Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Kasja, moja pani terapeutka powiedziała, że my sami jesteśmy najlepszymi psychologami dla siebie ;)

A tak serio, może poszukaj kogoś z Poznania. Wydaje mi się, że szybciej znajdziesz kogoś z większego miasta jeżeli chciałabyś naprawdę dobrego lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychiatryk w koscianie... Pozal się Boże. Mnie jak przyjmowali to widząc moje blizny skomentowali że mogłam odrazu żyły podciac bo po co się męczyć. A jak mnie z torów ściągali to stwierdzili że jak chce się zabić to mam się powiesić a nie na tory bo będą mieli za dużo roboty, taka mamy policję, nie wspomnę o tym że dostałam mandat do tego że przebywałam na torowisku w miejscu niedozwolonym, po czym przekazali mnie lekarzom z pogotowia a Ci zawieźli mnie do psychiatryka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tutaj ktos poleci mi psychiatre z Poznania? Niekoniecznie na NFZ, jako ze ubezpieczenia chwilowo mi brak do września a podejrzewam ze musze miec jakieś zaświadczenie. +może ktos w tym miescie przechodził terapię leczenia z lęków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Nie wiem jak to możliwe, ale dopiero wczoraj trafiłam na to forum! I przekonałam się, że nie jestem jedyną młodą osobą na tym świecie, która cierpi na nerwicę ;)

Mieszkam i studiuję w Poznaniu. Chętnie poznam Was bliżej, może będziemy mogli pomóc sobie nawzajem.

Nawiązując do tematu, na psychoterapię chodzę do p.Agaty Kaczmarek-Stożek na ul. Opolskiej (Poznań-Dębiec). Jestem bardzo zadowolona. To jedyny psycholog, przy którym czuję, że mi pomaga. Niestety p.Agata ma wielu pacjentów i mało czasu, więc spotykamy się raz na 3 tygodnie (na NFZ). Jak dla mnie to za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnia znajduje się na ul.Opolskiej 58. Tylko że tak jak wspomniałam, terminy są długie, ciężko się tam dostać. Ja czekałam kilka miesięcy. Terapia to po prostu rozmowa, myślę, że nie ma w tym jakieś szczególnej metody. Nie wiem nic na temat Pofam, ale jeśli nie spróbujesz, nie przekonasz się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja również mieszkam i studiuję w Poznaniu. Chciałabym zorganizować spotkanie, cos w stylu Grupy Wsparcia dla ludzi z depresją. Jak na razie mam 3 chętnych na to spotkanie. Czy jesteście zainteresowani takim spotkaniem? Bo jak dotąd nie udało mi sie znaleźć jakiejś funkcjonującej bezpłatnej grupy wsparcia w moim miescie :(

 

Pozdrawiam! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja tez jestem z Poznania i chętnie bym bliżej ludzi, którzy podobnie jak ja chorują na zaburzenia lękowo-depresyjne.

 

Co do terapii, to polecam Poznańską Polski Instytut Eriksonowski na Promienistej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że każda forma pomocy jest dobra. Dopóki nie znajdziemy kogoś do prowadzenia spotkań możemy się spotkać po prostu aby porozmawiać, podzielić się obawami i opowiedzieć o swoich problemach. wyrzucić z siebie nagromadzony lęk. dostrzec, że wielu ludzi ma takie problemy jak my. że nie jestesmy sami. kto jest za?

 

PS: a co z lokum? wolicie spotkanie w terenie czy w domu?

 

Pozdrawiam wszystkich gorąco! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny, z tymi dzikimi spotkaniami to rożnie bywa.. Na terapii macie animatora - terapeutę, który jakoś trzyma grupę w kupie i ingeruje w trudnych dla grupy momentach. A w grupach nieformalnych - możecie sobie pomóc, ale też możecie się ciągnąć w dół. I nakręcić też się łatwo ( na naszych spotkaniach dużo było drastycznych historii i historia goniła historie) Ludzie z zaburzeniami nerwicowymi bardzo różnie mogą na siebie działać i nie zawsze jest to przyjemne.. Niby fajnie, bo poznaje się z ludzi z podobnymi bolączkami, w jakiś tam sposób podobnych, pytanie tylko - po co tak naprawdę? Ja mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że robiłam to aby utrzymać status quo - jest do dupy, ale tak pewnie będzie zawsze, inni też tak mają, albo i gorzej, to po co się zmieniać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mili! Powiedzcie proszę, do jakiego psychologa w Poznaniu chodzicie/chodziliście, bardzo pilnie potrzebuję wizyty, zaczynam poważnie szaleć, jako ze zależy mi na czasie - wizyta moze być odpłatna. (najchętniej poproszę jakiś kontakt, adres + cena, nie mam pojęcia ile taka wizyta moze kosztować, czy 50 zł, czy 250 zł). Nie chcę tracić czasu i pieniędzy na chodzenie w ciemno, oczekuje zamiany leków po jednej wizycie. Polecana wyżej Opolska odpada - nie poczekam kilku miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie proszę, do jakiego psychologa w Poznaniu chodzicie/chodziliście, bardzo pilnie potrzebuję wizyty, zaczynam poważnie szaleć, jako ze zależy mi na czasie - wizyta moze być odpłatna.

Przyłączam się do pytania. W poniedziałek muszę gdzieś iść, tylko już nie wiem... dokąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, chyba mało jest osób na forum z naszych stron, ale to chyba dobrze. U mnie nic się nie zmieniło, swoją wizytę, z początku września muszę przesunąć na później. Czytałam w necie różne opinie o poradniach, ale nie są jednoznaczne, trudno coś polecić. Ja będę wdzięczna za wszelkie opinie.

A tak już całkiem prywatnie, to strasznie wkurzona jestem, na facetów, którzy myślą, że są pępkiem świata i po drugie, ja w tej chwili powinnam być na oddziale na przybyszewskiego, ale termin operacji musiałam przesunąć na listopad. I w sumie, czuję ból i somatyczny i psychiczny. Buziaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×