Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedziałem żeby się osrali. Dokładnie to ująłem ''muszę się zastanowić'' :mrgreen:

 

-- 05 sie 2011, 22:44 --

 

Wieje z tego pierdolonego kraju. To jest jakaś masakra. Na stanowisku zwykłego czarnuch za granicą, jest komfort życia, nie porównywalnie wiekszy, do naszyć średniej klasy stanowisk. W ciągu 2 tygodni pakuję manatki i jadę w chu.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, zatrybiło Ci to 40 fluo? Bo zastanawiam się czy nie zwiększyć od jutra...

 

-- 05 sie 2011, 22:47 --

 

A dzisiejszy wieczór w ramach cudownego dnia sponsurje clonazepam+relanium+dormicum+kodeina. ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, tak mi sie sniło...wchodze do gabinetu a ona kartę czyta i mowi ze proponuje lobotomię...i wyciaga szydelko....a potem cykl elektrowstrzasów....bałam sie wejsc do gabinetu...powiedziałam jej to a ona ....matko....

 

 

halenore, strasznie dawno nie snil mi sie dorocinski... :( w sumie snił mi sie tylko raz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, zatrybiło Ci to 40 fluo? Bo zastanawiam się czy nie zwiększyć od jutra...

 

Wiesz co nie za bardzo, ale miałam mało czasu. Musiałam spaść na 30-tkę, bo dostałam jakiejś alergii i nie wiem czy to nie od fluo. Tak ogólnie zastanawiam się czy nie uczula mnie któraś z tzw. substancji pomocniczych, więc doktór wymyślił, że zmienimy na seronil i dodamy spamilan. A co z tego wyjdzie :bezradny:

 

Michuj rozumiem twoją frustrację w związku z pracą. Płace są po prostu śmieszne. A jak zareagowali potencjalni pracodawcy? Nie zarzucili Ci braku pokory? Bo jeszcze takimi tekstami potrafią sypać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj rozumiem twoją frustrację w związku z pracą. Płace są po prostu śmieszne. A jak zareagowali potencjalni pracodawcy? Nie zarzucili Ci braku pokory? Bo jeszcze takimi tekstami potrafią sypać..

Sartowałem to jednej naprawdę gównianej, lekkiej i bezstresowej roboty za śmieszne pieniądze. Nie dostałem odpowiedzi na tak, bo miłame zbyt wysokie kwalifikacje.

 

Natomiast w drugiej proponowali mi po 5 letnim doświadczeniu zawodowym, z dużymi wymaganiami, warunki finansowe jak w tej pierwszej :pirate:

 

Więcej nie szukam pracy w polsce. To jakaś kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie :!: Dorocińskiego mam dość. Pisałam pracę magisterską z "Pitbulla" i Marcin przejadł mi się.

 

Michuj dodam cie odwagi. W moim mieście za pracę w bibliotece, co to musisz mieć studia plus podyplomówkę, oferują 1200zł. Pomijam, ile trzeba się napłaszczyć, żeby dostać taką pracę i że wcale - wbrew pozorom - w bibliotece nie pierdzisz w stołek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×