Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Heartbreaker,

No cóz nie chciąłam tak odrazu , ale skoro juz tak mowisz to na dachu z zwiazanymi oczami , uhm to mnie sie kojarzy no nie powiem wszysscy wiedzą.To ja bym obstawała jednak za tym pokerem podkręci rozwój sytuacji i troche smiechu bedzie przy tym.

 

Czy ty oby na peno mowiłes prawde ze pigułki gwałtu ci wyszły jak swego czasu frugo z reklamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, ale ja nie wiem po co po paczke fajek jedziesz ,podskocz po mnie to pojedziemy na platacje tytoni,tylko kup rajstopy po drodze i ochraniacze przed psami.Bedziesz miała palenia na rok jak się postarmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neu(e)rotyk, No wychodzi ze da się, ciebie wykorzystac,. ;) Mozna posiedziec jakby co a jak odwrócić to odrazu cztery nogi. Wychodzi ze da sie ciebie poczwórnie wykorzystać, zaczekaj zadzwonie po koleżanki.

Widzisz jak to wszystko zalezy od podejscia a dodatkowo jak Wiola pisała krzesło krzesło debowe jest stylowe. Poptrz ile mozna wycisnac ze zwykłego krzesła :lol: .

Ale ci nakadziłam Nerosiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neu(e)rotyk, No wychodzi ze da się, ciebie wykorzystac,. ;) Mozna posiedziec jakby co a jak odwrócić to odrazu cztery nogi. Wychodzi ze da sie ciebie poczwórnie wykorzystać, zaczekaj zadzwonie po koleżanki.

Widzisz jak to wszystko zalezy od podejscia a dodatkowo jak Wiola pisała krzesło krzesło debowe jest stylowe. Poptrz ile mozna wycisnac ze zwykłego krzesła :lol: .

Ale ci nakadziłam Nerosiu.

Tak do mnie mów... :brawo::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neu(e)rotyk, Czyli ruszasz ze mną na skok stulecia? :D

Z Tobą choćby na poszukiwanie straconego czasu.

 

-- 17 sie 2011, 01:52 --

 

Neu(e)rotyk,

Ja tylko niesmiało zasugerowałam a ty sam sie przyznałeś ze długo już jedzieśz na tym księżycu :evil:

Pan Twardowski od siedmiu boleści :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×