Skocz do zawartości
Nerwica.com

NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA


Gość Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Monia, , czujesz :?::!:

Ja nie czuje jak rapuje. :P

 

-- 01 sie 2011, 13:05 --

 

Monika1974, Zrobicie co będziecie uważać za stosowne.

Każdy wnioski wyciągnął. Ja swoje wy swoje. I niech tak zostanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Ciekawość pierwszy stopień do piekła.

Kiedyś sowieci mówili "Mniej wiesz dłużej żyjesz" :)

 

Niniejszym pragnę SZCZERZE przeprosić wszystkich użytkowników , których bezpośrednio lub pośrednio obraziłem swoimi wypowiedziami, poglądami lub zachowaniem.

Jak zapewne zostało to zauważone, od kilku tygodniu nie jestem w stanie nad sobą panować, co niektórzy wykorzystali przeciwko mnie.

Myślę że mam zaostrzenie choroby CHAD w stronę agresywnej hipomanii. Nie do końca zdaję sobie sprawę ze swoich ,jak sie okazuje destrukcyjnych poczynań.

Nie pamiętam dokładnie co,pisałem WIEM JEDNAK ,że przekroczyłem granicę przyzwoitości.

Jest mi z tym źle

Mam obecnie i w najbliższej przyszłości dośc kłopotów i nie potrzebuję kolejnych.

Nie daje rady.Sam ze sobą

Jeszcze raz przepraszam i proszę-nie kopcie leżącego

Nigdy więcej się tu nie zaloguję dla Waszego i mojego spokoju.

Robert

 

Rozumiem, że batalia w sądzie nie aktualna?

 

To chyba dobrze ? I tak by nie miała sensu. Z drugiej strony przeprosił. Kto wybaczy ten wybaczy kto nie ten nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał już ze 3 albo 4 bany na poprzednich kontach

i co was tak dziwi?

 

to, że teraz zachowywał się w miarę normalnie nie wymazuje tego, co robił wcześniej.

 

A skąd ja mam niby wiedzieć, że miał "3 albo 4 bany na poprzednich kontach"?

Nie śledzę historii każdego użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm no to kurcze skoro nie wiesz,to wlasciwie dlaczego tak sie zdziwiles wczesniej:)Teraz już wiesz,że czasem tutaj włażą osoby zbanowane pod innym nickiem..

Ja uważam,że jak ktoś kogoś banuję,to ma powód jakiś do tego,w tym przypadku 100 rejestracja pod innym nickiem Esprita czy Robeta nie była dla mnie meganiespodzianką;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neu(e)rotyk, a my mamy wszem i wobec wszystkich informować kiedy kogoś banujemy? :roll: Czy tylko ciebie? .............

 

Ludzie, co wy za zdrowi jesteście? Centralnie nie macie co robić tylko wymyślać takie bzdury? Forum jest takie jakie jest, my się staramy i rozpatrujemy wszystkie prośby o zmiany - ale jeśli komuś mimo to aż tak bardzo tu źle, czuje się ograniczony - nikt nie zmusza go do pozostania tutaj.... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a my mamy wszem i wobec wszystkich informować kiedy kogoś banujemy? :roll: Czy tylko ciebie? .............

A czy ja napisałem, że masz mnie o czymkolwiek informować? Jak widzę zbanowanego gościa, który jeszcze wczoraj był aktywny to chyba mam prawo zapytać co się stało? Załóżmy, że lubiłem z nim konwersować. I co? Nie wolno mi zapytać co się stało? Przecież usuwacie "dowody zbrodni". Czy też mam siedzieć na tym forum 24 godziny na dobę i obserwować co się dzieje. Kto za co poległ. A może mam przyjąć, że Ty jesteś alfą i omegą i zawsze podejmujesz jedynie słuszne decyzje? Pokaż mi światło bo kroczę w ciemności. :evil:

Ludzie, co wy za zdrowi jesteście? Centralnie nie macie co robić tylko wymyślać takie bzdury?

To znaczy jakie "bzdury"?

nikt nie zmusza go do pozostania tutaj.... :-|

Zauważyłem, że to jest ultima ratio w Twoich wypowiedziach w tematach, które postrzegasz jako niepoprawne politycznie.

 

-- 01 sie 2011, 19:27 --

 

ale jeśli komuś mimo to aż tak bardzo tu źle, czuje się ograniczony - nikt nie zmusza go do pozostania tutaj.... :-|

Linka Ty weź bo niektórzy to takie rzeczy od razu do siebie biorą i robią zamieszanie... :blabla::silence:

A do kogo mają je brać skoro są ewidentnie do nich skierowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×