Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

KeFaS, byłem 3 razy i jakoś nie czuję się uzależniony. W tym roku tylko Prodigy żałuję z tego całego brudu i smrodu. ;)

 

bo nie miałeś tak zajebistej ekipy jak ja ;)

Prodigy nie ma co żałować, akurat szału nie było, ja się lepiej bawiłem na Helloween (o dziwo, bo nie moja muza), Luxtorpedzie (kumpel potem gadał przez pół godziny z Litzą i Hansem, dostał potem kostkę od Litzy, niby nic, a fajny gest artystyczny), republice i Dog Eat Dog. Chociaż i tak najwięcej czasu spędziliśmy we wiosce piwnej :D

Co do brudu, taki już urok tej imprezy, ale właśnie to jest najlepsze, każdy bawi się jak chce, nikomu to nie przeszkadza, nikt nie ocenia innych, pełna integracja i pozytywna energia.

Za rok jadę na pewno, tylko już nie pkp, a samochodem, może skołujemy jakiegoś minibusa i zrobimy od razu imprezową rundkę po całym kraju, zajedziemy do miast w których są znajomi i będzie niezapominany wyjazd.

 

Lady, nie dzwoniłem, bo mi bateria w telefonie szybko padła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie miałeś tak zajebistej ekipy jak ja

Być może. Ale co chwile widoki lejących brudasów gdzie po padnie, to średnio moje klimaty. Chociaż nie mówie nie, że nie będę w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS,

Na przystanku zawsze fajnie jest, ja byłam z 6,7 razy zawsze w ekipie, ale dojazd róznie bywalo , nawet stopem się jechało a brud jest wpisany w tęimpreze taki jej urok. Od paru lat nie jeżdzę , ale mysle ,ze jeszcze kiedyś sie wybiorę jednak. Jedyny mankament ,ze kradna tam na potęge mnie kiedys skroili portfel , ale ludziom to i porzadne namioty przetrzepali, takzę jednak lepiej nie brac za drogich rzeczy. Pamietam spanie z w całej grupie pod mał scena , pod rusztowaniem i tym podobne klimaty. Od błota jednak uciekałam zawsze:).Fajnie, ze jednak agresji tam nigdy nie widziałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, tzn porównuje sobie takie Castle Party, czysciutko, zero brudactwa, żulenia, basen na polu namiotowym. Totalna kulturka. Szkoda, że to się teraz wyłamuje trochę. Codziennie jakieś before i afterparty w knajpach :105:

 

-- 08 sie 2011, 23:22 --

 

halenore, nie doceniasz prawdziwego artyzmu. Dlatego pytałem jaki ma rozmiar?D

 

-- 08 sie 2011, 23:22 --

 

halenore, nie doceniasz prawdziwego artyzmu. Dlatego pytałem jaki ma rozmiar?D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu biustach

tam o parówkach i dzidach...

zaraz będzie pewnie o czymś innym

 

a propo kto kojarzy scenę z Woody Alena

po sexie z dużą czarną dziw*** Alen przeżywa rozteski metafizyczne i retorycznie pyta panią

" czy ty np. wiesz coś o czarnych dziurach?"

 

nagroda za opowiedzenie co było dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×