Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy dzień jakoś mi minął, ale coraz częściej łapię się na tym , że za szybko jeżdżę. Jestem piratem drogowym! Ach, ta brakująca adrenalinka... Ja, wariatka, .... Ale kierowca ze mnie chyba dobry...

Podenerwowałam się chyba, ale nie na siebie i swoje życie, ale na zmieniające się przepisy podatkowe itp.Och jak fajnie nie myśleć o sobie (i o depresji, nerwicy, itp,) tylko o czymś na co nie mamy wpływu! To tak jak pomstować na złą pogodę. Czyli dzisiaj nie jest źle ze mną! Pozdrawiam radosnych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz pomysły sisi1234. Niestety nie do mnie należy ostatnie słowo. Ale może coś się uda wykombinować z tym gabinecikiem.

 

Byłam wczoraj u mojej pani psycholog. Powiedziała mi, że nic mi nie jest, że czasem może być gorzej ale to minie. Zaleciła mi więcej odpoczynku, więcej wysiłku fizycznego (ile to jest "więcej" kiedy się wogóle nie ćwiczy?) i więcej kontaktów z ludźmi. Powiedziała, że jako stworzenie bardzo towarzyskie muszę dużo szaleć z ludźmi, że to mnie "rozładuje".

 

No to teraz się mnie bójcie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaak, pierwszy powazny dzien walki z depresja :

1. Bieganie 40 min cos okolo 7 km (wiem kiepsko jak na poczatek ale dluga przerwe mialem wiec wybaczcie) mam zamiar iegac codziennie :)

2. 3 serie po 10 pompek + rozciaganie to jak bede mial ochote

3. Od jutra zaczynam wkuwac przepisy drogowe aby wkoncu zrobic prawo jazdy - mam nadzieje ze starczy checi

4. Szukam autka dla siebie jak juz wroce do PL (moze renault 5 :P )

PS :

Co do zmeczenia, jesli ktos z was a zapewne wiekszosc czuje na jakas mysl o czyms czego sie boi takie zimno i scisk w zoladku, to jak siemocno zmeczy i czuje fizyczny bol od zmeczenia pociesze was nie czuc tego scisku w zoladku !!! szok... bol od wyslilku jast tak duzy ze nieczuc tego nieprzyjemnego i strasznego uczucia ... przynajmniej u mnie :)

 

pozdrawiam

i walczcie ludzie kur**a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj mowie wam jaki miałam wczoraj straszny dzień:(((

Nie dosc ze pokucilam sie ze swoim chłopem to widzialam cos strasznego!!

Słuchajcie wczoraj jak szlam do kolegi do akademika, w czasie kiedy jechalam winda z okna wypadł z 15 pietra chłopak!!! ja jak weszlam do pokoju popatrzyłam przez okno i mowie do chlopakow ze jakis pijany kolesies lezy pod oknami.... i zeby moze pogotowie wezwac albo go zabrac stamtad bo go z akademika jeszcze wyrzuca za takie lezenie pod budynkiem....Ale moi koledzy popatrzyli i mówia "chyba kolejny lotnik".Ja oczywiscie nie wiedzialam o co chodzi i myslalm ze to jakas ksywa! Ja popatrzyłam raz jeszcze na tego chlopaka i ciagle byl w tej samej pozycji :miał otwarte oczy, usta , i jedna reke na ziemi za głowa i ciagle tak lezal i przy tym byl okropnie blady! I kolega mowie do mnie: wez asia nie patrz bo on napewno nie żyje !! To byl dla mnie szok!!

Pozniej przyjechalo pogotowie , policja i nakryli go workiem ktory i tak zwial wiatr! a pozniej musielismy przejsc obok niego!o tak lezal , normalnie ubrany... okropne to bylo!!! :((((

A ja nie zdawalam sobie sprawy ze on nie żyje :((((

 

Ale ponoc sam wyskoczyl!!dlaczego nikt nie wie....

