Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mam już sił... chcę umrzeć!!!


capitan

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny ,po próbie "S" człowiek raczej nie ma ochoty na filmy .

Ja od 2005 dopiero w Tym roku obejrzałem cały film i to nie zbyt byłem zainteresowany nim.

Może się obrazicie ale myślę ,że strasznie zaśmiecacie linkami temat .

I WQrwiacie tym już i tak zdruzgotanego autora tematu .

 

On ma poważny problem ,świadczy o tym to ,że: Próbował się zabić .

Może dacie jeszcze kilka linków do galerii aktów męskich albo takie tam inne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co , może to kwestia płci mózgu .

Ale faceci po próbie albo zmieniają się momentalnie .

Albo dochodzą do siebie latami .

To właśnie ,przez;...(...) poczytaj sobie ..,powinieneś obejrzeć.., nie przejmuj się ...itd

Odsunąłem się od wszystkich znajomych na długie lata .

Bo napierali a ja miałem filmy,książki i inne takie w dupie .

 

-- 17 sie 2011, 11:08 --

 

A jemy są teraz potrzebni znajomi ,nawet tacy jak My wirtualni .

Ale jak będziemy natrętni to on sobie pójdzie .

I straci namiastkę wsparcia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im_Back, Tylko ,że ja widzę dużą różnicę między nim a Tobą,. On ma konkretny problem, nie może zaakceptować swojej orientacji i tu leży klucz do rozwiązania problemu. Wydaje mi się ,że historie ludzi z takim samym problemem go zainteresują i mogą chociaż odrobinę pomóc. Zresztą jeśli uważasz ,że wszystko ma w nosie i nic do niego nie trafi, to po co się w ogóle wypowiadamy? Może od razu temat do kosza wywalić? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173,

1-czy ten napis nad Tobą ,nie zobowiązuje do pilnowania ,żeby nie było OT ?

zamiast robienie go w ramach dyskusji ze mną ?

2-W OT istnieje temat "Film" można tam dać link a tu przekierowanie albo na PW.

3-Używaj więcej Twisterów ,żeby podkreślić ,ze musisz mieć ostatnie słowo .

teraz mi odpisz ,koniecznie z Twisterem a ja już nie odpowiem dam Ci ostatnie słowo-

-n ergo racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

capitan, to wstrząsające co tutaj napisałeś. Zastanawiam się do jakiej ostateczności może być doprowadzony człowiek jeśli porywa się na taki krok i dlaczego śmierć ma być ucieczką od prawdy. Napisałeś, ze wiara jest integralną częścią Twego życia. Nie miej mi za złe ale zapytam dlaczego nie spróbowałeś się nigdy dowiedzieć jak jest z Tobą naprawdę? Co lepsze zgrzeszyć nawet świadomie, pod wpływem impulsu, podniecenia czy zwyczajnie odebrać sobie życie? Jak ma się to do wiary? Grzech obciąża sumienie człowieka wierzącego ale można go wyznać, od tego jest konfesjonał, można zgrzeszyć i starać się nie robić tego więcej. Ale samozagłada? Przecież w świetle wiary katolickiej to najgorsze czego można się dopuścić i to już nie jest wybaczalne. Nie wiem na jakim jestem teraz etapie wiary w Boga, chyba bardzo daleko, odchodziłam i wracałam, odchodziłam i wracałam... ale to ostatnie odejście dla mnie stało się momentem poznania samej siebie. Nieograniczona moimi zahamowaniami dowiedziałam się o sobie mnóstwo i to niekoniecznie dobrych rzeczy. O tym co we mnie tkwi a z czym być może męczyłabym się całe życie. I to jest dopiero cały obraz, tamta osoba którą byłam, dla wszystkich miła, serdeczna do rany przyłóż istnieje ale ma też drugą ciemniejsza stronę. I wiesz co? Czuję się teraz wolna, wolna bo prawdziwa... I nie neguję Boga, mam nadzieję, że do niego wrócę, wierzę, ze wybaczy mi to, ze jestem tylko sobą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę dodać coś od siebie.

Każdy pomaga drugiemu tak, jak potrafi. Myślę, że liczą się chęci. A wiadomo, że złotego środka nie ma.

Autor tego wątku z pewnością tutaj zajrzy i odwoła się do tego co napisaliśmy.

Myślę też, że to właściwe miejsce, żeby o tym móc tutaj rozmawiać. Wiadomo...terapeutami nie jesteśmy. Jesteśmy wirtualnymi znajomymi. Nie zauważyłam,żeby ktokolwiek z nas dawał rady typu "weź się w garść".

Jeśli autor wątku stwierdzi, że rady są na wyrost, myślę, że napisze o tym.

