Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie podoba mi się na forum .... / mam żal do .....


Gość armagedon

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem utworzyć ten wątek gdyż zauważyłem i le żalu i goryczy przewija się po różnych tematach. Uznałem, że należy zebrać to w całość i utworzyć jeden centralny temat dotyczący tego co nas użytkowników boli i co się nie podoba.

 

Moderatorów bardzo proszę aby nie zamykali tego tematu bez względu na to co będzie się tu działo. Bardzo proszę aby ten temat traktować wyjątkowo. Z góry dziękuję ...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od siebie i kończąc temat ( zamknięty ) NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA

Dotyczy postu :

 

To ja rober6666…
a mnie już nie ma na forum.
Sram na was wy faryzeusze, zakłamane śmieci. Mam nadzieje , że zdechniecie –lecz wam to nie grozi z waszymi wyimaginowanymi schorzeniami.
Jesteście chorzy na nieuleczalną chorobę-głupotę
Oczywiście dotyczy to śmieci , którzy na mnie po raz kolejny bezkarnie napadli
W tematach

Anders Breivik czyli co dalej z Europą ......

NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA

Amy Winehouse nie żyje

Dominika mając tak krzywy ryj jak ty nigdy nie wrzucił bym fotki w temat ludzie z forum.
Troche estetyki prosze
Prowokacja wioli okazało się najskuteczniejsza. Gratuluje ty tępa szmato. na autostrade marsz !! Pojeździsz i beemkami i audikami
Miłej zabawy na zlocie frajerzy
Pamietam kto mnie obrażał.....pamiętam
PIE-RDO-LE was

 

Pytam moderatorów czy naprawdę musiało do tego dojść ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak również i ten : jak-oceniasz-prace-moderatorow-na-tym-forum-ankieta-t28641.html

 

poszukajcie i nie róbcie moderatorom dodatkowej pracy, bo tego jak wszystko porządkują i dbają o estetykę forum to już nie widzicie. bo łatwo załozyc nowy, kolejny temat o tym samym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Może jest podobny. Ja natomiast na wstępie prosiłem moderatorów o pewną wyjątkowość TEGO tematu.

Uznajmy, że scalimy oba wątki w jedno wyjątkowe miejsce ok ?

Przez wyjątkowość miałem na myśli to aby nie kierowali się emocjami i nie zamykali / kasowali tego tematu bez względu co będzie się tu działo.

 

Do moderatorów : Bardzo też proszę aby użytkownicy mogli w tym miejscu czuć swobodę i nie bali się że otrzymają ostrzeżenia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll: no tak, niech każdy sobie zakłada temat na "podobny" do tego jak istnieje. z pewnością będzie tu porządek, bedzie można coś znaleźć. nie widzisz tego dopóki o to dbają.

jak każdy sobie będzie tak tworzył to potem NIC nie będzie można znaleźć, nie mówiąc już o tym że niektórym użytkownikom nie chce się szukać, bo po co. inni niech odwalają brudną robotę, łączą, przenoszą.

masz jeden temat. po co zakładać kolejny.

a co do ostrzeżeń to regulamin chyba jest po to żeby obowiązywać w każdym temacie. podobnie jak kultura osobista i szacunek dla innych.

a Twoje prośby brzmią jak rozkazy a nie jak prośby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

armagedon, nie, ja po prostu w przeciwieństwie do Ciebie szanuję pracę innych.

Marek77, nie, nie jestem. jak coś mi się nie podoba to po prostu to piszę. nie ze wszystkim sie zgadzam, pisałam jak coś mi się nie podobało w pracy moderatorów. piszę jak coś mi się podoba. mam do tego prawo jak każdy.

 

-- 30 lip 2011, 18:06 --

 

i ze względu na ten szacunek zamilknę, żeby nie robić im więcej roboty. do widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderatorów bardzo proszę aby nie zamykali tego tematu bez względu na to co będzie się tu działo. Bardzo proszę aby ten temat traktować wyjątkowo. Z góry dziękuję ...

 

Do moderatorów : Bardzo też proszę aby użytkownicy mogli w tym miejscu czuć swobodę i nie bali się że otrzymają ostrzeżenia.

 

To według ciebie są rozkazy ? Nie bądź śmieszna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, może się po prostu zgadza z ich decyzjami, zresztą mi tam to rybka. :) Ma zdanie jakie ma i ma do niego prawo jak ja mam do swojego.

 

boli mnie niezdrowa tendencja na tym forum i dzielenie świata na zdrowych i chorych... przy czym "nam chorym" trzeba ustąpić miejsca bo jesteśmy tacy biedni...

Zgadzam się w całej rozciągłości.

 

Uważam, że na takim forum - właśnie dlatego, że masa tu ludzi nadwrażliwych - powinna być mozliwość napisania najbardziej obrazoburczej rzeczy jaka tylko bez ryzyka, że się zostanie zakrzyczanym czy - mówiąc bardziej wprost - zjebanym przez resztę wyznaczającą "oficjalną granicę między tym, co wolno, a co nie".

 

Reszta później, bo muszę dzielić swoją uwagę między real a wirtual ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasowanie niewygodnych postów problemu nie rozwiązuje co widać powyżej...

 

nikt nie kasuje postów.

