Skocz do zawartości
Nerwica.com

METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Medikinet CR)


Badziak

Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      52
    • Nie
      11
    • Zaszkodził
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Handel na forum?Dobre sobie.To była TYLKO propozycja na priwate.I gdyby Apolakipsa był bardziej dyskretnym... Według mnie takie coś to zbyt duża kara,wystarczyło by ostrzeżenie,a nie od od razu fora ze dwora.Przecież to nie był handel i nie na Forum.NIESSPRAWIEDLIWiE! Marek jaki był taki był ,i na wszelkie sposoby kombinował zdobycie tego leku,jak "ostatniej"deski ratunku,wierząc po swojemu ,że mu pomoże,tak samo jak wierzy w to teraz Apolakipsa. Ty też Apolakipsa,przy całym szacunku dla Twojej osoby,nie powinieneś wywlekać prywatnych wiadomości na Forum,jakie by one nie były,tak sie nie robi. Szkoda mi Marka ,WIELE wnosił do tego Forum,i też jak każdy z nas był chorym człowiekiem.Nie rozumiem POCHOPNEJ decyzji Moderatora.JESTEM WKURWIONY,i nikogo nie pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomość była prywatna więc też tego nie rozumiem,nagrodzone zostało kablowanie. Ja Markowi się nie dziwie że próbuje zdobyć lek okrężnymi drogami jeśli inaczej się nie da. każdy próbuje walczyć o siebie i tak też jest w przypadku marka. Pewnie wróci pod innym nickiem więc nie ma co lamentować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O zmarłym się mówi albo dobrze albo wcale. Powiedzmy, że chwilowo Marek jest ''zmarły'' na forum, więc zamknijmy jego wątek. Jak będzie chciał, to może prosić admina o reaktywację i jeśli funkcyjni wyrażą zgodę to wróci. Tak więc na razie lejemy wodę od 15 stron i nic z tego nie wynikło. Mamy 2 osoby które biorą ten lek. paweł3, jako ADHD'owiec jest zadowolony, natomiast druga osoba zaczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Michuj ,tylko 2 osoby.A czemu,BO TO POLSKA WŁAŚNIE!,jak na początku tego wątku ktoś słusznie zauważył.Było by więcej zadowolonych ,gdyby lek był bardziej dostępny.No ,ale z drugiej strony byłby MOCNO nadużywany,a jak dobrze zauważyłeś ,takim ludziom jak my to mogło by się często zdarzać.Więc jest jak jest,tylko 2 osoby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry Michuj poprostu nie wiem dlaczego sprawiłes wrażenie inteligentnego goscia, Pani Moderator nie byla w temacie wczesniej wiec mogla nie zrozumiec

 

 

 

To była ironia, chciałem w ten sposób pokazac bezsensownosc zbanowania Marka na podstawie czegos co napisalem jako ciekawostke, bez zadnych dowodów ani nawet wiarygodnosci, bo moja wiarygodnosc jest tutaj zadna

 

 

Jesli uraziłem Ciebie to przepraszam, przyjmijmy ze to odwet za debilka xD i jestesmy kwita

 

 

Widzisz oskarzylem Ciebie chcesz dowodów i słusznie, jestes na mnie za to zly, niech bedzie ale Marek byl w takiej samej sytuacji jak Ty i dostal bana, zauwazasz ze cos jest nie tak dopiero gdy chodzi o Ciebie

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie, napisalem

 

 

 

"jako ciekawoste powiem Wam ze nasz kolega niczego sie nie nauczyl i juz dostalem prozbe o sprzedaz leku hehe"

 

 

nawet nie padl jego nick jedynie w domysle chodzilo o niego po 2 nie pisalem ze prozba poszla przez forum

 

 

moze niektorym byc ciezko w to uwierzyc ale chcialem dobrze, chcialem bysmy wspolnymi silami wytlumaczyli mu ze takie cos niema sensu, ktos moglby pokusic sie na kase i wyslac mu jakies swinstwo lub znow go oszukac.

