Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

wiola173, dobrze będzie szampan i truskawki nawet...

szczypnęłam się kilka razy i nie obudziłam się więc albo mocno śpię albo to jawa :shock:

masakra... bo nic mi się nie chce ale żeby nie było że tak mi źle i tak niedobrze to zaczynam się ubierać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, kochanie, przecież nie jestem, bawcie sie dobrze, ciesze sie strasznie ze macie taka mozliwość i ze ci to pomaga i ze mozesz naładowac akumulatorki przed walką, żebym była bliżej to bym sie przylączyła do was...tak egoistycznie napisalam , wybacz mi, pozarłam sie z matką przed chwilą, straciłam głos tak sie darłam...chyba jednak wykupie ta poetre...cala sie kurfa trzęsę...normalnie w tej chwili to chyba bym ją mogła zabic :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ufff nie było tak strasznie... na początku całkiem miło a potem okazało się że nie chodzi o to żeby wyciągnąć mnie z domu i odsunąć od choroby, tylko o to żeby grupowo mnie przekonać żebym przestała się "wygłupiać"

cytuję : "to ty decydujesz czy masz depresję czy jesteś szczęśliwa, gdybyś chciała być szczęśliwa to byś była"

apetyt zmalał do zera, mój nastrój poniżej zera (depresja), cały czas oni gadali a ja udawałam że słucham pogrążając się w myślach "po co jestem" :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

ja wrocilam z wekendu na domkach ze znajomymim nad jeziorem.super bylo

w sobote bylam w 2-giej pracy.doweim sie za kilka dni czy na 100% tam pracuje.

musze zlozyc papiery na studia

jutro ide na rozmowe w sprawie pracy w jeszce inne miejsce.trzeba probowac a do pracy stalej tez ide na 9 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, wykup ten lek, On Cię troche wyciszy, nie bój sie.

 

Lady_B, a co Oni mogą wiedziec, olej :evil: .

 

Weekend się kończy, dzisiaj jest miło a od jutra znów....ach nawet nie chce mi się myślec :hide: ..ale nie dam się, będe walczyć :twisted:

Ka Po a co jutro u Ciebie sie dzieje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłałam dziś jakieś 30 życiorysów, zobaczymy co z tego wyjdzie bo mnie już męczy szukanie pracy... z tym że nie szukam pierwszej lepszej pracy tylko czegoś co mi będzie odpowiadało...

 

ehh niestety, czesto decyzjia o tym czy ktos zostanie przyjety na lepsze stanowisko, zalezy od tego czy kogos zna..I od doswiadczenia ktore nie wiadomo jak i gdzie zdobyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh niestety, czesto decyzjia o tym czy ktos zostanie przyjety na lepsze stanowisko, zalezy od tego czy kogos zna..I od doswiadczenia ktore nie wiadomo jak i gdzie zdobyc.

ja tak nie uważam ale może jestem naiwna ;) do tej pory przechodzę różne rozmowy w firmach prywatnych, i nie sądzę żeby firma wydawała kasę na agencję pośrednictwa pracy gdyby mieli "znajomego" w zanadrzu. W poprzedniej pracy awansowałam i uważam że to była kwestia tego że doceniono moją pracę i zaangażowanie, choć wiadomo że dobre układy z szefem nie zaszkodzą ;)

A doświadczenie można zdobyć jeżeli się chce, tylko trzeba być gotowym na to że pierwsza praca nie będzie dobrze płatna. W mojej pierwszej pracy zarabiałam grosze ale dużo się nauczyłam i to potem procentowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh niestety, czesto decyzjia o tym czy ktos zostanie przyjety na lepsze stanowisko, zalezy od tego czy kogos zna..I od doswiadczenia ktore nie wiadomo jak i gdzie zdobyc.

ja tak nie uważam ale może jestem naiwna ;) do tej pory przechodzę różne rozmowy w firmach prywatnych, i nie sądzę żeby firma wydawała kasę na agencję pośrednictwa pracy gdyby mieli "znajomego" w zanadrzu. W poprzedniej pracy awansowałam i uważam że to była kwestia tego że doceniono moją pracę i zaangażowanie, choć wiadomo że dobre układy z szefem nie zaszkodzą ;)

A doświadczenie można zdobyć jeżeli się chce, tylko trzeba być gotowym na to że pierwsza praca nie będzie dobrze płatna. W mojej pierwszej pracy zarabiałam grosze ale dużo się nauczyłam i to potem procentowało.

 

Ja niestety w mojej pracy nie mam szans, na awans, duze pieniadze itd. No coz moja wina, ale pomalu biore sie za siebie, moze kiedys uda sie cos lepszego wyrwac. Bylo by calkiem fajnie. No skoro dobry z Ciebie pracownik, z doswiadczeniem, raczej problemow nie bedziesz miala ze znalezieniem czegos ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasper, właśnie "czegoś" myślę że nie, ale szukam "czegoś więcej" ;) poza tym chciałabym się trochę przekwalifikować a to nie jest takie proste, byłam "biurwą" i już nie chcę być... :shock:

 

-- 07 sie 2011, 23:30 --

 

a propos pracy, może któregoś z panów zainteresuje "Poszukuję eleganckich, przystojnych mężczyzn do reklam, filmów oraz seriali. Wiek 20-45 lat."

http://warszawa.gumtree.pl/c-Praca-marketing-media-pr-Przystojni-mezczyzni-20-45-lat-do-reklamy-pilnie-potrzebni-W0QQAdIdZ303769043

 

myślę że zwłaszcza Mister Forum powinien się zainteresować ;)

 

A pozostali panowie - cóż jest coś na pocieszenie "Poszukuję sympatycznego pana z brzuszkiem do reklamy. Wiek 25-50 lat."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siasia, do lekarza marsz! niech Ci wzmocni dawkę czegoś uspokojającego

ciężki to okres...ale w końcu mija

 

 

jestem dziś 4. dzień z rzędu w pracy (przypominam,że nie pracuję po 8h/dziennie..)

padam na pysk i ledwo kontaktuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siasia, do lekarza marsz! niech Ci wzmocni dawkę czegoś uspokojającego

ciężki to okres...ale w końcu mija

 

 

jestem dziś 4. dzień z rzędu w pracy (przypominam,że nie pracuję po 8h/dziennie..)

padam na pysk i ledwo kontaktuje

 

paradoksy,a nie pracujesz juz Play??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×