 

[ Dodano: Sro Sty 17, 2007 12:18 am ]

Wlasnie robie prezentacje z geomechaniki ... :( padam

Jeszcze mialam dzis atak w autobusie i na uczelni!niecierpie jezdzic na ta 18.10 : nie dosc z ebieglam do autobusu to jak jechalam cierply mi dlonie i stopy!strasznie sie zdenerwowalam !myslalam ze zaraz zemdleje !raz jak mdlalam prawie to tak mi wszystko dretwialo! straszne!myslalam ze mnie rozerwie na tej glupiej geologii gorniczej! chcialam uciec! :((( czasem mam dosc! juz dawno nie mialam ataku :(

 

dobranoc kochani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszna historia z tym chłopakiem....Pewnie ma to wplyw na twoje lęki itd...Nie życze nikomu zobaczenia na żywo takiej sytuacji kiedy widzi sie,że człowiek nie żyje.. :(:(:(

Co do mojego dzisiejszego dnia to nawet byłby fajny gdyby nie świadomość,ze straciłem przez swoją nerwice pół mojego życia.....od zawsze byłem nieśmiały,nieakceptowany,inaczej według ludzi"po.....y",zawsze byłem niepewny swoich decyzji,według ojca byłem,jestem"paralitą",zawsze byłem ignorowany przez wszystkich,obrażany,zawsze byłem nazywany świrem,obrażany ostro,.poprostu myśle,że przez to już dawno nabawiłem się nerwicy.Pamętam jak byłem mały,że naet do sklepu bałem się wyjść bo myślałem,że mnie zwyzywają od najgorszych,nie mialem przyjaciół,kolegów,potem gapienie się ludzi na mnie i obrazanie mnie słowami typu:patrz debil idzie!!!,co za ciul....a ja dotąd nie iwem o co im wogóle do tej pory chodzi.Miałem jeszcze przygody z gimnazjum dosyć nie przyjemne<śmiali się ze mnie,bili mnie okradali...>,w liceum na szczęście mnie nie bili i nie okradali,ale wszyscy wiedzieliże jestem debilem,dręczyli mnie wyzywali,a szanowna pani wychowawczyni wtórowała im.....głupia idiotka,,,,Teraz na studiach też po kątach się śmieją....może te wszystkie moje przygody wynikały z mojhej nieśmiałości......wiem,ze ta nieśmiałość musiała z czegoś wynikać,i myśle,że zachorowałem na nerwice już w wieku dziecięcym,i dzisiaj niestety przyszła taka myśl,że gdyby nie nerwica o może moje życie byłoby lepsze,inne....Nie byłbym teraz sam ,myśle że zawsze tak będzie,że będe sam bo kto będzie chciał człowieka uważanego przez wszystkich za debilaech no i takie głupie myśli mnie dzisiaj dopadły i mam niezłego doła....prawie całe moje życie poszło w cholere.No a tak poza tą myślą,to jeszcze dodam,że ucze sie na kolosa z pedagogiki >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, maleństwo, faktycznie traumatyczne przeżycie. Nikomu nie życzę takich doświadczeń. Z mojego balkonu tez kiedyś wyleciał facet. Pijany sąsiad chciał zejść piętro niżej do swojego mieszkania. Nigdy tam nie dotarł. Brrrrrr.

 

Koniec tych okropności!!!

Wczoraj poudzielałam się towarzysko. Byliśmy na kolacji z szefem mojego męża. Było super. Szkoda tylko, że nie mogłam z nim pogadać........bo to niemiec i mówi tylko po niemiecku. A ja znam tylko angielski. A jak ktoś tłumaczy to nie to samo. Ale to nic - i tak było fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj dzisiejszy dzien?Nerwica mi odpuscila,nagle,w jednej chwili,ot tak.Serce nie bije szybko,zle mysli zniknely,zupelnie jakby swiat wrocil do normalnosci.To takie piekne,ze az sie zastanawiam czy to normalne w nerwicy lekowej,czy to raczej nie charakterystyka depresji dwubiegunowej,taka nagla skakanka w nastrojach.Najwazniejsze,ze moj slub nie bedzie mi sie kojarzyl z nerwica!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Moniczka gratuluje :)) i ślubu i pozbycia się tej cholernej nerwicy!!