 

Mi przepisano ten lek, mimo ze sam sie nie prosilem ani nie staralem o niego wiec i On moze go dostac, mieszka w wlkp? polece mu lekarza, nie sadzilem ze odrazu bany polecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie uzylem nicku Marka, z tresci moznabylo wywnioskowac ze chodzi o jego ale tego nie potwierdziłem, mogło mi chodzic o kogos innego, kto wie co siedzi w glowie chorego czlowieka ktory na dodatek leczy sie (jak to okresliliscie) narkotykiem

 

 

ale nie to jest najwazniejsze, Ja nie dalem zadnego dowodu, zadnego screena, nawet nie napisalem ze ta propozycja odbyla sie przez forum xD czym sobie zasluzylem ze tak mi uwiezyles w tej sytuacji? Gdy pisze

 

 

"wasz kolega nie zmadrzal proponowal mi bym sprzedal mu lek, to ten co go babka oszukala" - domyslasz sie o kogo chodzi i wlepiasz bana a gdy pisze

 

"Michuj tez mi proponowal" - nic sie nie dzieje?

 

 

Czy to nie dlatego ze mielismy małą sprzeczke? sprzeczke w ktorej Marek byl po innej stronie niz Ty a Michuj trzymał Twoja?

 

Nie chce Cie atakowac, jestes tu administratorem, napewno swietnym, twoj wklad w to forum napewno byl wielkim o czym ja nie moge miec pojecia jako nowy uzytkownik ale prosze Cie mimo Twojej antypati do nas??? Pokaz klase i zdejmij mu tego bana i jesli juz bardzo chcesz daj mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apolakipsa, szkoda słów. Zmień forum człowieku. Robisz tylko zbędny bałagan.

I co z tego, że nicka nie napisałeś, jak dałeś wyraźnie do zrozumienia o kogo chodzi? Na jedno wychodzi. No kurna. Jeśli nawet to prawda to po co takie rzeczy publicznie piszesz? Nie chodzi o żadną stronę, tylko że narobiłeś burdelu za co powinieneś polecieć. Takie moje zdanie. Ale nie ja tu rządzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ,że po metylo są dni ,gdzie wysławianie się ,tzw.wymowność łatwiej mi przychodzi.Szczególnie zauważam to ,gdy rozmawiam z kimś kogo rzadko widzę.Ten pozytywny objaw -łatwość doboru słów,choć powierzchowny to nawet mnie cieszy .Coś tam chyba metylo czyści pod banią pordzewiałe styki.Poza tym nie zauważam tej skoczności-wyrywności(jak na początku leczenia),zdecydowanie lek się ustabilizował w organiżmie.Może wkrótce wskoczę na 15mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ,że po metylo są dni ,gdzie wysławianie się ,tzw.wymowność łatwiej mi przychodzi

To jest efekt dopaminowy. Po kokainie także załącza się gadka - nawet u osób mocno zamkniętych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie ,coś w tym musi być. I może jak napisałeś powyżej,nie dosłownie załącza mi się gadka ,tylko ta gadka jest łatwiejsza(bo i kokaina to nie metylofenidat) ,a słowa w niej bardziej dobrane i trafniejsze.Poza tym jeszcze coś, nie męczą mnie te rozmowy jak najczęściej zwykle dotąd męczyły, i niosą ze sobą mniejszy ładunek stresu.To dobry ,bardzo dobry objaw po metylo.

A teraz minusy: zdecydowanie gorzej ze snem,są noce,że trzeba wspomagać się stilnoxem,inaczej kicha totalna ze snu.Apetyt też się zmniejszył ,choć nieznacznie.I chyba bardziej się pocę ,a z natury prawie wcale w codziennym życiu się nie pocę.Jednak +++++,przeważają nad --------.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×