Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbe, skonczylo mi sie benzo, jest ktos z Warszawy kto poratowalby jakims Xanaxem czy Klonazepamem czy czymkolwiek innym, psychiatre mam za 2 tygodnie bo wyjechal i zostalem

na lodzie - poratuje ktos paroma tabletkami ? zapłace.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbe, skonczylo mi sie benzo, jest ktos z Warszawy kto poratowalby jakims Xanaxem czy Klonazepamem czy czymkolwiek innym, psychiatre mam za 2 tygodnie bo wyjechal i zostalem

na lodzie - poratuje ktos paroma tabletkami ? zapłace.

 

benzo wypisze ci każdy lekarz pierwszego kontaktu

xanax tez spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuje spotkanie w większej grupie .....na ostanie spotkanie nie udało mi sie dotrzeć :/

Warszawiacy łączcie się .......to może w czwartek ew piątek jakieś spotkanie skoro admin jest będzie okazja żeby się spotkać :)

Czwartek mi pasi ale najpierw muszę odebrać samochód od lekarza :mrgreen: więc po 18 może być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może po prostu dopisz się na zlot jak będziesz wiedziała że pojedziesz!

 

 

Jak juz wczesniej pisalam, w pracy wszystko moze mi sie zmienic w ostatniej chwili, wiec w takiej sytuacji moglabym sie dopisac chyba tego samego dnia co zlot sie zaczyna :/

Ale spokojnie, nie bede robic zamieszania i po prostu rezygnuje.. Spontaniczne dzialania zatrzymam na inna okazje, bo zlot to musi byc przeciez zaplanowany miesiac wczesniej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie obrazam. Po prostu wiem jak to jest u mnie w pracy, wszystko zmienia sie jak w kalejdoskopie i ciezko cokolwiek przewidziec, czy cieszyc sie z wolnych dni, ktore i tak w ostatniej chwili zabiora. Wiec zaczekam jeszcze i jak sie okaze, ze bede miala wolne i ktos zrezygnowal, wtedy zaplace swoja czesc za domek i przyjade ;) W sumie, to nawet lubie dzialac spontanicznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo, jak jedziecie na zlot? Może się jakoś wspólnie umówimy.

 

Ja mam nadzieję, że jakiś poczciwy zlotowiec jadący samochodem zabierze mnie ze sobą :D .

Ja Cię zabiorę.

 

-- 10 sie 2011, 01:26 --

 

Znajcie dobre serce pułkownika Kurtza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×