Proszę, nie wyprzedzajmy faktów i zdarzeń.

Nie ma nic złego w tym, że próbujemy pomóc.

Niektórzy umieją tylko pilnować, a tu nie o to chodzi.

I nie należy porównywać relacji wirtulnej z rzeczywistą. Kiedy capitan będzie miał dość naszych rad, po prostu...wyłączy komputer, wyloguje się z forum. Myślę, że będzie mu miło, że ktoś interesuje się Jego losem, podsuwa pomysły.

Myślę też, że autor wątku potrzebuje od nas dobrego słowa, przekonania, że w Jego orientacji nie ma niczego złego. Gdyby tak nie było, nie napisałby o tym, co ostatnio się u Niego wydarzyło.

 

Nie widzę niczego na wyrost w przytoczeniu przykładu na podstawie w/w filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem,że po próbie S faceci reagują jakoś specyficznie,a mam 2 za sobą raczej zależy to od człowieka nie od płci.Nie o to chyba chodzi..capitan potrzebuje wsparcia pomocy skoro tu napisał czyta nas..potrzebni mu ludzie bezstronni,pomyślmy nad tym jak go zmobilizować aby chciał z kimkolwiek pisać choć troche otworzył się i nie czuł,że jest sam.Szkoda chłopaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten film jest o głęboko wierzącym chłopcu z bardzo katolickiej rodziny, więc sytuaacja jak najbardziej adekwatna. Na dodatek opart na prawdziwej historii. Myślę ,że może wiele wyjaśnić i pomóc zrozumieć.

 

Im_Back, Dlaczego link mam podać na pw ? Może nie tylko capitan jest zainteresowany tym tematem,.

A jeśli link do filmu umieszczę w filmach a stąd zrobię odnośnik, to coś zmieni? Wg mnie to to samo , a Ty na siłę szukasz zaczepki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku, chcę wam podziękować że jesteście przy mnie. Bardzo się zdziwiłem, że tak dużo osób odpowiedziało.

Nie mogę często wchodzić na neta, bo jak mówiłem, jestem pod ścisłą kontrolą. Teraz mam trochę czasu więc spróbuję odpowiedzieć na posty.

 

Powiedz, czy rodzice wiedzą o Twoim problemie?

Zamierzasz leczyć się?

Nie rodzice nie wiedza, wielokrotnie pytali, ale ja milczałem. Nie chcę im mówić. Czy zamierzam się leczyć? Tak. Miałem umówioną wizytę w poprzednim tygodniu, ale nie wytrzymałem i ... Teraz mam obowiązkową terapię (rodzice załatwili - odnośnie mojej próby...), pewnie wtedy wyjdzie i mój problem.

 

no i trzymaj sie zdala od fanatycznego katolicyzmu bo to napewno nie bedzie mialo dobrego wplywu na ciebie

Dla niektórych to może "fanatyczny katolicyzm", ale dla mnie to właśnie on przez długi czas mnie powstrzymywał od popełnienia tego wcześniej, to dzięki niemu wiem że ktoś mnie kocha. Dlatego proszę aby nie poruszać tego tematu w ten sposób dla mnie religia i Kościół wiele znaczy. Już wiele razy mi On pomógł.

 

Capitan-przykro mi napisz coś więcej jak wygląda Twoja sytuacja w domu.

 

Nie wiem co mam napisać?? Może pomożecie mi??

 

 

Powinieneś porozmawiać z ludźmi którzy są gejami będzie Ci łatwiej zrozumieć ,że to nie koniec świata.

 

Noopii Przez długi czas myślałem że mnie rozumiesz, teraz ... sorry, ale rzeczywiście nie byłeś wyspany. Nie mam zamiaru się z nikim takim kontaktować.

 

Bog nie potepi cie,ze czujesz inaczej ..ale za samobojstwo tak.

 

W Piśmie Świętym jest wiele tekstów które właśnie mówią inaczej. Bóg potępia grzech sodomiański: Kpł 20,13; 1Kor 6,9-10; Rz 1,26-32; 1Tm 1;8-11.

 

Dziewczyny ,po próbie "S" człowiek raczej nie ma ochoty na filmy.

 

To prawda nie mam ochoty (choćby nawet gdy główna rola należała do mnie), cały czas mam w głowię ten spokój jak ... :why: zasypiam i ... ból kiedy się budzę :cry:. a potem płacz rodziców i... mój (nie wiem tylko że z tego powodu że mi się nie udało, czy z tego że próbowałem się ...??)

 

Ale faceci po próbie albo zmieniają się momentalnie .

