Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Neu(e)rotyk,

Neurotyk co do poezji to jednak pomysł ze tym brakiem ksiezyca mozesz skasować jakis nowy genialny talent. Perłe , która nie zostanie odkryta wsród wieprzy a wszystko przez to skubnąłeś lunę.

 

-- 16 sie 2011, 00:29 --

 

Neu(e)rotyk,

Ja zgazem nie mam jazd, za to mam jazde dziwną i ne słyszałam zeby ktos mial poodbna z gaszeneim swiatła. Czyli gasze do trzech dwa pstryczki , musza byc idealni równo bo jak cos z nimi nie tak to znowu do trzech i tak ciagle , moge sie rozpstrykac jaks ie rozpędze i nie daje rady na poczatku opanowac tego. czasem podchodze i gasze na raz i patrz na ten kontakt ,ale twardo na raz i ide sobie dalej robic coś innego.Zauwazylam ze najwieksza jazde mamw pokoku w którym spie , z małymi lampkami tego nie mam. Żarówki sie przepalają częsciej, teraz np. mma wszytkie w moim pokoju w którym siedze górne przepalone i ne wymieniam póki co ponieważ jak nie gasze tutaj to jakoś to sie nie przenosi na inne pokoje za bardzo.

 

-- 16 sie 2011, 00:32 --

 

Morfik,

A cha taie niestety rozwinięcie z sily wyższej koniecznosci a nie poprawy psychicznego samopoczucia. Przykro mi naprawde, moze uda ci sie zasnac przynajmniej , jak odpłyniesz w ramiona Morfeusza to i problemy chociaż na chwile znikna, tulam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, ale ja jestem ostatnią osoba , która rzucałaby perły przed wieprze. Dlatego nie ma opcji żebym przegapił jakiś talent. :D

Co do NN to wyślę Ci PW. Dziś albo jutro. Albo pojutrze. Bo leniwy jestem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neu(e)rotyk,

A idz ty leniu nie chcialeś imprezy rozkręcic i wszyscy poszli sobie. Ok czekam na wiadomosc jak poczujesz polot i nagly przypływ weny.

no tak jak panujesz nad księzycem to teraz musisz wziaśc odpowiedzialnosc za te perły zeby jakis nowy noblista nam nie uciekł z przed nosa marnujac sie gdzies w biurze przed kompem albo w galerii handlowejhttp://www.nerwica.com/# ;)

Tylko niech siedzi po nocach łapie depresje jak sam Czesław Miłosz i pisze ku chwale własnej i ojczyzny wiecząc to noblem wieku lat 70 lub 80 by parę lat później po uzyskaniu sławy i chwały zejś z tego wiata w pełnym uwielbieniu a później niechbedzie awantura czy go na Skałce pochować bo przeciez to on Polaków nie lubiał.

 

-- 16 sie 2011, 00:44 --

 

Morfik,

Dobranoc miłych snów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×