Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak juz pisalem. W czwartek bylem u swojego lekarza i zwikeszyl mi dawke leków. Dal tez namiar na pania psycholog, ktora podobno jest bardzo dobra. Wczoraj zadzwonilem do niej i jestem umowiony na srode na pierwsza psychoterapie. Nigdy jeszcze nie korzystalem z tej formy leczenia a z problemem borykam sie 5 lat. W koncu podjalem decyzje, ze tak dalej byc nie moze i trzeba zaczac zmieniac swoje zycie. Wieczorem wypad do knajpy z kumplami i bylo spoko, a dzis troche glowa boli. Ale pomalu dochodze do siebie. Z razji tego, ze nigdy nie bylem na psychoterapii moze ktos powiedziec, jak to mniej wiecej wyglada? wiem ze to pewnie uzaleznione jest od przyoadku i czlowieka ale tak mniej a wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak juz pisalem. W czwartek bylem u swojego lekarza i zwikeszyl mi dawke leków. Dal tez namiar na pania psycholog, ktora podobno jest bardzo dobra. Wczoraj zadzwonilem do niej i jestem umowiony na srode na pierwsza psychoterapie. Nigdy jeszcze nie korzystalem z tej formy leczenia a z problemem borykam sie 5 lat. W koncu podjalem decyzje, ze tak dalej byc nie moze i trzeba zaczac zmieniac swoje zycie. Wieczorem wypad do knajpy z kumplami i bylo spoko, a dzis troche glowa boli. Ale pomalu dochodze do siebie. Z razji tego, ze nigdy nie bylem na psychoterapii moze ktos powiedziec, jak to mniej wiecej wyglada? wiem ze to pewnie uzaleznione jest od przyoadku i czlowieka ale tak mniej a wiecej.

Psychoterapia w zaleznosci na jaka idziesz

ma za zadanie okreslic jakie twoje skrywane emocje, konflikty urazy powoduja to ze teraz masz nasza kochana nerwiczke.

jaka masz psychoterapie i na co cierpisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień - bardzo aktywny, do 15 poza domem a potem sen próbował mnie złamać ale oszukałam go. Wystarczyło trochę poleżeć, żeby zmęczenie minęło. Teraz jeszcze pranie, wrzucenie obgotowanych rydzów do zamrażarki, trochę kompa i wystarczy. Ciesze się, że moje dni zaczynają się wypełniać pracą, bo ta depresja mnie dobijała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, własnie byłam zaskoczona, bo raczej to jeszcze nie pora ale u nas na żwirowni w takim małym lasku już sie pojawiły. Zbieram rydze od ubiegłego tygodnia, nawet sześć słoiczków marynowanych maleństw mam w spiżarce :smile:

 

-- 06 sie 2011, 20:02 --

 

dune, aż się głodna znowu zrobiłam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×