Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego jak czytam post, nastepnie sie zaloguje i klikam na nick tej osoby by dac szybka odpowiedz wywala mnie znowu na ten temat. Nastepnie jak odswieze, i klikne na nick tej osoby to juz wchodzi w szybka odpowiedz. Jest to dosc uciazliwe, bo w sumie klikam w to samo 2 razy. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paweł3, Jeśli Marek zażyczył sobie usunięcia postów,. to wbrew jego woli nie można ich zostawić.

 

 

 

Skoro tak jest to ja takze prosze o usuniecie moich postow z tzmtego tematu

 

 

 

 

Marek jesli to czytasz odezwij sie do mnie, musze Ci zadoscuczynic by zyskac spokoj ducha xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apolakipsa, zaraportuj posty i jeśli moderacja podejmie decyzję o ich usunięciu (dobry powód) to się usunie.

 

Proponuję pkt 12.1 Regulaminu

 

Treści przesyłane przez użytkowników stanowią integralną część forum i nie będą usuwane w przypadku zablokowania konta użytkownika lub jego usunięcia. Wyłącznie treści niezgodne z regulaminem mogą być modyfikowane lub usuwane przez administrację forum.

 

I po kłopocie ;-)

 

Z tym, że regulamin powinien być widoczny przed rejestracją gdyż nie każdy musi się z nim zgodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem mam pytania nie odnosnie swoich, a cudzych problemow. Niestety nie znalazlam miejsca gdzie to powinnam umiescic. Chodzi o uzaleznienie od alkoholu i proby samobojcze (mieszanie lekow i alkoholu glownie) a do tego odmowa leczenia. Wiem, ze niewiele mozna zrobic w tym konkretnym przypadku, ale miloby bylo pogadac z kims kto rozumie, przechodzil przez cos podobnego, albo tylko zyczliwie wyslucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Out of the blue, No dobrze, wątek na temat samobójstwa jest, uzależnienia od alkoholu także.

Jeśli chodzi o odmowę leczenia, to są tu nawet takie osoby na forum, które wiedzą, że mają problem, natomiast nie chcą podjąć leczenia.

Może jak temat się rozwinie, przeniosę go do odpowiedniego działu, z uwagi na tematykę.

Jakie masz pytania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, zabraklo mi takiego miejsca dla osob z zewnatrz, ktore same problemow nie maja, ale zyja z kims kto problemy ma.

 

Pare dni temu znajoma probowala popelnic samobojstwo (4 opakowania lekow uspokajajacych + alkohol), wezwalismy karetke, trafila do szpitala skad wypisala sie na wlasne zadanie. Lekarze nic nie mogli zrobic. A do nas pretensje po co karetka, itd. Na drugi dzien historia sie powtorzyla, tylko troche mniej lekow wziela, bo wyczyscilismy dom (myslelismy, ze ze wszystkiego). W stanie nacpania lekami i alkoholem wsiadla za kierownice, ucieczki, awantury, agresja. My ze swojej strony zrobilismy wszystko. Znalezlismy psychiatre, grupy wsparcia, lekarzy. Pozostaje tylko ubezwlasnowolnienie.

 

Ciezko tak biernie patrzec. Przywiazac do lozka? Czy zostawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję dla moderatorów żeby zmniejszyli trochę swoją aktywność. Chodzi o łączenie tematów. Jak temat ma 50 stron, to nie da się tego czytać. Łączenie tematów na siłę jest bez sensu. Na innych forach swobodnie wisi sobie po kilkanaście wątków na jeden temat i nikomu to nie przeszkadza. Można też dzięki temu szybciej nawigować po potrzebnych informacjach. Tak jest np. na forum stevepavlina.com. Łączenie wątków to jest takie obsesyjne tworzenie porządku tam gdzie ludzie tego nie chcą tylko dla samej zasady. Ogólnie w zwyczaju jest, że to użytkownicy proszą na forach moderatorów o połączenie tematów, a pozostałych wypadkach nie ingeruje się w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gazlupkowy, Napisz w pytaniu do admina. Ja nie uważam ,żeby to było bez sensu. Nikt Ci nie każe czytać całych wątków, wystarczy od momentu kiedy pojawią sie nowe wpisy. Moim zdaniem właśnie bez sensu jest tworzenie coraz to nowych wątków, które dotyczą setki razy omawianych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że nie można łatwo dojść do potrzebnych informacji. Jeżeli jest 10 wątków rozpoczętych przez różnych autorów po 5 stron to łatwiej jest je przejrzeć, bo wystarczy zerknąć na pierwszą stronę 10 wątków. Jak te same 10 wątków jest zakopane np. na stronie 17, 33 itd., to trzeba przejrzeć aż 50 stron.

 

-- 15 sie 2011, 23:47 --

 

ale gazlupkowy jest oburzony, że jego temat został połączony z innym ;)

 

Wysiliłeś się na przeczytanie tego co napisałem powyżej ale odpisać ci się nie chciało. Za to atakowanie mnie jako autora powyższego postu i dyskredytowanie tego co piszę przychodzi ci łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że nie można łatwo dojść do potrzebnych informacji. Jeżeli jest 10 wątków rozpoczętych przez różnych autorów po 5 stron to łatwiej jest je przejrzeć, bo wystarczy zerknąć na pierwszą stronę 10 wątków. Jak te same 10 wątków jest zakopane np. na stronie 17, 33 itd., to trzeba przejrzeć aż 50 stron.

 

-- 15 sie 2011, 23:47 --

 

ale gazlupkowy jest oburzony, że jego temat został połączony z innym ;)

 

Wysiliłeś się na przeczytanie tego co napisałem powyżej ale odpisać ci się nie chciało. Za to atakowanie mnie jako autora powyższego postu i dyskredytowanie tego co piszę przychodzi ci łatwo.

No ale chyba nik cię nie atakował jako autora postu i nie dykredytował zostąło tylko stwierdzone, ze jestes oburzony bo twój temat połaczono z innym a to roznica jest. Nie ma co sie przewrazliwiac na własnym punkcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem i uwazam ze admini mnie popra to idiotyczny pomysl ...15 watkow o takiej samej tematyce i bedzie bajzel jakich malo ..... a jak sie komus nie chce czytac calego tematu to juz jest jego prywatny wybor.

U nas na forum jest taki zwyczaj i wypada sie przystosowac nie uwazasz? tym bardziej ze jestes jedyna osoba, przynajmniej od kiedy ja jestem na forum czyli dobre kilka lat ktora wysunela taki wniosek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×