Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bo wykańczają nas te Kobity :) a potem przechodzą na nasza emeryturę ....... (ciekawe ze jest takie prawo)

 

Wiec rozwiązanie jak z testosteronu " jak z nimi walczyć .......... Kopulować kopulować ".... będzie więcej kobiet ......to staniemy sie bardziej luksusowym towarem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Chinach przed pojawieniem się aborcji małe nowo narodzone dziewczynki po prostu zabijano do dziś na wioskach tak pewnie robią.

 

-- 06 sie 2011, 19:07 --

 

Faceci wykańczają się sami papierosy, wóda, wypadki, nieokazywanie stresu i unikanie służby zdrowia to powody szybszych zgonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chiny to Chiny tam człowiek jako jednostka nigdy się nie liczył przy takim przeludnieniu. Za czasów Mao bywało że w ciągu 1 roku ginęło po 30 milionów ludzi z głodu wywołanego błędami polityczno- gospodarczymi także nie ma tam tradycji poszanowania życia ludzkiego.

 

-- 06 sie 2011, 19:17 --

 

Jeśli chodzi o statystyki to w krajach arabskich mężczyźni żyją dłużej ale wiadomo tam kobieta nic nie warta jest i jak zachoruje to nawet lekarza nie wezwą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, tego nie wiem :smile: musze Ci zaufać ... uf uf :mrgreen:

 

paradoksy, gadamy o tym że na świecie jest 160 mln mniej kobiet niż facetów i rozważamy kto powinien być starszy w związku K czy M ?? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to się przyłączę. jestem w obcym mieście na zastępstwie i siedzę sama w salonie.nudze się jak mops, nie ma klientów, przejrzałam już 315 stron mistrzów.org :P

a poza tym chyba mam zapalenie spojówek

 

-- 06 sie 2011, 19:32 --

 

Lady_B, jak dla mnie facet powinien być starszy, ale jak ma się już ponad 30 lat to różnica w wieku nie odgrywa wtedy wg mnie już takiej roli, jak będąc młodszym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×