Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

halenore, KSYLITOL jeszcze raz Ci piszę ;)

 

Tak czytałam:)

 

Lejdzia wiater jest mój ulubiony.

 

-- 11 sie 2011, 00:20 --

 

Dupa zimna. Przy większości antyalergicznych leków bez recepty jest "poinformuj lekarza jeśli: przyjmujesz leki nasenne, przeciwlękowe, przeciwdepresyjne".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B,

Witam,

pogoda samobójców fajnie brzmi, tak ksiazkowo z klimatu fantasy.

 

Dzisiaj była pogoda samobójców, zło czaiło się z kazdego przekletego zakątka miasta. Tajemniczy przybysz z szedł wybrukowaną kamienną ulicą , stukot jego obcasów odbijał sie głośnym echem , w zalęknioną pustkę...

 

Tak cos mnie twórczo natknęło. Swietny tekst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj wszyscy rozmowni nie nadążam czytać :evil:

 

Haha. Rozwaliłaś mnie tym tekstem. Wydał mi się taki cudownie...cyniczno-wredny.

Buziak dla Wiolusi:*

 

Generalnie już nakręcam się wstrząsem anafilaktycznym, więc jest fajnie :hide: No cóż. Dobrze szło bez benzo, ale chyba będzie trzeba sobie na dzisiejszą nockę "zatankować". Chyba boję się jutra. Przyjeżdżają dwie koleżanki mojej siostry. Są takie młode, pełne energii... Nie będę mogła schować się :hide: Kontynuując w klimacie Wiolci prawdziwie towarzyskim człowiekiem się zrobiłam kuźwa :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się dzisiaj 13 właczyła. Weszłam do autobusu i zobaczyłam ,ze jest 13 po i nie mogłam biletu skasowac i tak stałam jak baran a ludzie za mną. cofnęłam sie i jak było 14 po podeszłam i skasowałam dopiero. Poza tym posżłam do baru jak odnosiłam talerz poczułam ,ze musze puknąc 2 razy palcem w blat, jak to zrobiłam poczulam ,ze znowu 2 razy i jeszcze dwa razy. Czułam ,ze musze jeszcze , ale sie ogarnęłam i poszłam , maskra. :zonk:

 

-- 10 sie 2011, 23:50 --

 

Lady_B,

No na coś trzeba zwalic to czemu nie na pogode:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i włączyła mi się lękowa bieżączka.

 

wiola ma rację. Pełnia pruje, jakem z imienia Marta.

 

Przepraszam za przerwy w dostawach, ale pieski chciały sisiu. Musiałam mojego Mańka wnosić po schodach. Będę domagać się dodatku motywacyjnego za fuchę tragaża. Najpierw Sabkę wnosiłam, teraz starego dziadzię. No co jest. Kasa się należy co nie 8)

 

-- 11 sie 2011, 01:34 --

 

Co jest :?::!: Posneliście :?::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×