Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

mnie strasznie doluje i wkurza jedna rzecz : to ze tyle lat wytrzymywania tych objawow i staran zeby zycie wygladalo w miare normalnie , nie daje wiekszych korzysci poza tym ze zdalo sie jakos mature i gdzies tam sie troche popracowalo. w chorobach ciala jest inaczej chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, półtora roku bedzie juz. pierwsze miesiace byly trudne bo bylem bardzo zamkniety w sobie i slabo do mnie docieraly slowa terapeuty , leki slabo dzialaly i ogolnie malo podatny bylem na wplyw psychologa, potem lepiej wszystko kumalem ale co z tego skoro emocje i uczucia nadal sa plytkie. niby wszystko wiem o swojej przypadlosci ale nie daje to przelozenia na odczuwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, boje sie ze moj mozg nie zregeneruje sie tak by znow byly te uczucia i emocje dawne. minelo wiele czasu odkad wpadlem w totalne zalamanie psychiczne i od tej pory wszystko bylo inne. przeczytalem duzo ksiazek nt zaburzen psychicznych, szkoda ze wiedza wyniesiona z tychże nie powoduje automatycznego samouzdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebastian86, co miesiąc inne, to jest mieszanka składająca się zawsze z 7 ziół.

Właśnie w piątek mam wizytę,

Teraz piłam:

 

Bukwica 50 g

Oman 25 g

Krwawnik ziele 50 g

Kozłek lekarski 50 g

Rzewień 25 g

Poziewnik 50 g

Serdecznik 50 g

 

Zioła kupuję, mieszam i piję 3 razy dziennie, parząc dwie łyżki, pijąc przez posiłkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sesji jestem zmieszany i chyba wstrząśnięty... jak to bywa u mnie prawie zawszę walę bezpośrednio prawdę i taką właśnie walnąłem. Powiedziałem, że nikt nie jest w stanie mi pomóc i że wybieram drogę terapii i innych lekarzy, żeby zabić swoją samotność. Dostałem na to mocnego "returna" i mnie podłamało :]. Motywację mam bardzo małą ale mam. Nie wyobrażam sobie jak można mieć wielką motywację do zmiany mając takie myśli jak ja. No bo jak? Nie jestem wstanie powiedzieć sobie "teraz chce być innym człowiekiem, chce być otwarty, wesoły i wierzyć, że życie ma sens" :(. Chyba bym musiał siebie oszukiwać :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, Na co te zioła niby mają wpływać?

Łukasz, na wszystko i na nic ;)

 

A tak na poważnie, to przede wszystkim na przemianę materii, usuwają toksyny z organizmu, regulują godpodarkę hormonalną, uspokajają, pobudzają etc. Zależy od mieszanki, którą w danej chwili (miesiącu) piję.

Jutro mam wizytę na 18-tą.

 

tekla, porozmawiaj ze swoim chłopakiem, ze zachowałaś się impulsywnie, przeproś. A z Jego matką porozmawiaj, że źle czujesz się z tą sytuacją, ze przepraszasz, że natrafiła na to zdarzenie.

A z pracą...nie wiem co doradzić. Roześlij CV, nie wiem, może w jakichś mniejszych sklepikach.

A jaka praca by Cię interesowała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tekla, Kurcze, już chyba wszędzie są kasy fiskalne. Nawet w solarium.

Słuchaj, przejdź się do takich właśnie usługowych punktów jak solarium, sklepy z kosmetykami, może lumpexy. W CV napisz ,że rozpoczynasz studium kosmetyk, że interesujesz się tą branżą od dawna.

A co do "teściowej" , to odebrałam to tak,że nieswojo czujesz się z tą sytuacją, dlatego chciałam coś doradzić :D

Działasz w Avonie czy Orifflame?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz kurwicy dostanę, nie dostałem roboty bo... miałem za duże kwalifikacje, a szukają zwykłych ''czarnuchów''.

No ja pierdolę. Ten kraj jest chory. Nie dorósł do demokracjii. JAkaś masakra. Ku.rwa mać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×