Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Morfik,

Ech to w sumie jak u mnie, ale wiem ze 1.szy maj jest pierwszego maja a 3 maj to 2 dni później i , że 3.ci to konstytucja.

Lady b u mnie to chyba nerwoe bo od liceum to mam i mam okresy ze wogole mnie nie męczy i nagle trach i znowu czasem bardziej osotro a czsem mniej.

Wiola dobranoć, co ty juz , my własnie chcielismy czary odprawiac , ale do tego wspólplemiency sa potrzebni i ta jak ją zwą chyba swieczka i lusterko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morfik,

Rozumiem Cię co do sytuacji.

To znowu nie takie wazne świeto jest, ja specjalnie religijna nie jestem takze to nie ma dla mnie takiego znaczenia wielkiego. Bardziej juz jak cos to ku chwale tradycji.

 

-- 14 sie 2011, 01:02 --

 

Mad_Scientist,

Dobranoc Mad, i co tak sami may sobie wrózyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morfik,

no to rzeczywiscie mordęga jest , ci wszyscy wujkowie i ciocie, daja czadu. W sume to nie sa źli ludzie , ale jakoś tak dziwnie takie konwenanse narzucone przez kulture i koniecznie trzeba sie wbić a ja zawsze tak była troche na przekór temu, chyba tak ma z natury..

wywalilo mnie z forum , ale teraz jakoś posżło tylko nie wiem najak długo.

 

-- 14 sie 2011, 01:33 --

 

Morfik,

heh tez sie nie znam nawet nie wim kiedy trzeba kawe pic, która podbno dizął , ale chyba niestety nie na mnie jak nie spię to nie spię a jak mnie coś dorwie tomogę rzadko bo rzadko , ale i po kawie nocke pieknie przespać. ]

Co do pogody to zawsze mnie rozwala obnizona mozliwośc działnia przy zapowiaadaniu mozna usłyszeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, ja wiem, że to nie są źli ludzie, ale jednak perspektywa siedzenia z nimi przez kilka godzin jest mało zachęcająca. Mnie też wywaliło z forum, ale zdaje się, że juz wszystko ok.

 

A jeszcze wracając do "rodzinnych" świąt, to często jeszcze słyszę, że "nie wypada" i to mnie najbardziej denerwuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×