 

ludzie mają prawo do własnego zdania i do wyrażania niezadowolenia, zostając moderatorką powinnaś się z tym liczyć

 

nikomu nie zabroniłam wypowiadać własnego zdania, nie zamknęłam żadnego tematu w ostatnim czasie, niczego nie SKASOWAŁAM. prosiłam tylko, aby się wzajemnie nie obrażać, nie grozić i tylko to było moją intencją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, sprawia mi przyjemność sprzątanie forum. bo lubię to forum, jestem do niego przywiązana. pomaga mi ono. nie zrozumiałaś. pisząc to, chciałam powiedzieć, że nie jara mnie walka, zwracanie uwagi i słuchanie inwektyw pod swoim adresem, tyle z mojej strony.

szkoda, nie potrzebuję aby ktoś doceniał mój wkład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, Pokazał bym też twoje posty które mi się nie podobają ale gdzież bym śmiał pouczać administratora :uklon:

 

-- 30 lip 2011, 18:39 --

 

Korba, Ja doceniam. Ale już kiedyś pisałem. Na tym forum bezwzględnie potrzebna jest funkcja CZASOWEGO ZAKAZU PISANIA NA FORUM Nie od razu wyrzucać. Dać gościowi 3-4 dni zakazu aż ochłonie.

Sama widzisz co daje wyrzucanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie podoba to, co się stało z tym forum. Dawniej można tu było porozmawiać o poważnych problemach i o przysłowiowej dupie Maryni, i wszystko (poza drobnymi konfliktami) odbywało się w kulturalnej, sympatycznej atmosferze wsparcia i zrozumienia. A teraz co wejdę w jakiś temat, to kłótnia na kłótni. :(

Przestaję się dziwić, ze niektorzy uzytkownicy poodchodzili z forum, bo ich dołowało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, aha jeszcze na marginesie mała prośba najjaśniejszy na przyszłość cytuj mnie w całości a nie z kontekstu.

napisałem to w odpowiedzi na ten post

 

[b]hej wpisuję się tu dzis po raz ostatni....forum mi tylko szkodzi naczyttam sie waszych objawów i przychodzą mi potem do głowy[/b]....koniec...chciałbym wam jeszcze napisać ze leki i pschoerapia duzo nie pomoże bądź pomoże na chwile...musicie sami ostro wziąć się w garść i zrozumieć to cierpenie....cierpienia nie można przeżywać i dołować się bo będzie tylko gorzej,,,,trzeba je przyjąć i żyć z nim w wierze że kiedyś przejdzie, że będzie dobrze,,,,trzeba cierpenie to przyjąć z godnością i wiarą nigdy sie nie załamywać...a kiedys napewno będzie dobrze....nie cierpicie sami, cierpią juz malutkie dzieci pomyślci czasem o nich i o innych...choroba to jeszcze nie przegrana ale walka o zycie i o szczęscie pamiętajcie! wstawając rano miejscie zawsze głowę podniesioną do góry i starajcie się żyć z chorobą normalnie...inaczej jej nie wypędziecie.....na koniec życzę wszsytkim powrotu do zdrowia!

 

Zaznaczony kawałek mi się nie spodobał. Gościa przeprosiłem i sprawę uważam za zamkniętą.

tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zostaje przywrócony i otwart, natomiast do regulaminu zostal dodany jeden podpunkt, ktory bardzo polecam przeczytac...

 

- Zabronione jest gloszenie pogladow naruszajacych odmiennosc rasowa, kulturowa, religijna,

i seksualna. Niestosowanie sie do powyzszego punktu spowoduje automatyczne przyznanie ostrzezenia.

 

 

Ej to jest OFF TOPIC i nie musi mieć wiele wspólnego z tematyką forum :evil:

 

Ej, nie musi, ale o duszeniu, sadyzmie i innych hmm tego typu zainteresowaniach nie bedzie rozmowy.

 

Amonie Rah, jedynie kilka dni temu naruszyłeś moją odmienność seksualną (zakazując mi pisania o niej), a dziś stworzyłeś na to punkt regulaminu.

 

Paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W telegraficznym skrócie - jakkolwiek spotkałam tu dwie bardzo miłe, ciekawe osoby, zapewne jest takich jest dużo więcej, mierzi mnie to forum przez zachowanie kadry zarządzającej, a konkretniej Amona Rah i Korby.

 

Moderacja na zasadzie zamykania tematów, łapania za słówka, przyczepiania się do semantyki, stwarzanie atmosfery nieprzyjemnej dla kogoś, kto myśli trochę inaczej, kto ma ciut inne potrzeby niż wyżalenie się i wzajemne wirtualne tulenie jest... niska. Marna.

 

Tacy moderatorzy i administratorzy nie wzbudzają we mnie szacunku a co za tym idzie respektu dla ich decyzji.

 

Dziękuję. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Ja doceniam. Ale już kiedyś pisałem. Na tym forum bezwzględnie potrzebna jest funkcja CZASOWEGO ZAKAZU PISANIA NA FORUM Nie od razu wyrzucać. Dać gościowi 3-4 dni zakazu aż ochłonie.

Sama widzisz co daje wyrzucanie.

I po co nam takie półśrodki? Albo ktoś zachowuje się kulturalnie albo żegna się z forum - prosta zasada i wcale nie taka ciężka do przestrzegania. Sama się dziwię, że teksty Roberta były tu tak długo tolerowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×