Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Michuj, nie strasz :zonk:

dune, mnie niestety w nerwach waga idzie ciągle w górę, a że takie sytuacje to mój chleb powszedni to już sie trochę nazbierało ciała. Już się zaczęłam zastanawiać czy nie zbadać poziomu kortyzolu w organiźmie, bo mam tylko lekkie nadciśnienie a poza tym wszystkie badania bardzo dobre włącznie z tarczycą. Nawet lekarka widząc moją posturę i wynik tarczycy nieźle się zdziwiła, bo była pewna patrząc na moją sylwetkę, że mam jakieś zaburzenia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, nie strasz :zonk:

dune, mnie niestety w nerwach waga idzie ciągle w górę, a że takie sytuacje to mój chleb powszedni to już sie trochę nazbierało ciała. Już się zaczęłam zastanawiać czy nie zbadać poziomu kortyzolu w organiźmie, bo mam tylko lekkie nadciśnienie a poza tym wszystkie badania bardzo dobre włącznie z tarczycą. Nawet lekarka widząc moją posturę i wynik tarczycy nieźle się zdziwiła, bo była pewna patrząc na moją sylwetkę, że mam jakieś zaburzenia :smile:

Gocha przestań straszyć dunki :D bo dziewczyna się wykończy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień na nogach od 6:00 rano. Nawet chwili się nie zdrzemnąłem. Miniaa przyjeżdża nocnym pociągiem z Krakowa i o 0:45 muszę odebrać ją z przystanku. Pogadamy pewnie do 4:00 rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, już jej mówiłam ale Ona nie skojarzyła tego z lekami bo twierdzi, że nie miałam zmienianych, zapomniałam Jej tylko powiedzieć, ze tak mam juz od jakiegoś czasu/

 

to musisz jej to dopowiedzieć, pewnie to jest dla Ciebie dość uciążliwe...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×