Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a wojsko


marlow

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przez nerwice dadzą mi odroczenie ? albo czy mogą mi zmienić kategorie ? Jakie powinienem dokumenty im dostarczyc zeby mi dali "odroczke" ? I na ile czasu takie ewentualne odroczenie mogą dać ?

 

WKU oczywiście mnie jeszcze nie ściga (wiek), ale w Zagórzu powiedzieli mi, że z takimi papierami to mogą se mnie gonić. ;-)

Prócz nerwicy (hospitalizacji, stosie papierów od psychiatry) mam jeszcze problemy z serduchem (zespół WPW), więc wg. wszystkich źródeł lekarskich, nie ma szans żebym trafił do wojska, myślę, że musiał byś pogadać z kimś bardziej obcykanym w tych sprawach, ale wg. mnie nie masz szans na wojsko (jeżeli Twoja nerwica jest też nie tylko w głowie, lecz w dokumentach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marlow. Takie zachowanie w dzisiejszych czasach nic by nie zdziałało.Jedynie popatrzyli by sie na Ciebie krzywym okiem.

Wg mnie, nie powinienes bac sie wojska. Wiesz, ja przed wyjazdem dostałem takiego panicznego bólu brzucha, że nie spałem całą noc. Pojechałem otłumiony milokardiną (oj dużo wtedy jej wypiłem). Psycholog zapytała sie mnie, czy coś biorę....hehe. Odpowiedziałem, że tylko troche się denerwuję....a cały sie trząsłem. Ogólnie mówiąc przeszedłem calutkie wojsko i jestem zadowolony. Niepotrzebnie panikowałem. Poznałem tam kumpli, z którymi utrzymuje do dzis kontakt (to już 2 lata, jak wyszedłem). Ogólnie mówiąc jestem zadowolony, ze wzieli mnie do wojska.

Teraz patrząc z perspektywy czasu, moge powiedziec, że przed wyjazdem miałem atak nerwicy, jednak była ona uspiona. Wyszła dopiero rok po wojsku......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nie mile doswiadczenie z WKU hehe

 

leczylem sie prywatnie no ilecze bo sie boje zeby nikt sie o tym nie dowiedzial, jeb.... wstyd wiecie o co chodzi,

bylem na WKU i baba wyszla i powiedzila przy wszystkich ze mam isc do psychiatry spalilem sie i wyszlem lipa

 

dostalem D kategorie ale chyba teraz zaluje mam zaisane w papierach i pewnie bedzie sie to ciagle ciagnac za mna, pewnie mnie nigdzie do roboty nie wezma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze gosciu ze mnie nie rozumiesz ja nie chce sie pogodzic z tym ze jesem chory, chce byc normalnym facetem a nie jakims oszolomem

 

u mnie nikt nie jest anonimowy w miejscowosci jak cos takiego wyjdzie - niestety ludzie tacy sa szukaja jak te stare ormsy sensacji nie rozmieja tego ze mona byc chory ze sie bac jak sie siedzi przed tv, w kosciele, jedzie atobusem to cie beda pokazywac palcami jak jakis wariat

 

ale nie rozumiesz widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł robić podglądy.........., Tylko znajdź sobie obszerne pomieszczenie....moze być ta Opera :D , oj zapomniałem opera poszła w krzaki.....
Dark twoja kreatywność jest wprost proporcjonalna do współczynnika ilość postów :twisted::twisted::twisted:;) niedługo na hasło przeglądarka będziesz opowiadał o dzieciach w Afryce :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja rozumiem Mikołaja,bo sama strasznie się wstydzę swojej choroby. ten wstyd długo nie pozwalał mi podjąc leczenia=cierpiałam więc,ale on był silniejszy. to chyba wiąże się z nieakceptavją otoczenia,próbujesz prosić o pomoc,,a ktoś się z Ciebie śmieje. wtedy pojawia się wstyd. sorki,że nie na temat,ale taka mnie refleksja naszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzia Patrycha :lol::lol:

 

Mikołaj nie czaje..... :shock:

A co do tych tematów, nie na temat......to nieraz trzeba zejśc trochę z drogi, aby nie zabłądzić.

Po za tym troche humoru, nigdy nie zaszkodzi.... ;)

 

 

Też pierwsze słysze taki zwrot.Oj chyba jestem trochę do tyłu :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×