Albo dochodzą do siebie latami .To właśnie ,przez;...(...) poczytaj sobie ..,powinieneś obejrzeć.., nie przejmuj się ...itd

Odsunąłem się od wszystkich znajomych na długie lata .

A jemu są teraz potrzebni znajomi ,nawet tacy jak My wirtualni .

 

Chciałbym się zmienić momentalnie, ale chyba nic z tego. Wiem jedno nie pomagają mi teksty: "poczytaj sobie ..,powinieneś obejrzeć.., nie przejmuj się ...itd" One mnie jeszcze bardziej dołują bo myślę że oni wiedza więcej ale jeszcze gorsze jest to kiedy sobie zaprzeczacie albo się kłócicie.

 

capitan,

jak będziesz potrzebował rozmowy ,

to śmiało możesz do mnie pisać na PW.

Na pewno odpisze .

 

Dzięki.

 

Margolka Nie wiem co powiedzieć...???

 

Nie wiedziałem,że po próbie S faceci reagują jakoś specyficznie,a mam 2 za sobą raczej zależy to od człowieka nie od płci.Nie o to chyba chodzi..capitan potrzebuje wsparcia pomocy skoro tu napisał czyta nas..potrzebni mu ludzie bezstronni,pomyślmy nad tym jak go zmobilizować aby chciał z kimkolwiek pisać choć troche otworzył się i nie czuł,że jest sam.Szkoda chłopaka.

 

Rzeczywiście potrzebuje was!!! choćby dlatego żeby wiedzieć że komuś zależy na mnie (wiem że rodzicom i bliskim też zależy ale wy wiecie o mnie to co mnie samego boli!).

 

-- 17 sie 2011, 18:35 --

 

Sorry za tak długa wypowiedz ale nie wiem kiedy będę ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

capitan, Ja wrócę do tego nieszczęsnego filmu. Tam między innymi matka tego chłopca rozmawia o tym co jest napisane w biblii z księdzem i on jej tłumaczy na czym polega błędna interpretacja zawartych tam tekstów.

 

Nie oglądałem go, ale na yutbe oglądałem thrilera i powiem jedno ten "ksiądz" to nie katolik. Religia chrześcijańska ale nie katolicka. W USA protestanci owszem mają inne podejście do homoseksualizmu, ale ja jestem katolikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, czy rodzice wiedzą o Twoim problemie?

Zamierzasz leczyć się?

 

Nie rodzice nie wiedza, wielokrotnie pytali, ale ja milczałem. Nie chcę im mówić. Czy zamierzam się leczyć? Tak. Miałem umówioną wizytę w poprzednim tygodniu, ale nie wytrzymałem i ... Teraz mam obowiązkową terapię (rodzice załatwili - odnośnie mojej próby...), pewnie wtedy wyjdzie i mój problem

To dobrze,ze masz plany.

Pisz co u Ciebie, ja postaram sie odniesc,jesli bede w stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

capitan, wiem napisałam taki dziwny post, ale pisałam tak jak czuję w tym momencie. Niestety różnie się ludzkie losy układają, a drogi do Boga bywają kręte. Pocieszające jest, że świętymi zostają niekoniecznie święci całe życie a raczej Ci poszukujący.

Dobrze, że się odzywasz... myślę, że wszyscy tu trzymamy kciuki za Twoje przełamanie, terapię i rozwiązanie Twojego problemu. Dawno się nie modliłam, ale dzisiaj będę polecać Cię Bożej Opatrzności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo nie pisałem bo nie było łatwo.

Czuje się cały czas zmęczony. Boje się zasnąć, bo cały czas przychodzi mi do głowy ten moment spokojnego zasypiania podczas mojej nieudanej próby... Boje się jednak że za każdym razem kiedy się będę budził będzie ból związany z moim wybudzaniem i płacz osób mi tak bliskich.

Oprócz tego cały czas męczą mnie te myśli o... chłopakach. Wczoraj byłem na mieście. To był KOSZMAR. Kiedy pojawiał się jakiś ładny chłopak nie mogłem odwrócić wzroku, nie miałem jakiś myśli erotycznych, ale po prostu mi się podobali. To mnie męczy! Chyba już nigdy nie będę żył w spokoju i w szczęściu. To zbyt trudne dla mnie!

Na razie nie mam myśli ponownego próbowania... ale czy ja wiem jak długo to potrwa???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

capitan, to ze faceci Ci się z wyglądu podobają to jeszcze nic strasznego, sama lubię patrzyć na ładne dziewczyny, bo np. ta ma fajną fryzurę, ta ładne oczy a ta fajnie ubrana, a nawet ma ładną talię i tyłek i nie jestem z tego powodu less. Co z Twoją terapią? Bierzesz jakieś leki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×