Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

bo im sie tyko wydaje ,że sa nocni, jakby byli mną to by dopiero zobaczyli co to znaczy nie spać, heh,

 

Jeszcze troche i bedziemy poranni ;). W sumie ja tam przewznie spie grzecznie, ale opilem sie wczesniej tanim piwskiem, chwile pospalem i teraz nie ogarniam, mdli strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasper, A ja to spie róznie , jak sie postaram to i grzecznie moze, no nie powiedziałabym ,ze sie nie ogarniasz tylko, ze masz kaca po prostu.

 

-- 08 sie 2011, 02:16 --

 

tahela,

Z kacem trzeba twardo przeleżeć albo wypocić. Mozna próbowac ustabilizowac mikroelementami, które poszły precz razem z piwem. Jakiś magnez, potas itp. itd. czasami pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasper, A ja to spie róznie , jak sie postaram to i grzecznie moze, no nie powiedziałabym ,ze sie nie ogarniasz tylko, ze masz kaca po prostu.

 

To przez to ze pilem tego cholernego harnasia. Ale czego sie spodziewac po piwku za 2.10 ;). ehh jedyne co lubie w nieprzespanych nocach to to, jak powoli zaczyna robic sie jasno. I czuc jeszcze chlod nocy, jest cichutko i spokojnie :). I mozna sobie posiedziec na dworze chwile. Szczescie ze mieszkam na wiosce, zadnego betonu, tak wiec widoki przednie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasper, No widzisz to ja jestem góra bo nie mieszkam na wiosce a widoki z okna tez mam ladne. to szare przejscie w zawieszenu pomędzy noca a dniem ma swoj niesamowity klimaci. Juz nie noc a jeszcze nie dzien. załuje , ze nie mieszkam wyzej z 7,8 sa fajne widoki a mi nasadzili drzew za oknami i nic nie widac.Ja to mam wieś za soba betonową a przed soba pola:).Cudowne zderzeni ;) e krajobrazów:)

 

-- 08 sie 2011, 02:27 --

 

halenore, Mnie tez wywaliło dzisiaj i to na długo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz to ja jestem góra bo nie mieszkam na wiosce a widoki z okna tez mam ladne. to szare przejscie w zawieszenu pomędzy noca a dniem ma swoj niesamowity klimaci. Juz nie noc a jeszcze nie dzien (...)

 

Jedynie szkoda ze samemu sie to oglada :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harnasie sa nie za bardzo, nie żeby wiedziec , ale tak sobie myśle ,ta niebieska puszka tak jakas jakby niedomalowana była.

Wszystko zależy jeszcze od tego ile wypiłeś, a moze ten niebieski kolor tak na ciebie wpłynął?Ja ci mwię to na pewno niebieski, nie żeby sam niebieski był zły, ja sam osobiście lubię i to bardzo , ale jak taki niedomalowany , to moze źle wpłynąć na psychikę i kaca powiększyć. W ogóle jak to tak mozna zeby tai niedomalowany, nie?

 

-- 08 sie 2011, 02:41 --

 

jasper, Pewne, ze żal ,że samemu, oglądane z kimś z kim chciało by sie takie cos oglądać ma na pewno więcej uroku a urok ma to do siebie, że jest uroczy:).

 

-- 08 sie 2011, 02:50 --

 

tahela, U mnie za oknem jeszcze noc ciemna, do przejscia pomiedzy dwoma swiatami nocnym i dziennym jeszcze troche brakuje, ale noc tez bywa fascynująca. Jest mroczna , tajemnicza , inna, wciąga. A to przejscie pomiędzy jest jak magia, trochę jak za dotknięciem różdżki swiat za oknem się zmienia. Jeszcze spi ten ludzki, ale zyje inny by za chwile zniknąć i świat ludzki zapanuje nad ziemia az do powrotu zmierzchu. Zmierzch jest bratem poranka tylko o innej porze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalsze koniakowe literki :Układ liter stosowany na etykietach koniaków należy tłumaczyć następująco:

C - Cognac

E - Especial (specjalny lub extra)

F - Fine (delikatny, wspaniały)

M - Mellow (dojrzały, łagodny)

O - Old (stary)

P - Product lub pale (product jasny, delikatny)

S - Special, superior lub soft (specjalny, pierwszorzędny lub miękki, łagodny)

Q - Quality (wysokiej jakości)

T - Tall lub tawn (pyszny, niezwykły lub brunatny)

V - Very (bardzo)

X - Extra lub extremly (ekstra, szczególny lub krańcowy, szczytowy)

co dalej nic nie wyjaśnia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×