Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Heartbreaker,

to dzisiaj jestes bezpieczny znaczy sie , jak na poczatek to mogę zaryzykować i ewentulanie ten stolik na dachu rozłozyc ale ty przynosisz świeczke i wino,

 

No nie wiem czy to fajnie ze tak działam znaczy sie nie powinnam smotnie po ulicach chodzic a po nocach to juz w ogóle a ja własnie po nocach lubie najbardziej, to znaczy chodzic , bo co innego mozna po nocach lubic najbardziej. :lol:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heartbreaker,

to dzisiaj jestes bezpieczny znaczy sie , jak na poczatek to mogę zaryzykować i ewentulanie ten stolik na dachu rozłozyc ale ty przynosisz świeczke i wino,

 

No nie wiem czy to fajnie ze tak działam znaczy sie nie powinnam smotnie po ulicach chodzic a po nocach to juz w ogóle a ja własnie po nocach lubie najbardziej, to znaczy chodzic , bo co innego mozna po nocach lubic najbardziej. :lol:;)

 

 

ok świeczkę wezmę winko tez :) ten dach trochę mnie przeraża ale dam rade najwyżej skocze :P

 

To co będziemy robić znaczy co lubisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173,

Własnie mysleli ze beda mieeli, ale nie mieli zadnych tylko popalili sobie. Czaj tez sobie popijali jak alko zabrakło, i po tym czaju juz cos im odwalało , ja byłam bardziej rozsądna wiec brałm udzial w dyskusjach w wynalazkach juz nie.

 

-- 17 sie 2011, 00:01 --

 

Heartbreaker, Co mozna robic na dachu z butelka wina, stolikiem i swieczka. Myśle z e prozmawiac by mozna na ten i ów temat a jak sie rozmowa bedzie kleic to sie rozkręci samo, moze jakies karty albo scrable ale jeśli w pokera rozbieranego to tylko do bielizny. Dach jest szeroki , nie widac z niego ziemi, nie pytaj sie skąd wiem :). w któryms momencie mozemy zejsc z dachu i pójsc w wieczorny , przyzywajacy swiat i albo ulegniemy jego pokusom albo uciekniemy od pokus cywilizacji na kraj naszego wymiaru.

A twoje propozycje?

 

-- 17 sie 2011, 00:03 --

 

Neu(e)rotyk,

Ze siewczka to mozna róze fiki miki robic np. ją rozpalić, dwuznacznośc tego słowa jest jak najbardziej celowa i zamierzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam na mysli fajki oczywiście, ja nie pale ale dla ciebie powinny byc takie super, powinny sie starac i lepeij smakować, bo z tego co wiem to one smakuja poodbno chociaz we mnie to budzi zdziwienie.

 

-- 17 sie 2011, 00:22 --

 

Weszłam sobie na czat z ciekawosci, zrobiłam co trxzeba czyli zakceptowałam regulamin , dłam w pierwszym okienku run, w drugin no i wyskoczyło mi czarne okienko , wktórym nic nie ma czy to znaczyz e cos nie tak u mnie czy ze po prostu na czacie nie ma nikogo? Powiedzcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

-- 17 sie 2011, 00:01 --

 

Heartbreaker, Co mozna robic na dachu z butelka wina, stolikiem i swieczka. Myśle z e prozmawiac by mozna na ten i ów temat a jak sie rozmowa bedzie kleic to sie rozkręci samo, moze jakies karty albo scrable ale jeśli w pokera rozbieranego to tylko do bielizny. Dach jest szeroki , nie widac z niego ziemi, nie pytaj sie skąd wiem :). w któryms momencie mozemy zejsc z dachu i pójsc w wieczorny , przyzywajacy swiat i albo ulegniemy jego pokusom albo uciekniemy od pokus cywilizacji na kraj naszego wymiaru.

A twoje propozycje?

 

 

Dach świeczki wino ale bez slow z zawiązanymi oczami poznajemy swoje ciała głosem dotykiem zapachem smakiem ........żeby była tajemnica...... nie dopowiedzenie sprawdzanie reakcji ........ doznań skupienie się na dotyku .......na emocjach na chwili ...... potem delikatny ciepły letni deszcz ...... i rzucenie się na siebie. oddanie chwili .........potem słodki sen,w przytuleniu :P Ja tak to widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

-- 17 sie 2011, 00:01 --

 

Heartbreaker, Co mozna robic na dachu z butelka wina, stolikiem i swieczka. Myśle z e prozmawiac by mozna na ten i ów temat a jak sie rozmowa bedzie kleic to sie rozkręci samo, moze jakies karty albo scrable ale jeśli w pokera rozbieranego to tylko do bielizny. Dach jest szeroki , nie widac z niego ziemi, nie pytaj sie skąd wiem :). w któryms momencie mozemy zejsc z dachu i pójsc w wieczorny , przyzywajacy swiat i albo ulegniemy jego pokusom albo uciekniemy od pokus cywilizacji na kraj naszego wymiaru.

A twoje propozycje?

 

 

Dach świeczki wino ale bez slow z zawiązanymi oczami poznajemy swoje ciała głosem dotykiem zapachem smakiem ........żeby była tajemnica...... nie dopowiedzenie sprawdzanie reakcji ........ doznań skupienie się na dotyku .......na emocjach na chwili ...... potem delikatny ciepły letni deszcz ...... i rzucenie się na siebie. oddanie chwili .........potem słodki sen,w przytuleniu :P Ja tak to widzę

Kurwa. Jaki ja jestem prosty. Jak dębowe krzesło. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×