Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fobia społeczna!


Pustka

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o oddalenie czy przybliżenie to bez większego znaczenia. Tak samo tło nie zmienia nic w moim odczuciu. Może delikatne zamazanie postaci sprawi, że ja się poczuję ''wyraźniejszy''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odległość też nie wiele zmienia. Jak za bardzo oddale osobę to mi znika z eteru, natomiast na pewność siebie to nie wiele wpływa. Tak jak nie robi mi różnicy, czy ktoś jest 1m przy mnie czy 3m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michu, co Ty właściwie od nich oczekujesz od ludzi ? No ic o z tego że nie jesteś towarzyski ?

 

-- 05 sie 2011, 12:44 --

 

carlos, a wyobraź sobie że jesteś beznadziejny że to akceptujesz stało się i nic tego nie może zmienić. Jesteś najbardziej beznadziejny na świecie, doceń to.

Jak sie teraz czujesz.

Jak teraz jest w Twojej wyobraźni z ludźmi z tym przekonaniem i z tymi widokami ludzi. Jak się teraz czujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlos rozumiem że wyobraziłeś sobie siebie że jesteś najbardziej beznadziejny na świecie i nic tego nie zmieni ? i doceniłeś. To w czym problem oni obgadują tylko Twoją beznadziejność którą sam doceniłeś ?

 

-- 05 sie 2011, 12:53 --

 

carlos czy ktoś tak beznadziejny jak Ty jest tego warty żeby się na nim skupiać o nim myśleć i o nim mówić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra nie doceniaj zostawmy docenianie w spokoju

 

-- 05 sie 2011, 12:57 --

 

wyobraź sobie że jesteś tak beznadziejny i nic tego nie zmieni stało się trudno. Jesteś tak beznadziejny że nawet nie jesteś na tyle znaczący żebyś sam się na sobie skupiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, jesteś do niczego to po co się na sobie skupiasz ?

 

-- 05 sie 2011, 13:09 --

 

carlos, jedziemy dalej.

Wyobraź sobie taką sytuację masz opowiedzieć wiersz "wlaz kotek na płotek" przed jakąś tam publicznością. Oczywiście publiczność jest już ustawiona na równi oczu. Jakie są Twoje myśli, czego się obawiasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale my nie mówiliśmy o tym że czujesz się najgorzej naświecie tylko o tym że jesteś najbardziej do niczego na świecie

 

-- 05 sie 2011, 13:12 --

 

że zapomnę tekstu albo niewyraźnie powiem

 

no i co z tego że niewyraźnie powiesz ?

 

-- 05 sie 2011, 13:13 --

 

twoim celem nie jest wyraźnie powiedzieć twoim celem jest powiedziec wiersz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×