Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, ja byłem z ekipą liczącą ok. 30 osób, nikomu nic nie zginęło, a jak koledze wypadł portfel to za 10 minut ktoś mu go podał. W biurze rzeczy znalezionych leżało pełno rzeczy osób, które coś zgubiły, więc w ogóle nie odczułem tego całego, zapowiadanego przez wszystkich, złodziejstwa. No ale na tyle ludzi wiadomo, że jakiś tam odsetek zawsze próbuje tak kombinować. Jak dla mnie to było miejsce wypełnione pozytywną energią, każdy jak mógł to pomógł, poratował fajką czy dolał piwa (chyba, że sam miał mniej, wtedy się samemu dolewało :D ), ogólnie przed wyjazdem bałem się tłumów, teraz w pozytywny tłum tego typu mógłbym jeździć co tydzień :P

Jedyne co w tłumie mi się nie podobało, to że za dużo ludzi w sobotę przyjechało na samo prodigy no i zrobił się taki podział, bo oni nie do końca kumali tego klimatu. Ale poza tym, w poprzednie dni było bardzo "spokojne szaleństwo", jak to mój kumpel określił. Poznałem naprawdę zajebistych ludzi i to się dla mnie liczy najbardziej.

 

Michuj, Ty masz chyba nerwicę natręctw na punkcie błota czy ogólnie piasku :lol:

Tutaj też była kultura, najważniejsze że każdy mógł się bawić na swój sposób i nikt nie robił z tego powodu problemów.

Ogólnie do namiotów wracało się nad ranem, max 2 godziny snu i od rana dalej impreza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm. Nie wiem jaki jest aktualny tegoroczny rekord, bo w Księdze Rekordów Guinnessa wprowadzili rozgraniczenie na dwie kategorie, tj. naturalne i sztuczne piersi, ale kiedyś w TV pokazywali, że Norma Stitz ma największe naturalne piersi na świecie:

 

lolyh.png

 

http://www.obmawiamy.pl/24/ona-ma-najwieksze-piersi-na-swiecie/ - UWAGA! Zdjęcia tego "osiągnięcia" mogą zdegustować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×