Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie forum ma trochę wrogów, wśród zbanowanych są także osoby nie poczytalne. Nie boicie się, że wleci jakaś ekipa i rozpierdoli wam całe spotkanie?

 

Powiem Ci tak, Mad + Lady + ich "leki" + alko = totalny rozpierdol to granic możliwości :lol:

Ja tam będę sobie spokojnie zajadać grzyby i się śmiać ze wszystkich, którzy będą mi się wyginać przed oczyma :P (o ile pojadę, bo coś czuję, że Woodstock mnie rozwali po prostu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak, Mad + Lady + ich "leki" + alko = totalny rozpierdol to granic możliwości

Oj nie wiesz co to jest totalny rozpierdol do granic możliwości. Chyba nie wiesz jak to jest zbierać zęby połamanymi rękami. Raczej takie ''atrakcje'' mam na myśli. Oczywiście można to bagatelizować obracając w żart, tylko, że zesrałbyś się jakby kilku takich ... (nie będę mówić kto) wleciałoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem niespotykanie spokojny człowiek (od jakiegoś czasu co prawda, ale jednak :)), ale po wódce jestem wyrywna i kompletnie tracę kontrolę, więc proszę mnie pilnować, bo może się okazać, że nie będzie potrzeba żadnych niepoczytalnych z zewnątrz. Ja się zaprawię i zrobię zadymę! ;)

A na dowód niebezpieczeństwa, jakie Wam grozi, wstawiam na wątku ze zdjęciami swoją fotę (żebyście mnie znaleźli w razie czego, jak zaginę w akcji!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem niespotykanie spokojny człowiek (od jakiegoś czasu co prawda, ale jednak :)), ale po wódce jestem wyrywna i kompletnie tracę kontrolę, więc proszę mnie pilnować, bo może się okazać, że nie będzie potrzeba żadnych niepoczytalnych z zewnątrz. Ja się zaprawię i zrobię zadymę! ;)

A na dowód niebezpieczeństwa, jakie Wam grozi, wstawiam na wątku ze zdjęciami swoją fotę (żebyście mnie znaleźli w razie czego, jak zaginę w akcji!)

Ty pakuj ogórki a my już Ciebie przypilnujemy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

prześledziłem dzisiaj cały 77-stronicowy wątek i przyznam szczerze, że bardzo spodobała mi się idea integracji pozawirtualnej.

Przyznam szczerze, że do tej pory nie udzielałem się na tym forum, ale często śledziłem wpisy osób, które cierpią na to samo co ja.

Czy najbliższy zlot organizowany jest tylko dla osób, które już miały okazję się poznać, czy znajdzie się na nim miejsce dla "freshmanów" ? Myślę, że takie spotkanie mogłoby mi pomóc przełamać się i odblokować. Proszę o szczerą odpowiedź :D

BTW- mam na imię Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×