Ja to mialam okropnie zly tydzien!!masakra! dostalam raz ataku w autobusie ,zdretwialy mi dlonie i stopy i bardzo sie przestraszyłam !zaczełam sie bac i nie mogłam wysiedziec na zajeciach!chcialam poprostu uciec!nie mialam ani kołatania,ani potow,ani zawrotow bylo mi poprostu tak strasznie zle ze chciałam uciekac!!:(( A dzis znowmialam terapie :) i uczylam sie relaksacji :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałam w biurze wizytę złodziei. Całe szczęście nic nie ukradli ale napędzili mi niezłego stracha. Skąd wiem, że to byli złodzieje? Bo już kiedyś mieliśmy tu kradzież w biały dzień i tamci zachowywali się identycznie. A w okolicy grasuje szajka i wszyscy o tym wiedzą.

Zamknęłam się w biurze i siedzę. Ale zaraz spierniczam do domu. Tylko pozbędę się sahary z ust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie sobie uswiadomiłam,ze juz długi okres czasu minał odkad nie pale tych śmierdzących fajek. No i to mnie podbudowało,ze cos jednak moge zrobic dla siebie. Zazwyczaj było tak, ze jak tylko pojawiała sie mysl o rzuceniu to potem" a i tak nie rzuce, niby ja? i tak nic mi sie nie udaje";) palilam 4 lata, po co to ja w zupełnosci nie wiem. Polecam rzucanie palenia.. podbudowuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj ja mam złe dni!jestem taka podenerwowana!cos mi serducho kolacze :( Wczoraj mialam wieczór panienski :) poszlam spac o 3 a moj ukochany mial rownoczesnie kawalerski :) i strasznie popil!nieprzespalam przez niego calej nocy hehe i czuje sie jakbym sama miala kaca :( mam nadzieje ze jeszze cos sie dzis poucze :(

pozdrawiam

 

[ Dodano: Pon Sty 22, 2007 5:39 pm ]

Ojjj ale mam dzien nie dosc z ekupe nauki o jeszcze same zmar4twienia! kurde tata naprawial mamie autko pod blokiem i staną w obronie gówniarza z klatki obok!popchenli go na krawęznik ,rozwali łuk brwiowy ,okulary i hlowe!pojechal na szycie :( A ten glupek co go bronil uciek !!jaka jestem zla!!sama poszlam do jego ojca ,zadzwonilam domofonem! i mówie : prosze porozmawiac z synem kto pobil mi ojca!albo sama to sobie załatwie!a tak wogóle juz idzie do Panstwa POLICJA :) wiec juz nie cwaniakowal!a teraz siedze sama w domu i lepiej juz nie bede szla dzis na ta poczte! i czuje że sama jeszcze za to poskarżenie sie policji oberwe! ;/ przynajmniej nie zachowalam sie jak tchórz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj dzis zasnełam prawie w autobusie tak mi cieplutko bylo:)i nie stałw korku wiec nawet się nie denerwowałam!byłam na solarium i wystraszylam sie ze zaraz zrobi mi sie słabo z gorąca:( dziewczyny tez macie takie leki że zaraz zrobi wam się słabo????czy tylko ja tak mam:( A teraz dalej nauka bo jutro rano egzamin z angielskiegoa ja nic nieumiem:( cofnęłam sie intelektualnie z języka na tych studiach! wkurza mnie to....

ŚNIEŻNEGO WIECZORKA ŻYCZĘ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×