Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, ni dy rydy... :-| w takich sytuacjach jestem jak mała dziewczynka... bojam się i płakam :-|

 

-- 15 sie 2011, 22:07 --

 

Korba, właśnie dlatego chcę się położyć wcześniej żeby wstać... stres poranny mnie pobudzi... tak myślę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu dzisiaj pierwsza :shock:

Informuję że mimo totalnego zaćpania nocą która trzyma do teraz- wstałam. O 1 jeszcze nie spałam. o 6 miałam ochotę rozwali telefon za to że budzik dzwoni ale wstałam. Teraz kawka na rozbudzenie, jakiś makijaż, spacer z psem i wio...

Dam radę, dam radę, dam radę... jakoś... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, to pijemy kawkę razem... ja dodatkowo kopcę od rana :-|

nie wiem jak się ubrać żeby mi tam było wygodnie itd... papiery buty i kubek mam już spakowane... nawet bilet miesięczny sobie zakupiłam coby zmusić się do jeżdżenia tam przez miesiąc chociaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, obuwie mam zmieniać więc biorę trampki w siatkę, ale też jeansy i t-shirt bo dziś ciepło, sweterek w rękę jakby co. ale u mnie to chyba godziny będą... chyba ze coś pokićkałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wróciłam z oddziału... przeżyłam dzięki lekom i dzięki temu że dali mi luzu ale tak zaćpana prochami to jeszcze nigdy po mieście nie szłam :mrgreen:

byłam na rozmowie z panią psycholog która na koniec stwierdziła że jestem bardzo dzielna. potem rozmowa z panią psychiatrą która też robi za lekarza ogólnego. leki póki co tylko kazała mi zwiększyć dawkowanie i dostałam pół listka hydroksyzyny- że niby mam tym zastępować afobam :shock: od przyszłego tygodnia zmienią mi leki ale prawdopodobnie dostanę fluo :yeah:

grupa taka sobie... widać że zżyta a ja jakaś taka obca... niektórzy się fajnie ze mną przywitali a inni kompletnie olali :bezradny: ja tam się nie wyrywałam bo byłam zbyt naćpana afobamem i strachem i cieszyłam się że głównie siedzę ;)

w dodatku w grupie mam osobę którą znam... ze świetlicy socjoterapeutycznej dla trudnej młodzieży, ja robiłam praktyki a ona staż... niezłe jaja...

dodam że jadąc tam zamyśliłam się i pojechałam za daleko, musiałam się wrócić z buta :hide: a wracając trafiłam na kanarów i zapomniałam że mam miesięczny, spanikowałam że nie skasowałam biletu ale na szczęście szybko sobie przypomniałam o miechu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×