nie jest tak...'' Twoje posty to jeden wielki obraz nędzy i rozpaczy. Podejrzewam, że dokładnie tak jak Twoja inteligencja i ''super ciekawa'' osobowość. Nie zwracałem się do tej pory do ciebie po chamsku więc najpierw zerknij w słownik co to pojęcie znaczy. Mam nadzieję, że jesteś na takim etapie rozwojowym, że potrafisz samodzielnie przeczytać regulamin, więc powinno też być dla Ciebie zrozumiałe, że w przypadku nie stosownego zachowania, najpierw się upomina, później przyznaje ostrzeżenie, następnie banuje.

Nie bardzo rozumiem, skąd Twoje wyprzedzenie faktu, że zostanę wyrzucony i będę wchodzić z innym nickiem. I po co te durne wywody o braku honoru (zresztą jakbyś wiedział co to jest)? Nie dzieli się skóry na niedźwiedziu panie yntelygentny. A Twój cenny czas to jęczenie na necie od rana do wieczora? Przepraszam, że go zabrałem. To faktycznie musiało być nie stosowne z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę nad swoimi wypowiedziami i przeproś Michuja

Eee że co?...Niech on nad swoimi panuje..bo to on po raz któryś tam ma coś do mnie...co widać znow w tym czymś co napisał powyżej.Więc sorry,ale niech on mnie przeprosi.Bo już to dawno powinien zrobić ;)Michuj..nie musisz się wysilać,nie wiem co tam napisałeś znowu,poza tym nie jesteś godzien pisać do mnie ze względu na Twoją agresje i niebywałe uprzedzenia w stosunku do mnie trwające już od dłuższego czasu. Które zresztą na pewno widać znowu w poście powyżej.

Wiola - trochę więcej obiektywizmu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jakbym miał przepraszać psa, za to, że uderzyłem go za zeszczanie się w domu :mrgreen: Po prostu jest mi Ciebie żal i to co piszesz przeważnie wywołuje moje poirytowanie a nie agresję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×