Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie podoba mi się na forum .... / mam żal do .....


Gość armagedon

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, zapewne dlatego, że nie jestem psychologiem, tylko studentką psychologii, czego uparcie nie chcesz przyjąć do wiadomości, a nawet gdybym była, to w tym momencie wypowiadam się jako ja - osoba prywatna - a nie psycholog.

 

Amon_Rah, już komentowałam takie słowa, nie chce mi się ich komentować ponownie. Na razie zacznę testować funkcję ignorowania użytkowników co niniejszym radzę zarówno Tobie jak i Korbie. :)

 

N..., już Ci tłumaczę.

Nie mam "silnej potrzeby opisywania zachowań erotycznych", niemniej uważam, że seks to temat jak każdy inny, a już na pewno nie bardziej kontrowersyjny niż cięcie się czy samobójstwo. W momencie kiedy sobie o seksie rozmawiam w temacie na każdy temat, nie łamiąc nijak regulaminu, a wpada admin z modem i autorytarnie stwierdza, że o tym rozmawiać nie będę, bo nie, to dla mnie coś jest dla mnie mocno nie w porządku i logiczny jest wniosek, że adminowi z modem woda sodowa uderzyła do głowy.

 

Logiczne, że jakby się zachowali normalnie, poprosili (o czym Korba napisała teraz; szkoda, że wtedy zapomniała) żeby zmienić temat, żeby o tym porozmawiać w specjalnym temacie, z tytułem, który byłby ostrzeżeniem dla osób, które tego czytać nie chcą, to nie byłoby żadnego problemu!

 

Słowem problemem jest dla mnie zachowanie a nie sam fakt, że ktoś mi się wciął w rozmowę. :)

 

No i rozumiem potrzebę tulenia się, wygadania, nie rozumiem jedynie, dlaczego OGRANICZYĆ się do postów o tuleniu się. Zaraz ktoś napisze, że nikt nie chce nikogo ograniczać. No fajnie, tylko wywalanie tematów, w których rozwija się dyskusja, do kosza po parunastu godzinach, to jest dla mnie dość ograniczające jednak... :D

 

-- 30 lip 2011, 19:34 --

 

Oooo...

Nie podoba mi się, że nie mogę dodać modów i administratorów do listy ignorowanych użytkowników! :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, tak ciągle powtarzasz że Tobie nic nie dolega, to że się tak zapytam jako zdrowy człowiek nie masz nic lepszego do roboty niż siedzenie na forum i krytykowanie moderacji? co Ci z tego przyjdzie? ja to bym się wolała cieszyć zdrowiem, jakbym je miała zamiast siedzieć i jęczeć na tematy które nie mają żadnego znaczenia dla mnie w moim życiu realnym..na dobre to wyjdzie i Tobie i moderatorom i innym użytkownikom..skończcie już ten bajzel i dajcie ludziom odpocząć i zająć się czymś co się bardziej przyda jak pomoc innym, którzy potrzebują wsparcia czy chociażby porządkowania forum tak żeby było przejrzyste. wszyscy na tym o wiele bardziej skorzystamy niż na bezsensownej dyskusji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wchodzac na te forum akceptujecie regulamin, podkreslam AKCEPTUJECIE regulamin, wiec takie zachowania jak wyzej to sa typowo dziecinne. Po to sa moderatorzy/admini by ingerowac kiedy uwazaja ze trzeba, i jest uzasadniona potrzeba. Wiadomo, że wladza wzbudza w ludziach dośc ekstremalne odczucia, i to widac na niektorym Waszym przykladzie, dostaliscie ostrzezenia i juz skaczecie innym do oczu. Moze zamiast skupiac sie na tym kto jest moderatorem (mozna sie zawsze zglosic) itp skupcie sie na naprawde wartosciowych tematach a nie piszecie w kilku tematach w sumie o tym samym. NIGDY kazdemu sie nie dogodzi, dlatego moze zacznijmy sie wzajemnie szanowac :) i nie doszukiwac sie w moderatorach czy innych tutaj osobach kolka wzjamnej adoracji /zla wszelakiego tylko osoby kotre maja dodatkowa funkcje i ktorej musza czasem uzyc. A jak ktos chce zmianiac forum, jest temat zostan moderatorem mozna sie zglosic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N..., mnie też się to wydało dziwne. ;-)

A na serio chodziło o to, że rozmowa była o seksie BDSM, czyli można rozmawiać o grzecznym kochaniu się pod kołderką, ale o kochaniu się z pazurem perwersji nie, bo wpadnie admin i napisze "NIE BEDZIE TAKICH ROZMÓW".

 

dominika92, chora jestem, więc chwilowo nie mam nic lepszego do roboty. No i bardzo nie lubię jak ktoś mnie próbuje zakrzyczeć, wygonić, przegonić zamiast potraktować jak człowieka i porozmawiać, wyjaśnić, przekonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N..., mnie też się to wydało dziwne. ;-)

A na serio chodziło o to, że rozmowa była o seksie BDSM, czyli można rozmawiać o grzecznym kochaniu się pod kołderką, ale o kochaniu się z pazurem perwersji nie, bo wpadnie admin i napisze "NIE BEDZIE TAKICH ROZMÓW".

Nie chcę Cię rozczarować ale o takim seksie też było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ciężko mi się wypowiadać, bo nie byłam świadkiem całego zajścia.

Wiem tylko, że w moim przypadku sprawdza się powiedzenie ,,Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest offtopic- o mówienie o wszystkim innym niż nerwica, depresja itd... Tak sobie wyobrażam funkcjonowanie forum. Oczywiście jeśli w tematach kontrowersyjnych dojdzie do obrażania, wyklinania czy grożenia innym funkcyjni powinni interweniować, ale nie usuwając wątki. Po iluś postach nastąpi zmęczenie materiału i temat sam ginie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co ta cała dyskusja?

forum tworzą użytkownicy (moderatorzy to też użytkownicy).

więc jak forum jest mdłe, jest papka i syf to winić możecie siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×