Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Michuj, nieee bardziej mi chodzi o ogół czyli również to że jestem taka niekontaktowa... nadwagę miałam zawsze chociaż nie aż taką... ale jakoś umiałam z tym żyć... słońce samo w sobie mi nie przeszkadza tylko temperatura...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, wydaje mi się, że masz problem podobny do mojego. Nadwaga=kiepska samoocena=gorsze samopoczucie=niekontaktowość. Ja się od marca z tym użeram, efekty są, ale końca nie widać :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, u mnie nadwaga jest tylko gwoździem do trumny... czubkiem góry lodowej... zwał jak zwał... ja miałam zawsze poczucie własnej wartości gówniane... odkąd pamiętam żyłam w poczuciu że jestem gorsza... że zasługuję na mniej... a problem z wagą wynika z zaburzeń odżywiania jak również z częstego izolowania się w domu i leżenia z lapem na kolanach...

u mnie więc ten łańcuszek przypominałby raczej koło i wyglądał tak:

 

poczucie bycia gorszą --> kiepska samoocena --> izolowanie się i niekontaktowość + zaburzenia jedzenia --> nadwaga --> poczucie bycia gorszą

:bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, że każdego dnia dociera do mnie 1000 zbędnych, gów....ych informacji, które nie są mi do niczego potrzebne a jednocześnie już post factum dowiaduję się, że wczoraj we Wrocławiu grał Nick Cave. :evil::why:

 

Niech mi ktoś napisze, że wcale nie grał. I że to tylko urojenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×