Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Ka_Po,

Ja na razie tez nadążam , ale czy dam rade to nie wiem ,moze sie i pogubie, bładzic jest rzeczą ludzką.

 

-- 11 sie 2011, 23:40 --

 

aaaa takie coolturalne babki z was :twisted:

No tak bo my lubimy instrumenty i utalentowanych dyrygentów a co sie z tym wiaze coolturę, w koncu trzeba sie czasem :yeah: ucooluralnić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore,

Moja tez była kolorowa w sumie , duzo wspomnień fajnycch.Teraz tez bywa czasem fajnie , ale inaczej, takiego tempa juz bym nie wytrzymala jak wtedy, chyba , wole nie próbowac.

 

-- 12 sie 2011, 00:05 --

 

A gdzie bo ja tylko Bielawe z taka muza kojarze, pare lat temu sama jeszcze jeździłam z kolezanka allbo w wiekszej liczbie osób.

 

-- 12 sie 2011, 00:06 --

 

Dobranoc tym co ida lulu albo na film horrorowaty. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore,

Ja tez raczej sama sobie tez nie puszcze , ale jak kumpela jechała czy cała ekipa to tez jechałam i całkiem fajnie wspominam szczególnie, ze daleko nie miałam. Tak jakos bardziej mobbilna kiedys byłam :lol: . widziałs Putina jak nurkował tesz.... nie mają co juz pokazywać , zeby lewitowac chciaż zaczął to by bylo cos a tak tylko zwyczajne nurkowanie a tyle szumu.

 

-- 12 sie 2011, 00:21 --

 

Ka_Po, ]

Własnie sobie uswiadomilam ,ze dawno nie jadłam kalfiora, moze jutro. Miłej nocki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam natręctwa w sumie to chyba od 5 roku zycia, zacżelo sie ja mam kładał mnie spac a ja mowiłam przesun stól , ale nie tak tylko jescze i , ale teraz źle z tym ,że jednak rodizce wtedy brali to za fanberie dziecka.Mam tez fazy z gaszeniem światła czyli gasze to głupie światło albo do 3 , licże zapal, zgaś ,za[ał, ale jak cos nie wychodzi i nie ejst całkiem równo , czyli dwa pstrykacze nie włączą sie idealnie równo to potrafie sie rozpstrykać i ta 13 . Albo takie pukanie mi sie włacza albo chodzenie po chodniuku i nie nadeptywanie na linie z tym że jakoś jak mi to wali na zyciu to umiem to opanowac, ze za duzo juz i ma troche spokoju , ale wraca co pewien czas. wczoraj wkrecio mi sie cos zupełnie innego czego nigdy ie iałam do tej pory czyli słyszałm w głowie dzwonek telefonu a telefon nie dzownił pierwszy raz miał takie coś, lae przesłąm na d tym do porządku dziennego a dzisiaj juz był spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×